Gość: Lucy
IP: 192.168.0.* / *.swidnik.sdi.tpnet.pl
23.08.01, 00:11
Pytanie do besta! Wyjaśnij mi czy nasi politycy mają jakieś przywileje również
w sądach. Bez przerwy się teraz tylko sądzą! Co wezmę gazetę do ręki to jakiś
były minister z byłym ministrem, niedoszły poseł z jakimś tam wielkim szefem
itp. itd. Czy sądy nie mają nic do roboty? Ludzie czekają na sprawy życiowe na
rozstrzygnięcia kilka miesięcy a ci się biorą za łby - szkoda ,że nie dosłownie
i zawracają sądom nie powiem co. I to w trybie szybkim jest rozstrzygane :
(