Dodaj do ulubionych

Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka

    • schnier jestem zdegustowany i wkurzony postawą premiera. 03.09.09, 13:18
      Co go to obchodzi? !!!

      Odkąd to premier ma wywierać naciski, posługując się narzędziami tej rangi co otwarty list z urzędu w kwestii kolorystyki krzeseł???
      Wspierając koncepcję bandy kibiców, która jest ewidentnie sprzeczna z wizją budynku?
      To ma być zdaje się stadion wszystkich Gdańszczan, a nawet mógłby być szerzej: stadionem Trójmiaszczan, a nie "nowy dom lechii"???

      Donald litości, to jest żenada! Żałosny pajac.
      Wstyd mi, że premier mojego kraju wstawia się za listem kiboli, jawnie sprzecznym z estetyką, stając również w poprzek integracyjnej (dla Trójmiasta) roli jaką mógł mieć ten stadion, który przecież potrzebuje klientów, żeby się utrzymać. Sami kibice Lechii go nie zapełnią!

      I jeszcze ten żałosny "jeszcze ustalenia trwają" Adamowicz! Przecież on od lat jest układny i bez wizji rozwoju miasta na poziomie całościowym, na pewno zgodzi skoro "szef" sobie tak zażyczył. I jeszcze ten tekst "na pewno nie będą żółto - niebieskie", litości. Miał być ładny stadion, a będzie kibolski...

      Żal, złość i smutek.
      • Gość: radek_k Re: jestem zdegustowany i wkurzony postawą premie IP: *.adsl.inetia.pl 03.09.09, 13:21
        czyli deklarujesz sie ze przyjedziesz 20-30 razy w roku na stadion i
        zostawisz za kazdym razem conajmniej 50 zl ?
        • Gość: uip Re: jestem zdegustowany i wkurzony postawą premie IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 03.09.09, 14:11
          Właśnie 10 tys. ludzi tak robi od wielu lat. To nazywa się kibicowanie
          drużynie.
      • Gość: spec Re: jestem zdegustowany i wkurzony postawą premie IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 03.09.09, 14:14
        Jakiego Trójmiasta? Arka buduje swój stadion. Lechia miała mieć większy
        na Traugutta, po czym (ZANIM DOSTALIŚMY EURO) przeniesiono go na
        Letnicę. OD POCZĄTKU TO MIAŁBYĆ STADION LECHII!!! Co to znaczy stadion
        trójmieszczan? PZPN już podjął decyzję, że po wybudowaniu narodowego w
        Wawie reprezentacja będzie grać tylko w Wawie i Chorzowie. Jedyną
        drużyną piłkarską będzie więc Lechia.
    • Gość: antek Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.cos2.cable.ntl.com 03.09.09, 13:27
      Premier wyraził swoją opinie jako "kibic" i niczego to nie zmienia
      że jest premierem. Prosze nie łaczyć tych dwóch ze żeczy ze sobą!
      Każdy z nas jest kimś na codzeń mniej znanym lub bardziej znanym ale
      łaczy nas jedno wszyscy jesteśmy KIBICAMI! i jako kibice chcieli
      byśmy żeby stadion na którym ma grać nasza ukochana drużyna miał
      krzesałka w jej barwach, jeżeli na tym satdionie nie jestemśmy
      gospodarzami a gościmi to ja wole stadion przt T29 a tam w Letnicy
      niech panowie pseudokibice i projektanci grają sobie w bierki a raz
      na rok może jakiś koncert wam zrobią!
      • Gość: buziek Re: Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.adsl.inetia.pl 03.09.09, 13:30
        dokladnie Antku ! Albo bedziemu u siebie albo ja pie..., nie ide.
        Bede Lechie wspierał na wyjazdach, a takze druzyne rezerw.
    • Gość: KLUB WIEJSKI Krawężniki malowac na bialo, i wkopane opony tez IP: *.gdynia.mm.pl 03.09.09, 13:37
      PEREŁKI ARCHITEKTURY WIEDZĄ NAJLEPIEJ.

    • Gość: Columbus Jestem za kolorami bursztynu... IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 03.09.09, 14:29
      Bo po pierwsze stadion jest budowany z pieniędzy publicznych, a nie
      przez klub Lechia i będzie mógł być wykorzystywany również np. przez
      Gedanię, Reprezentację Polski, każdy inny klub piłkarski, który
      istnieje w Gdańsku, a będzie potrzebował fantastycznego obiektu do
      rozegrania meczu.
      Po drugie krzesełka biało-zielone kompletnie nie pasują do projektu.
      To tak jakby Sea Towers obłożyć sidingiem, albo pomalować Dworzec
      PKP na zielono biało.
      Po trzecie - nie będzie to własność klubu lechia, pomimo zapowiedzi
      co niektórych. To ma być stadion miejski, regionalny, a nie klubu
      Lechia. Jeżeli Arka będzie chciała np. zagrać na tym stadionie, bo
      cud się stanie i awansuje do ligi mistrzów, to niech gra, bo po to
      on jest budowany. Lechia ani nie będzie w stanie zarządzać tym
      obiektem, ani go utrzymać. Z kibiców hehe. Takiego obiektu nie
      utrzyma się z biletów samych za mecze ekstraklasy, tu trzeba robić
      imprezy masowe, koncerty, meetingi, przedstawienia, mistrzostwa,
      cokolwiek innego, żeby ten obiekt utrzymać. A Lechia. Niech chłopaki
      grają w piłkę, kibice im niech kibicuj, niech grają oczywiście na
      codzień na nowym stadionie, jak najbardziej, niech nie płacą za
      wynajem obiektu, bo w końcu jeżeli będą dobrze grali i nie będzie
      bandy idiotów, którzy po meczu wypełzają ze stadionu i jak szarańcza
      niszczą wszystko co im się przytrafi, to będzie to świetna wizytówka
      miasta, żywa reklama dla Gdańska. Nech się Lechia rozwija, niech
      tworzy muzeum Lechii w pomieszczeniach nowego obiektu, niech
      kultywuje swoje tradycje związane z barwami, oczywiście że tak. Nie
      szalik świadczy o człowieku!!! Niech kibice Lechii eksponują na
      każdym kroku przywiązanie do barw, niech się ubierają na biało-
      zielono, niech przynoszą flagi, niech w końcu zapomną, że to będzie
      na wyłączność ich stadion - BO NIE BĘDZIE. Będzie to stadion wspólny
      z krzesełkami w 6 odcieniach bursztynu!!! I nie uważam, żeby to ujma
      była dla klubu. Wręcz przeciwnie, Panowie i Panie, będziecie mieli
      okazję kibicować zespołowi, a zespół grać na najpiękniejszym
      stadionie w Polsce i jednym z piękniejszych w Europie!!! Z ładnymi
      krzesełkami w kolorach bursztynu ;)
      • Gość: d Re: Jestem za kolorami bursztynu... IP: 194.181.96.* 04.09.09, 13:58
        1. Na dzisiaj żaden klub trójmieski za wyjątkiem Arki i Lechii nie
        może nawet w małym stopniu zapełnic tego stadionu i gadanie o
        Gedanii to jak zastanawianie się czy warto instalować podgrzewane
        siedzenia bo może nastąpi zlodowacenie. Arka ustami p. Szczurka
        odpowiedziała, że buduje swój stadion więc tu też nie ma co
        dywagować.
        2. czy krzesełka w jakiejś kolorystyce pasuja czy nie to warto
        najpierw przygotować wizualizacje. Zielona murawa tak samo nie
        pasuje do proponowanych trybun.
        3. Oczywiście, że takiego stadionu Lechia nie utrzyma, ale może
        bardzo pomóc. Czy gdy nie będzie biało-zielonych to Lechia nie
        zagra. pewnie i tak zagra ale po co robic na złość tym którzy maja
        tu przychodzić? Lepiej współpracować.
        4. Stadion wspólny z kim? Z Jarmarkiem Europa?
        5. Zapomnijcie, że będą tu koncerty co tydzień albo inne imprezy.
        Było już mówione, że po takich eventach potrzebna jest wymiana
        murawy. Kto za to zapłaci?

    • Gość: AG Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.ptr.magnet.ie 03.09.09, 15:02
      wam sie chyba cos poj....lo krzeszelka blado seledynowe to nie jest stadion
      srechi wescie sie ogarnijcie TAG
    • Gość: nep Krzesełka IP: 81.15.171.* 03.09.09, 15:15
      wypowiedź rzecznika Biegu Michała Kruszyńskiego: "...jak można
      zamontować biało-zielone krzesełka na obiekcie który ma imitować
      bursztyn? Przypomnę też, że stadion nie jest stadionem Lechii...".
      W takiej sytuacji to pan Kruszyński może sobie na tym stadionie
      parady równości urządzać (kolorystyka idealna)!!!
    • Gość: zielono_bialy Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.09.09, 15:37
      całkiem ciekawe komentarze - jak zawsze na trójmiejskich forach.
      Proponuję, by wszyscy fani Lechii pomalowali swoje domy na biało i
      zielono.. jak już pomalujecie domy to proponuję przemalować starówkę
      na biało i zielono, a zacząć można np. od bazyliki mariackiej i
      żurawia, oczywiście pasy na ulicy też biało - zielone, we fladze
      gdańskiej - kolor czerwony zamienić np na zielony, a na SKM Żabianka
      zrobić dużą stację przesiadkową z dodatkowymi składami skm w kolorach
      biało-zielonych, bo przecież nie wypada jeździć żółto-niebieską
      kolejką .. a to wszystko po to by wszyscy gdańszczanie czuli się jak
      w domu, bo przecież Gdańsk to tylko i wyłącznie Lechia.. zieleniak
      już jest zielony - jeden budynek mniej do pomalowania ;)
    • Gość: Lechista Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.nwrk.east.verizon.net 03.09.09, 15:39
      Niech nam PO ufunduje pokrowce w kolorach klubu na te
      krzeselka,napewno znajda sie pieniazki w skarbcu panujacej nam parti!!
      A za ten prezent bedziemy podpierac slupki popularnosci naszego
      dobrodzieja Donalda Tuska i jego ekipy.
    • Gość: Architekt Kazdy Polak to specjalista IP: *.messagelabs.net 03.09.09, 16:34
      Tak jak projektanci Baltic Areny nie udaja premiera, tak niech
      premier nie udaje projektanta!
      Kolorystyka jest elementem projektu.
      Projekt jest robiony wedlug jedej koncepcji i przez jeden zespol
      projektowy.
      Koniec dyskusji.
      Chyba ze zgadzamy sie aby architekci przejeli wladze w rzadzie,
      stoczniowcy pelnili role lekarzy a prawnicy niech zajma sie hodowla
      kur!
      Niech kazdy robi co do niego nalezy i nie wtraca sie innym.
    • Gość: Pytia Panie Tusk,nie buduje Pan za swoje- IP: *.ip.jarsat.pl 03.09.09, 18:05
      I nie wypada,by w ten sposob nabijal Pan sobie punkty.Kibice Lechi
      moga poszyc sobie z eleganckiego tworzywa pokrowce bialo-zielone i
      zabierac je na mecze.
    • Gość: antek Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.cos2.cable.ntl.com 03.09.09, 18:16
      A więc jeżeli Lechia ma być stroną najmującą to skoro my wynajumjemy
      stadion to żądamy żeby krzesełka podczas wynajmu stadionu były biało-
      zielone jeżeli Arka zagra kiedykolwiek mecze w LM (niekupując ich)
      i będą stroną najmującą to nie sobie zażyczą krzesełek wiadomo
      jakich to jest wasze myślenie tak???? Lechia będzie grać tam mecze i
      w dużej mieże będzie zapełnieć kalendarz imprez na BA jeżeli kiedy
      kolwiek odbędzie się tam meeting,koncert czy bóg wie co to co komu
      będzie przeszkadzać kolor krzesełek????ludzie przyjdą na
      koncert ,meeting itd kolejne pytanie czy jak zjawi się sponsor i
      powie dam tyle i tyle żeby stadion świecił się na kolory mojej
      firmy ??? czy wtedy tez będziecie protestować???? że tak nie można???
      bo kłuci się to z wizją projektantów bo mial być bursztyn??? czy
      znajdziecie inne usprawiedliwienie lub odcień to jest chore i na
      całym świecie nie ma stadionu który nie identyfikuje się z miastem
      oraz z klubem wtakim wypadku jestem za tym żeby LECHIA ZOSTAŁA NA
      T29 POwIEKSZYŁA TRYBUNY ZA EWENTUALNE KOSZTY WYNAJMU BA i niech tam
      się dzieje co che róbcie sobie koncerty niech nawet hokej na trawie
      tam gra, a ci co nie umieją liczyć i nie znają się na matematyce
      może powinni wrócic do szkoły!! bo Kibice lechii w dużej mierze będą
      opłacać stadion oraz wdużej mierze pokrywac koszta bo po to on jest
      budowany i ustawiany jest kalendarz.Lechia na t29!!
      • Gość: blablabla Re: Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.chello.pl 03.09.09, 19:14
        Lechia nie będzie grała na T29 z prostej przyczyny. Właściciel na to nie
        pozwoli. Dla niego liczy się to, żeby czerpać z tego biznesu (tak!!!BIZNESU)
        pieniądze. A można i Gdańsk ma potencjał bo mając wspaniały obiekt, możemy
        szybko stać się liczącą się siłą w piłkarskiej ekstraklasie (oczywiście pod
        względem sportowym). Więcej kibiców to więcej pieniędzy dla klubu nie tylko z
        biletów, ale przede wszystkim z reklam. Zapewniam Cię również, że przyszły
        właściciel nazwy tego obiektu będzie wolał spójny, piękny projekt bursztynu (w
        tym przypadku również bursztynowe krzesełka) niż upstrzony w biało zielone
        siedziska. Obiekt piękny to obiekt przyciągający uwagę. Z pstrokatego się
        pośmieją, popukają w głowę i zapomną. A Wam - kibicom powinno zależeć na tym,
        żeby te krzesełka były zajęte, że na stadionie nie będzie pomarańczowo tylko
        biało-zielono, ale może boicie się właśnie tego, że większość mieszkańców
        Gdańska nie ma w sercu barw biało-zielonych...
    • Gość: Piotrek Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.09, 19:11
      Mam nadzieję że BIEG się nie podda. Zielone krzesła będa fatalnie wyglądać na
      tym pięknym obiekcie! Nie zmarnujcie tego!
    • Gość: doanald Tusek do roboty IP: *.gla.ac.uk 03.09.09, 20:05
      Od kiedy to plemiel zajmuje sie takimi duperelami. A jak go pytali o
      naduzycia synalka imc Czumy, to schowal glowe w piasek.
    • patman U nas na wsi tys momy zielone ksesełka 03.09.09, 20:33
      Jak pasiemy na polu gęsi i krówki, to se siedzimy na nasych zielonych ksesełkach. W oborze tys momy zielone ksesełka. Cemu u was na stadionie nie moze być troche wsi?
    • Gość: antek Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.cos2.cable.ntl.com 03.09.09, 20:34
      powiedz mi teraz tak skorś taki mądry lepsze pełne trybuny na T29
      czy Puste na BA ??? zgadza się właściciel będzie chial zarobić ile
      zarobi na pustych trybunach a ile zarobi na pełnych??? proste
      odcienie bursztynowej zieleni oraz bieli moim zdaniem wspaniale by
      pasowały do bursztynowej korony stadionu!!!!
      Lechia na t29
    • Gość: piaskowy Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: 92.116.162.* 03.09.09, 21:01
      murawe stadionu zmienic z koloru zielonego na kolor pasujacy do barw bursztynu.
    • Gość: POzamiatany Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.adsl.inetia.pl 03.09.09, 23:03
      Tusk - NIEROBIE ! Zajmij się tym co do ciebie należy !!!
      • jaac-p Re: Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka 04.09.09, 01:42
        To takie duże dziecko. Piłeczka jako sens życia...
    • Gość: Roman Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.centertel.pl 04.09.09, 06:22
      Sprawa jest prosta, Nie będzie biało zielonych krzesełek MY KIBICE tam nie
      pójdziemy. Niech stadion stoi jako pomnik estetycznej głupoty. A wy negatywnie
      nastawieni dostaniecie tam prace przy sprzątaniu pajęczyn
    • Gość: --- premier RP - kibol :))))) IP: *.vnet.pl 04.09.09, 08:21

      premier RP okazał się bardziej kibicem niż mężem stanu... :)

      (zresztą to nie dziwne... już kiedyś podczas ważnej debaty sejmowej w piłkę z kolesiami grał)...


      to żenada, skandal i karygodne, by wysoki urzędnik państwowy zajmował się takimi duperelami, jak kolor krzesełek...

      to uwłacza godności urzędu premiera RP

      Tusk zajmując się kibolskimi sprawami ośmiesza urząd premiera

      to karygodne, by premier w takich duperelach wykorzystywał swoją pozycję wywierając naciski na władze lokalne w jakichś listach, w których "wyraża zaniepokojenie dyskusją o kolorze krzesełek"
      - w ogóle nie powinien sie tym zajmować i wypowiadać w tej sprawie...

      Tusk zajmując stanowisko w sprawie krzesełek i stając po stronie tych, którzy żądają, by były one w barwach określonego klubu sprowadza się (i urząd, który zajmuje) do poziomu kibolstwa !


      decydujący i ostateczny głos w sprawie koloru krzesełek powinni mieć architekci i plastycy, a nie kibole !


      a poza wszystkim innym to NIE jest / nie ma być stadion należący do Lechii...

      jeśli prywatna firma Lechia odda przynajmniej połowę kosztów budowy stadionu (budowanego za publiczne pieniądze, czyli m.in. z moich podatków), to będzie sobie mogła rozporządzać kolorem krzesełek..
      a teraz WARA !!!
    • Gość: Anioł Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.09, 09:04
      -jaki kolor ma dach?
      -brązowy (bursztynowy)
      - a krzesełka?
      - zielone (zielono -białe)
      - wie pan, jak to będzie wyglądało?jak g...o w lesie
    • Gość: Piotr Sopot Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.chello.pl 04.09.09, 14:45
      Tylko Biało-Zielone!!
    • Gość: kaczor Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.09, 09:55
      Premier zawsze z większością.
    • Gość: rasputin Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.09, 11:48
      Car Donald powiedział i tak ma być!
    • Gość: Agata Zostawcie estetykę artystom! IP: *.chello.pl 07.09.09, 13:32
      To jakiś koszmar, tragedia. Jednym gestem można zniszczyć całą urodę tego
      obiektu.
      Szczególnie boli to, że ten zamach popiera Premier.
      Mam nadzieję, ze są jeszcze jakieś szanse na uratowanie Baltic Areny...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka