Gość: WR
IP: *.chello.pl
14.07.10, 12:54
No to może apropos tamowania ruchu ktos mógłby w końcu zwrócić uwagę na ten
bajzel w tunelu we Wrzeszczu przy SKM. Tylko że to zapewne teren PKP i znowu
nikt oprócz gospodarza nie moze z tym nic zrobić. Handlarze kwiatami zajeli
juz 2/3 szerokosci tunelu. Najwazniejsze przejscie z jednej strony Wrzeszcza
na druga zawalone jest gaciami, kwiatami, wiadrami i handlarzami i ich
znajomymi, którzy sie tam gromadzą i smrodzą podłymi szlugami. Wstyd i syf.