Gość: ma IP: *.limes.com.pl 19.01.09, 03:42 Smutne i ładne. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: grzegorz Cinema paradiso IP: *.chello.pl 19.01.09, 09:32 Bardzo ładnie napisane. Piękna, poetycka proza w swej niedosłowności i sposobie konstrukcji tekstu kojarzy mi się z książką "Bieguni" O.Tokarczuk. Gratuluję autorce!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: EW Cinema paradiso IP: 89.191.147.* 20.01.09, 23:00 Droga Anno, bardzo proszę o kontakt, poszukuję młodych talentów (i nie żartuję wcale): emiliawalczak@verte.art.pl Odpowiedz Link Zgłoś