Dodaj do ulubionych

PLANETA 1 w Osowej, developer Architekton

20.05.03, 08:47
Dzien dobry!
Czy ktoś może mieszka na osiedlu Planeta 1, budowanym przez sopocki
Architekton? I czy może mi powiedzieć, jak się współpracuje z tą firmą, czy
firma jest w porządku? A na osiedlu jak się mieszka? Zastanawiam się nad
kupieniem u nich mieszkania w Planecie 2 i nie chciałabym utopić pieniędzy...
Z góry dziękuję :-),
Skakanka
Obserwuj wątek
    • Gość: alka Re: PLANETA 1 w Osowej, developer Architekton IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.03, 14:02
      Czesc!
      Ja tez sie przymierzam i rowniez chetnie dowiedzialabym sie czegos wiecej.
      Niemniej mieszka sie ponoc dobrze :) (to opinia 2 osob, ktore tam juz
      aklimatyzuja sie ).
      Pozdrawiam
      • skakanka Re: PLANETA 1 w Osowej, developer Architekton 20.05.03, 21:31
        Hej!
        Jutro idę do nich - mam zamiar odpytać, jak poradnik "Gazety" (w dziale
        nieruchomości) nakazuje. Będę się domagać wszystkich papierków urzędowych, o
        firmie oraz o terenie, gdzie druga planeta ma powstać. Zdam sprawę :-).
        Pozdrawiam,
        Ania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka