Gość: cokół
IP: *.164.wmc.com.pl
24.07.07, 20:55
Pewnie ten Janek Krasicki to był jakiś komunista i niczym sie nie zasłużył
ale jego pomnik to już odrębne dzieło sztuki.Co to za pomysł aby wywozić z
Gdańska ten postument .Nasze miasto i tak zostało ograbione z wszelkich dzieł
sztuki.Nawet tych niższego lotu. Czy ten cały Janek nie może stać np. w
jakimś skateparku albo na słabo zagospodarowanych terenach pasa
nadmorskiego ?.