Dodaj do ulubionych

CINEMA PARADISO

IP: *.limes.com.pl 19.01.09, 03:42
Smutne i ładne.
Obserwuj wątek
    • Gość: grzegorz Cinema paradiso IP: *.chello.pl 19.01.09, 09:32
      Bardzo ładnie napisane. Piękna, poetycka proza w swej niedosłowności i sposobie
      konstrukcji tekstu kojarzy mi się z książką "Bieguni" O.Tokarczuk. Gratuluję
      autorce!!!
    • Gość: EW Cinema paradiso IP: 89.191.147.* 20.01.09, 23:00
      Droga Anno, bardzo proszę o kontakt, poszukuję młodych talentów (i
      nie żartuję wcale): emiliawalczak@verte.art.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka