Dodaj do ulubionych

PB EKO Gdańsk

17.04.05, 14:03
Witam Wszystkich z Gd, 3miasta i okolic. Czy ktos z was jest zainteresowany
osiedlem Morenowe Wzgorze? na www.pbeko.com.pl jest kilka informacji o samym
PB EKO,bede wdzieczna za dodatkowe niusy, z gory dzieki:)
Obserwuj wątek
    • plepla Re: PB EKO Gdańsk 18.04.05, 11:40
      Byłam zainteresowana dopóki nie odwiedziłam "siedziby" firmy i porozmawiałam z niekompetentną paniusią - przedsatwicielką firmy, jeśli dodać do tego opinie specjalistów na temat jak PB Eko buduje .... ja zrezygnowałam, choć w necie wyglądała ich oferta interesująco
      • franiicee Re: PB EKO Gdańsk 18.04.05, 21:40
        Hmmmm..Fakt, "siedziba" wygladem odbiega od siedzib innych deweloperow, ktorych
        odwiedzilam, ale ciagle sie zastanawiam......A czy ktos moze mi napisac, gzdie
        mozna znalezc "opinie" o tym jak buduja? Przeczesalam neta i nie udalo mi sie
        znalezc takich informacji. Bede bardzo wdzieczna.
    • Gość: Bożena Re: PB EKO Gdańsk IP: *.laczpol.net.pl 28.04.05, 20:43
      dwa tygodnie temu podpisałam umowę z PB EKO na mieszkanie na Morenowym
      Wzgórzu , z tego co wiem budują tak jak wszyscy, kilku moich znajomych
      (inzynierów) , którzy znają trójmiejski rynek ma do nich podejście normalne.
      Ani mi nie odradzali , ale tez bez zachwytów. Mnie skusiła lokalizacja i piekne
      tereny na Morenie. Kilka uwag na temat umowy. Mogłam negocjowac warunki,
      elastycznosc finansowa, indywidualne ustalanie rat. W tej chwili czekam na
      decyzje kredytowa, więc dodatkowo bank ich sprawdza. Jedno wiem na pewno Bank w
      którym staram sie o kredyt reaguje alergicznie na Inpro, inni chwalą tego
      developera , więc tak naprawdę trudno wyczuć. Na stronie www.trojmiasto.pl
      przeczytałam pozytywne opinie o PB EKO. Nie miałam problemów z uzyskiwaniem
      dokumentów, w sprawach formalnych bez zastrzeżeń. Wiem kim jest ich inspektor
      nadzoru, zaryzykowałam. Zresztą inwestycja w rynek pierwotny zwłaszcza przy
      developerze jest zawsze ryzykiem. Pozdrawiam
      • Gość: jamal_gda Re: PB EKO Gdańsk IP: *.wp-sa.pl 24.05.05, 15:55
        Witam!
        Wlasnie podpisalem umowe o mieszkanie na Morenowym Wzgorzu. Biorac przyklad od
        znajomych zalozylem forum na temat tej inwestycji. Mysle ze moze ono pomoc
        zarowno przyszlym mieszkancom, jak i nabywcom w kontroli przebiegu inwestycji.
        Forum znajduje sie pod linkiem:
        forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=29652
        Pozdrawiam Kamil!
        • Gość: franiicee Re: PB EKO Gdańsk IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 12.07.05, 23:51
          A ja nie lubie jak traktuje sie klientow "per noga" (jak za czasów
          socjalistycznych) i nie lubie uczucia ze ktos mnie naciaga:( a tak wlasnie jest
          w eko. nie lubie gdy po kilku tygodniach negocjacji umowy, w przeddzien
          podpisania umowy cena m2 skacze do gory o 165 zl netto (przy 60 m daje to juz
          jakas sume). nie podoba mi sie tez to, ze na sile probuja ukryc klopot z gpec.
          moze i jestem maruda, ale wole wydac podobna kwote u innego developera,
          dostac "rabat", ktory juz od poczatku bedzie wliczony w koszt lokalu, ale miec
          poczucie, ze jestem wyjatkowym klientem. chcialabym po prostu miec swiadomosc,
          ze oddaje ta dla mnie ogromna ilosc pieniedzy w dobre rece.
          Bardzo chcialam kupic mieszkanie w eko, bo ma super lokalizacje i niezly
          projekt, mieszkania z oknami od poludniowej strony, ale brak marketingu i
          podejscie do klienta - "chcesz kupic - no to cie oskubiemy!" poprostu mnie
          dobijaja. Mysle, ze gdyby ci panstwo przeczytali chocby fragment
          ksiazki "wywieranie wplywu na ludzi" wszystkie mieszkania z 5 planowanych
          budynkow mieliby juz dawno sprzedane, a i klienci byliby przekonani ze zrobili
          interes życia kupujac je. Ale to jest moje zdanie i nie kazdy musi sie z nim
          zgadzac. Pozdrawiam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka