Dodaj do ulubionych

Przywileje

IP: 192.168.0.* / *.swidnik.sdi.tpnet.pl 23.08.01, 00:11
Pytanie do besta! Wyjaśnij mi czy nasi politycy mają jakieś przywileje również
w sądach. Bez przerwy się teraz tylko sądzą! Co wezmę gazetę do ręki to jakiś
były minister z byłym ministrem, niedoszły poseł z jakimś tam wielkim szefem
itp. itd. Czy sądy nie mają nic do roboty? Ludzie czekają na sprawy życiowe na
rozstrzygnięcia kilka miesięcy a ci się biorą za łby - szkoda ,że nie dosłownie
i zawracają sądom nie powiem co. I to w trybie szybkim jest rozstrzygane :
(
Obserwuj wątek
    • Gość: beast Re: Przywileje IP: 192.168.140.* / *.nsm.pl 23.08.01, 00:17
      To niekoniecznie pytanie do mnie,moze/na pewno jakis dziennikarz ktory jest na
      bieżaąco wie więcej.Sprawy polityków trwają szybciej tylko wtedy gdy sąd
      zakwalifikuje dana sprawę do rozpatrzenia w tzw trybie wyborczym czyli szybciej
      własnie.Nie jest to reguła,a taki Kwasniewski procesował się z Zyciem dwa lata
      chyba.
      • Gość: Lucy Re: Przywileje IP: 192.168.0.* / *.swidnik.sdi.tpnet.pl 23.08.01, 09:13
        Dziękuję. Już wiem, wyczytałam to również w pewnym artykule . I sąd rozpatruje
        taką sprawę w ciągu 24 godzin. Pozdrawiam:)))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka