Dodaj do ulubionych

Gdańsk: Mycie chodnika metodą na nielegalnych h...

IP: *.chello.pl 14.07.10, 12:54
No to może apropos tamowania ruchu ktos mógłby w końcu zwrócić uwagę na ten
bajzel w tunelu we Wrzeszczu przy SKM. Tylko że to zapewne teren PKP i znowu
nikt oprócz gospodarza nie moze z tym nic zrobić. Handlarze kwiatami zajeli
juz 2/3 szerokosci tunelu. Najwazniejsze przejscie z jednej strony Wrzeszcza
na druga zawalone jest gaciami, kwiatami, wiadrami i handlarzami i ich
znajomymi, którzy sie tam gromadzą i smrodzą podłymi szlugami. Wstyd i syf.
Obserwuj wątek
    • Gość: Espen Gdańsk: Mycie chodnika metodą na nielegalnych h... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.10, 12:59
      Brawo Lisicki!!!
      Teraz prosimy o konsekwencję w działaniach, kazda metoda jest dobra
      aby przegonić to rozplewiające się robactwo z naszych ulic!!
    • Gość: sa Lisek ze szlauchem będzie tam całymi dniami? IP: 94.78.189.* 14.07.10, 13:02
      wątpię
      • Gość: Zorro Nieodrodny syn ormowca IP: *.dip.t-dialin.net 14.07.10, 13:20
        W 1968 roku w niektorych gdanskich, upartyjnionych zakladach pracy
        cieto szlauchy i swiadomy, robotniczy aktyw lal takimi palami
        studentow. Potomkowi ormowca polecam te skuteczniejsza i tansza
        metode, bo przeciez ktos za wode musi zaplacic. Do rozwazenia jest
        tez ogrodzenie spornego terenu elektrycznym pastuchem z napieciem
        takim jak w KZ Auschwitz. Jesli wlasnych obywateli traktuje sie jak
        bydlo to taki pastuch bedzie jak znalazl.
        • Gość: Ax222 Re: Nieodrodny syn ormowca IP: 213.192.80.* 14.07.10, 14:03
          A jak traktują współobywateli ci handlarze?

          Wyjść z autobusu nie można, bo on "ma prawo" tu handlować.
          To może ja mam też "prawo" przejścia się po ich straganach? Prawo
          tego nie zabrania
          • maruda.r Re: Nieodrodny syn ormowca 14.07.10, 15:10
            Gość portalu: Ax222 napisał(a):

            > A jak traktują współobywateli ci handlarze?

            *******************************

            Nie żebrzą, nie kradną, nie stoją po zasiłek.

            • Gość: Ax222 Re: Nieodrodny syn ormowca IP: 213.192.80.* 15.07.10, 08:08
              A płacą podatki, ZUSy, placowe?
            • Gość: ja Re: Nieodrodny syn ormowca IP: *.lokis.net.pl 16.07.10, 23:15
              Kradną bo nie płacą na służbę zdrowia a leczą się za darmo , i stoją po wszelkie
              możliwe zasiłki. Nie bądz idiotą.
    • maruda.r Re: Gdańsk: Mycie chodnika metodą na nielegalnych 14.07.10, 13:10
      Gość portalu: WR napisał(a):

      > No to może apropos tamowania ruchu ktos mógłby w końcu zwrócić uwagę na ten
      > bajzel w tunelu we Wrzeszczu przy SKM. Tylko że to zapewne teren PKP i znowu
      > nikt oprócz gospodarza nie moze z tym nic zrobić. Handlarze kwiatami zajeli
      > juz 2/3 szerokosci tunelu. Najwazniejsze przejscie z jednej strony Wrzeszcza
      > na druga zawalone jest gaciami, kwiatami, wiadrami i handlarzami i ich
      > znajomymi, którzy sie tam gromadzą i smrodzą podłymi szlugami. Wstyd i syf.

      **************************

      Czy i tam dotrze Lisicki z hydrantem?

      Prawdopodobnie miasto samo się wykończy tą metodą, bo woda kosztuje, wóz jest
      potrzebny w innych miejscach Gdańska, podobnie jak gość od obsługi sikawki. Na
      dłuższą metę pomysł zapewne okaże się nieskuteczny, a pieniędzy wydanych na te
      aferę nie da się odzyskać. Czyżby kolejny strzał w stopę Lisickiego?



    • Gość: Robi Paputy IP: *.gumed.edu.pl 14.07.10, 13:38
      Może by tak ze szlauchami ustawić bestię i czaję? Swego czasu byli
      oni najlepszymi pogromcami nielegalnego handlu.
      • Gość: mtk Re: Paputy IP: 153.19.182.* 14.07.10, 15:46
        Chyba Hupka i Czaja? To były strachy, łza się w oku kręci ;-)
    • Gość: mala mi Gdańsk: Mycie chodnika metodą na nielegalnych h... IP: *.chello.pl 14.07.10, 13:52
      Jeśli coś nie jest zabronione to jest dozwolone, i myśle, że użyciem wody
      powinien zainteresować się RPO. Ja też nie lubię takiego jarmarcznego handlu
      ale prawo jest prawem i nie poto jedni zwalczali komune by teraz drudzy
      używali takich metod. Zapraszam na www.female.pl
      • Gość: trew Re: Gdańsk: Mycie chodnika metodą na nielegalnych IP: 81.95.206.* 14.07.10, 14:09
        No właśnie: prawo jest prawem feministko. Jak ktoś nielegalnie
        handluje, to trzeba mu to uniemożliwić. Nawet jak brak chwilowo
        przepisów wykonawczych. Nie wiem, czy to zrozumiesz, ale może...
        • Gość: Lusia Re: Gdańsk: Mycie chodnika metodą na nielegalnych IP: *.chello.pl 14.07.10, 14:17
          Dupek dupkowi dupkiem!Kiedy ta menda liskowa przestanie szarogęsić się po Gdańsku???
      • Gość: jd Re: Gdańsk: Mycie chodnika metodą na nielegalnych IP: *.eti.pg.gda.pl 14.07.10, 14:21
        Owszem, nie jest zabronione, ale również nie jest zabrownione żeby właściciel terenu (miasto) myło chodniki.

        Inna sprawa, że ja bym po prostu wziął słupa, który przed rozstawianiem położył plecak na chodniku i się o niego oparł. Tylko czekał jak mi pan z wężem go zniszczy. Na szczeniackie metody szczeniacka odpowiedź.
    • Gość: miłośnik psich kup Gdańsk: Mycie chodnika metodą na nielegalnych h... IP: 193.201.167.* 14.07.10, 14:21
      Protestuję przeciwko takim rozwiązaniom! To zabija moje hobby. Psie
      klocki w naszym spsiałym społeczeństwie pełnią ważną rolę, są
      immanentną częścią naszego krajobrazu. NIE NISZCZCIE TEGO!
      • Gość: rektor_wdu_pl Ależ oczywiście! IP: *.ip.netia.com.pl 14.07.10, 15:40
        Psie gówna, chińskie gaciory i tańczące Miki Mausy to TRZY ŹRENICE WOLNOŚCI!
    • Gość: Piotr Gdańsk: Mycie chodnika metodą na nielegalnych h... IP: *.159.48.114.static.crowley.pl 14.07.10, 14:29
      Bardzo dobrze! Może wreszcie znikną z centrum Gdańska gacie, staniki i
      inne śmieci nie związane z turystyką. Nie do pomyślenia na zachodzie,
      żeby w centrum turystycznym ktoś sprzedawał gacie....Wynocha na
      stragany i miejsca, które są przygotowane do takiego handlu a nie na
      starówkę. Już dawno minęły czasy handlu na łóżkach polowych w centrum
      miasta.
    • Gość: Qba "Pracowników mam mnóstwo" IP: *.rev.pro-internet.pl 14.07.10, 14:47
      Panie Lisicki brawo!!!
      a gdzież to się oni podziewali tyle czasu bez zajęcia? opier... się w zakamarach UM, gdzie ponoć nie ma przerostu zatrudnienia?
      to ciekawe, że jest tych ludzi aż tylu, a Nowy Port, Biskupia Górka, Letnica i wiele innych miejsc wyglądają jakby dopiero co wyjechały stamtąd radzieckie czołgi i tylko ktoś szyby w okna wstawił.
      gdzie była ta wspaniała drużyna przez tyle lat? myła chodniki w Irlandii czy UK?
      • Gość: albi Re: "Pracowników mam mnóstwo" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.10, 16:00
        Dokładnie.
        Takie kurna mnóstwo pracowników, a Gdańsk zasyfiały jak mieścina z trzeciego
        świata.( z zastrzeżeniem, ze cześć mieścin tamże jest o wiele czystsza niż Gdańsk)
    • Gość: papson Gdańsk: Mycie chodnika metodą na nielegalnych h... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.10, 14:48
      Brawa dla Lisickiego za pomysł. Dziki handel to plaga a jeszcze
      gorsza to fakt, ze Ci pseudobazarnicy nigdy po sobie nie sprzątają.
      Jak jutro przyjdą z tobołami to nie lać chodniki tylko tych brudasów
      po rozgrzanych łbach.
    • Gość: cc Marnowanie wody... IP: 194.181.2.* 14.07.10, 15:01
      ....i nic wiecej, szkoda, że "Lisek" nie złapał za węża, a nie biednemu
      pracownikowi w taki upał nakazał..
    • Gość: xo BRAWO ! Gdańsk to nie targ w Turkmenistanie IP: *.chello.pl 14.07.10, 15:08
      ani innej Mongoli. Porządek musi być , bo zaleje nas syf-malaria.
      Pretensje o to, że chcą zarobić - śmieszne. Dealer naroktyków tez
      chce zarobić. Bez litości dla kiczu i dziczy !
    • Gość: gg Gdańsk: Mycie chodnika metodą na nielegalnych h... IP: *.chello.pl 14.07.10, 15:29
      Już wiem jak zachęcić władze gdańska to sprzątania miasta! Teraz tylko należy
      zorganizować ekipę, która co kilka dni zmieni punkt handlowania - nasze miasto
      w końcu będzie czyste!
    • mduklas Gdańsk: Mycie chodnika metodą na nielegalnych h... 14.07.10, 15:37
      Trochę obok tematu- co z Bramą Wyżynną? Byłem 2 tygodnie temu, lokale wewnątrz
      pozamykane na cztery spusty, wewnątrz zdewastowane (co widać przez "czyste
      inaczej" szyby, do tego wątpliwy bonus - odpychająca woń uryny... tam, w samym
      środku sezonu turystycznego, z pewnością przydał by się miejski szlauch, i
      dosłownie i w przenośni...
      • Gość: Qba Re: Gdańsk: Mycie chodnika metodą na nielegalnych IP: *.rev.pro-internet.pl 14.07.10, 15:49
        pewnie, żeby by się przydał, ale nie o mycie tu chodzi przecież...
      • Gość: kuzyn_jk Re: Gdańsk: Mycie chodnika metodą na nielegalnych IP: *.devs.futuro.pl 15.07.10, 10:12
        W Bramie Wyżynnej zaczęły się właśnie prace remontowe - do końca
        2011 ma tam powstać informacja turystyczna.
    • Gość: chytrusek Lisicki, ty chodzący kabarecie! IP: 153.19.23.* 14.07.10, 16:42
      Odbierasz chleb satyrykom! Wiadomo, że to sztuka śmiać się z samego siebie, ale
      takiego pajaca z siebie robić to już chyba przesada. Szkolenia na Białorusi tak
      bardzo zaowocowały w Gdańsku?

      Rozumiem, że do tej wody będzie dodawane nieco gazu? To tak na rocznicę
      Nigdyniedotrzymanych Porozumień Sierpniowych?
      • Gość: citizen jak się cieszę kiedy hołota ma pianę na pysku IP: *.net.stream.pl 14.07.10, 18:22
        Zwijać majdan i brać się za porządną robotę a nie handel chińskimi
        gaciami w centrum Gdańska. Brawo Lisicki!!
        • Gość: UIC60 Panie Prezydencie Lisicki, IP: *.chello.pl 14.07.10, 20:45
          jak Pan będzie tam też jutro,to proszę "rzucić okiem" na te dwa stragany pod
          Złotą Bramą.Czy to Panu sie podoba,mam na myśli asortyment tzw. pamiątek,pożal
          sie Boże kicz i ....rękawiczki.Może i tam przydała by się jakaś ...sikawka.
    • Gość: Andrzej Tanie działanie pod publikę IP: *.chelmnet.pl 14.07.10, 21:03
      Niech Pan Lisicki przyczyni się do uchwalenia prawa, które będzie
      rozwiązywało problem, a nie biega z sikawką. To jest żałosne. Żyjemy w
      cywilizowanym (mam taką nadzieję) kraju, więc handel tandetą powinno
      regulować prawo, które z kolei powinno być egzekwowane przez Policję
      lub Staż Miejską. No chyba, że Pan Lisicki będzie biegał i wlepiał
      mandaty za złe parkowanie, picie piwa w miejscu publicznym, itd.
      • Gość: Styx No to zostań posłem i zmień durne prawo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.10, 08:17
        a potem krytykuj. Póki co, to właśnie posłowie narobili tego bajzlu, a w doopę
        dostają miasta i ich mieszkańcy.
    • Gość: gość Gdańsk: Mycie chodnika metodą na nielegalnych h... IP: 94.254.198.* 15.07.10, 08:13
      A co z ul.Długą i Długim Targiem? Czy tam też będzie stosowana ta metoda?
      Przecież tam między nielegalnymi handlarzami stoją artyści i przechadzają się
      turyści. Może przy Katowni ta metoda się sprawdziła,ale na pewno nie sprawdzi
      się na Długiej i Długim Targu,jakoś nie widzę pana podlewającego
      przechodzących turystów.
    • Gość: zuzia Gdańsk: Mycie chodnika metodą na nielegalnych h... IP: *.ip.jarsat.pl 15.07.10, 09:12
      mzm dość pokątnego chandluna głównych ulicach miasta - popieram
      pomysł - ale może są inne sposoby usunięcia sprzedających z
      majtkami, biustonoszami, inną bieliznąi tym podobnymi rzeczami, np
      wyznaczenie miejsca na chandel - gdzieś z tyłu, gdzie nikomu nie
      będą przeszkadzać! ! ! ! !

      A WODA TO DOBRY POMYSŁ NA TERENIE DWORCA WE WRZESZCZU. BRUD
      SMRUD - TRUDNO TAM WEJŚĆ - NAJWYŻSZY CZAS ZROBIĆ TAM PORZĄDEK I
      WODA, ŚŻCZOTKA BY SIĘ PRZYDAŁA. ZACHĘCAM WŁADZE WRZESZCZA I OKOLIC
      DO SKORZYSTANIA Z TEJ METODY! ! !
    • bopin metody 15.07.10, 10:23
      Co za metody. Można by też w tym miejscu ustawiać np. telebimy i puszczać
      przemówienia prezydenta, albo ustawić orkiestry dęte niech ćwiczą. Można by
      też w tym miejscu postawić konkurencyjne kramy miejskie.
    • Gość: chytrusek Wideo z happenigu - polewacz polany IP: 153.19.23.* 21.07.10, 13:48
      "Proszę to sfilmować, a tych panów spisać. Mam oblane buty" żalił się w piątek
      wiceprezydent Maciej Lisicki:

      trujmiasto.blip.tv/file/3903480/
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka