Dodaj do ulubionych

Wypadek na alei Niepodległości w Sopocie

IP: *.elblag.dialog.net.pl 18.08.03, 19:04
idiota i tyle.
Obserwuj wątek
    • Gość: Krzysiek Re: Wypadek na alei Niepodległości w Sopocie IP: *.in-addr.btopenworld.com 18.08.03, 19:43
      Zgadzam sie, do tego kretyn, imbecyl i ciezki rajer
      • Gość: andzrzej widziałem to IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 19.08.03, 16:24
        to była makabra- oby przeżył kierowca
    • Gość: słupnik Apel do władz mniasta IP: *.Red-81-37-107.pooles.rima-tde.net 18.08.03, 19:46
      Natychmiast usunąć słup!!!
      • les1 Re: Apel do władz mniasta 18.08.03, 19:58
        A gdyby tak skosil wiate z 10-ma ludzmi ?....z twoja matka i dzieckiem wlacznie?
        • Gość: niewychowanek Re: Apel do horrorzysty les1 IP: *.Red-81-37-107.pooles.rima-tde.net 18.08.03, 21:05
          les1 napisał:

          > A gdyby tak skosil wiate z 10-ma ludzmi ?....z twoja matka i dzieckiem
          wlacznie
          > ?
          Nie martw się o moją matkę...zapiła się i przez nią siedzę tu na Oruni w D.D. a
          dzieci spuszczam do morza /czasami w gumce/.
    • les1 Re: Wypadek na alei Niepodległości w Sopocie 18.08.03, 19:55
      Tutaj, gdzie mieszkam to za jazde 130 na odcinku gdzie obowiazuje 60km/godz...
      Od razu zakuwaja i odstawiaja do przechowalni...rozprawa przed sadem, mandat +-
      40-tysiecy Zlotych, 3-lata w zawieszeniu na 5-lat i prawko odebrane na 10-lat.
      Jesli laduje w szpitalu to w dniu wyjscia, juz na niego czekaja i...jak wyzej.
      Pomaga....ale i tak jest takich zbyt wielu....
      Zbyt latwo przyszlo.....:-(

      les1
      • Gość: El Rako Condone Re: Wypadek na alei Niepodległości w Sopocie IP: *.attu.pl / 192.168.1.* 18.08.03, 20:10
        Nie wiem mistrzu, gdzie mieszkasz, że tak surowe prawo
        obowiązuje, ale chciałbym, aby i u nas obowiązywało takie samo.
        Pół biedy, że ten złamas, mistrz kierownicy nie załatwił po
        drodze kogokolwiek, bo pewnie prokuratura umorayłaby śledztwo. A
        gnojowi dobrze tak - przepisy drogowe są ustalane ze względu na
        dobro uczestników ruchu drogowego, a ni po to, aby je dowolnie
        łamać.
    • Gość: elve Re: Wypadek na alei Niepodległości w Sopocie IP: *.attu.pl / 192.168.7.* 18.08.03, 20:11
      drogi stały sie troszeczkę bezpieczniejsze. oby ten człowiek
      już nie usiadł za kółkiem (choć zdrowia mu życzę).
    • Gość: lesio Re: Wypadek na alei Niepodległości w Sopocie IP: Cerber:* / 10.0.0.* 18.08.03, 20:21
      oprócz drzew, należy wyciąć wszystkie przystanki przydrożne.
      • Gość: hołota-gołota Re: Przypadek na alei Niepodległości w Sopocie IP: *.Red-81-37-107.pooles.rima-tde.net 18.08.03, 21:00
        Gość portalu: lesio napisał(a):

        > oprócz drzew, należy wyciąć wszystkie przystanki przydrożne.
        ...i polikwidować chodniki - jak hołotę nie stać na samochody, to niech kibluje
        w domu!
    • Gość: biednykierowca Re: Wypadek na alei Niepodległości w Sopocie IP: *.proxy.aol.com 19.08.03, 04:13
      tszeba drogi porzezyc i supy zlikfidowac
    • Gość: karolb Re: Wypadek na alei Niepodległości w Sopocie IP: *.wah.sopot.pl 19.08.03, 15:33
      Kazdy z was mowi :idiota ,kretyn, palant itp ... a ktos z was widzial ten
      wypadek ? Nie wiem tego ,ale gdybyscie widzieli to byscie nie pieprzyli takich
      glupot... jego rodzina czytajac takie bzdury napewno podnosi sie na duchu- mili
      z was ludzie. Wczoraj jego rodzina byla na miejscu wypadku, wieczorem...
      zapaliła znicze akutat przejezdzalem kolo nich..i wasze slowa otuchy by im
      napewno pomogly (idiota ,kretyn)
      Ciekawe ktory/a z was jezdzi samochodem/motorem ... i czy zawsze sie
      stosowaliscie do przepisow drogowych ..pewnie tak bo macie taka bujna wobraznie
      i mozecie wszystko przewidziec... jasne. A wiecie co - wypadki chodza po
      ludziach ... i czasem to na was moze trafic. Swiadkowie wypadku mowia jeszcze o
      drugim samochodzie z ktorym sie scigal Tomasz S. i cos poszlo nie tak jak
      trzeba i mamy efekt... droga akurat nie byla zatloczona- prosta jak drut.. sam
      bym tam odwiną i odwijam gazem ..jezdze motorem wiec mam czym ...
      Pozdrawiam
      P.S. Przemyslcie sobie - zanim cos napiszecie
      • Gość: Macmar Za kierownicą trzeba nie tylko nogi ale i głowy IP: 213.25.126.* 19.08.03, 17:05
        Gość portalu: karolb napisał(a):

        > Kazdy z was mowi :idiota ,kretyn, palant itp ... a ktos z was
        widzial ten
        > wypadek ?
        > Ciekawe ktory/a z was jezdzi samochodem/motorem ... i czy
        zawsze sie
        > stosowaliscie do przepisow drogowych ..pewnie tak bo macie
        taka bujna wobraznie
        > drugim samochodzie z ktorym sie scigal Tomasz S. i cos poszlo
        nie tak jak
        > trzeba i mamy efekt... droga akurat nie byla zatloczona-
        prosta jak drut.. sam
        > bym tam odwiną i odwijam gazem ..jezdze motorem wiec mam
        czym ...
        > P.S. Przemyslcie sobie - zanim cos napiszecie

        Ulice w mieście nie są przeznaczone do wyścigów i pisanie o tym
        że droga była prosta i pusta nic tu nie zmienia!
        Przemyśleć to trzeba sobie swoje własne zachowanie, szybka jazda
        zawsze zwiększa ryzyko wypadku (to kwestia statystyki), im
        szybciej się jeżdzi tym więcej się ryzykuje.
        Dużo w tym nieszczęściu szczęścia że nie było innych ofiar,
        jakby kierowca tego "bolidu 1F" wjechał w przystanek pełen ludzi
        to by dopiero była tragedia.
        I każdy kto chce sobie "odwinąć gaz" powinien pomyśleć że
        ryzykuje nie tylko swoim życiem!

        • Gość: głowonóg Za kierownicą nie trzyma się głowy między nogami. IP: *.Red-81-37-107.pooles.rima-tde.net 19.08.03, 18:24
          Gość portalu: Macmar napisał(a):

          > Gość portalu: karolb napisał(a):
          >
          > > Kazdy z was mowi :idiota ,kretyn, palant itp ... a ktos z was
          > widzial ten
          > > wypadek ?
          > > Ciekawe ktory/a z was jezdzi samochodem/motorem ... i czy
          > zawsze sie
          > > stosowaliscie do przepisow drogowych ..pewnie tak bo macie
          > taka bujna wobraznie
          > > drugim samochodzie z ktorym sie scigal Tomasz S. i cos poszlo
          > nie tak jak
          > > trzeba i mamy efekt... droga akurat nie byla zatloczona-
          > prosta jak drut.. sam
          > > bym tam odwiną i odwijam gazem ..jezdze motorem wiec mam
          > czym ...
          > > P.S. Przemyslcie sobie - zanim cos napiszecie
          >
          > Ulice w mieście są przeznaczone do wyścigów i pisanie o tym
          > że droga była prosta i pusta nic tu nie zmienia!
          > Przemyśleć to trzeba sobie swoje własne przeznaczenie, szybka jazda
          > zawsze zwiększa bicie serca i konia też (to kwestia statystyki), im
          > szybciej się jeżdzi tym mniej się ryzykuje.
          > Dużo w tym szczęścia i szkoda, że nie było innych ofiar,
          > jakby kierowca tego "bolidu 1F" wjechał w staw pełen kaczek
          > to by dopiero było do śmiechu.
          > I każdy powinien sobie "odwinąć gaz" zanim pomyśli, że
          > ryzykuje tylko życiem tych kaczek!
          >
          • Gość: eddie zal mi was IP: *.interecho.com / 192.168.4.* 19.08.03, 21:41
            wiecie co jestescie banda frajerow niewiedzacych i nie
            przezywajacych calej tej tragedi...Tomek byl moim kolega z lawki
            i znalem go dobrze to prawda ze na wlasne zyczenie zginal ale
            nie am co go obrzucac miesem...niewiadomo jak bylo naprawde sa
            rozne wersje jak bylo wie tylko on i juz nikt sie o tym nie
            dowie...najwyzszy czas pomyslec jak nad ta fala wypadkow
            zapanowac a nie oczerniac biednego chlopaka ktoremu i tak juz to
            nie robi a wy robicie z siebie takich madrych i takich
            odpowiedzialnych...zastanowcie sie i pomyslcie
            troszke...pozdrawiam
            Kamionka zawsze z Formelem
            • Gość: dominol doigrał się!!! IP: *.ima.pl 19.08.03, 22:14
              Może dlatego że ten koleś jest już na tamtym świecie, wiele innych, niewinnych
              ludzi będzie żyć...
              a swoją drogą normalny to on nie był, jak można 130 km/h w mieście, to musiało
              się tak skończyć.
              • Gość: ona niech to będzie przestroga... IP: *.interecho.com / 192.168.4.* 19.08.03, 23:26
                Jest niepisana zasada, iż o zmarłych nie mówi się źle...Dla
                rodziców to wielka tragedia pochować własne dzieci, to wbrew
                naturze...Brawura, adrenalina, bycie trendy - każdy chce taki
                być, każdy chce to przeżyc.Niech ta tragedia będzie przestrogą
                dla nas wszystkich.Prostując nogę na "gaz" jeśli nie o sobie
                pomyśl o innych...Kondolencje dla najbliższych...
                • Gość: MaDeR Re: niech to będzie przestroga... IP: 80.51.240.* 27.08.03, 15:32
                  > Jest niepisana zasada, iż o zmarłych nie mówi się źle...
                  Do niczego ta zasada. Gośc zapłacił za swą głupotę - dobrze że sam, nie
                  wciągając w to niewinnych przechodniów.

                  To, że rodzinka rozpacza, to zrozumiałe. Ale nie zmienia to faktu, że ten gośc
                  był skończonym idiotą.
            • Gość: maciek Re: zal mi was IP: *.CHCGILGM.covad.net 20.08.03, 06:01
              sam jestes frajer i to w dodatku bez samochodu. na alei 130 to pojeb moze
              jechac. gowno mnie obchodza Twoje zwiazki z "poszkodowanym" i bol rodziny. nie
              dawac auta pojebowi. koniec!
              wyscigi robi sie na torach a nie na ulicach.
              • filut Re: zal mi was 20.08.03, 07:11
                Gość portalu: maciek napisał(a):

                > sam jestes frajer i to w dodatku bez samochodu. na alei 130 to pojeb moze
                > jechac. gowno mnie obchodza Twoje zwiazki z "poszkodowanym" i bol rodziny.
                nie
                > dawac auta pojebowi. koniec!
                > wyscigi robi sie na torach a nie na ulicach.

                Zgadzam się co do treści. Forma taka sobie.
                • Gość: miki Re: zal mi was IP: *.dip.t-dialin.net 20.08.03, 08:20
                  filut napisał:

                  > Gość portalu: maciek napisał(a):
                  >
                  > > sam jestes frajer i to w dodatku bez samochodu. na alei 130 to pojeb moze
                  > > jechac. gowno mnie obchodza Twoje zwiazki z "poszkodowanym" i bol rodziny.
                  >
                  > nie
                  > > dawac auta pojebowi. koniec!
                  > > wyscigi robi sie na torach a nie na ulicach.
                  >
                  > Zgadzam się co do treści. Forma taka sobie.

                  Gdyby na Alei Niepodleglosci stal fotoradar,a kierowcow wysylano
                  na "idiotentest",to do takich wypadkow by nie dochodzilo.Jezdzil by
                  bezmozgowiec jak czlowiek,lub wcale.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka