skakanka
20.05.03, 08:47
Dzien dobry!
Czy ktoś może mieszka na osiedlu Planeta 1, budowanym przez sopocki
Architekton? I czy może mi powiedzieć, jak się współpracuje z tą firmą, czy
firma jest w porządku? A na osiedlu jak się mieszka? Zastanawiam się nad
kupieniem u nich mieszkania w Planecie 2 i nie chciałabym utopić pieniędzy...
Z góry dziękuję :-),
Skakanka