schnier jestem zdegustowany i wkurzony postawą premiera. 03.09.09, 13:18 Co go to obchodzi? !!! Odkąd to premier ma wywierać naciski, posługując się narzędziami tej rangi co otwarty list z urzędu w kwestii kolorystyki krzeseł??? Wspierając koncepcję bandy kibiców, która jest ewidentnie sprzeczna z wizją budynku? To ma być zdaje się stadion wszystkich Gdańszczan, a nawet mógłby być szerzej: stadionem Trójmiaszczan, a nie "nowy dom lechii"??? Donald litości, to jest żenada! Żałosny pajac. Wstyd mi, że premier mojego kraju wstawia się za listem kiboli, jawnie sprzecznym z estetyką, stając również w poprzek integracyjnej (dla Trójmiasta) roli jaką mógł mieć ten stadion, który przecież potrzebuje klientów, żeby się utrzymać. Sami kibice Lechii go nie zapełnią! I jeszcze ten żałosny "jeszcze ustalenia trwają" Adamowicz! Przecież on od lat jest układny i bez wizji rozwoju miasta na poziomie całościowym, na pewno zgodzi skoro "szef" sobie tak zażyczył. I jeszcze ten tekst "na pewno nie będą żółto - niebieskie", litości. Miał być ładny stadion, a będzie kibolski... Żal, złość i smutek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radek_k Re: jestem zdegustowany i wkurzony postawą premie IP: *.adsl.inetia.pl 03.09.09, 13:21 czyli deklarujesz sie ze przyjedziesz 20-30 razy w roku na stadion i zostawisz za kazdym razem conajmniej 50 zl ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uip Re: jestem zdegustowany i wkurzony postawą premie IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 03.09.09, 14:11 Właśnie 10 tys. ludzi tak robi od wielu lat. To nazywa się kibicowanie drużynie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spec Re: jestem zdegustowany i wkurzony postawą premie IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 03.09.09, 14:14 Jakiego Trójmiasta? Arka buduje swój stadion. Lechia miała mieć większy na Traugutta, po czym (ZANIM DOSTALIŚMY EURO) przeniesiono go na Letnicę. OD POCZĄTKU TO MIAŁBYĆ STADION LECHII!!! Co to znaczy stadion trójmieszczan? PZPN już podjął decyzję, że po wybudowaniu narodowego w Wawie reprezentacja będzie grać tylko w Wawie i Chorzowie. Jedyną drużyną piłkarską będzie więc Lechia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antek Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.cos2.cable.ntl.com 03.09.09, 13:27 Premier wyraził swoją opinie jako "kibic" i niczego to nie zmienia że jest premierem. Prosze nie łaczyć tych dwóch ze żeczy ze sobą! Każdy z nas jest kimś na codzeń mniej znanym lub bardziej znanym ale łaczy nas jedno wszyscy jesteśmy KIBICAMI! i jako kibice chcieli byśmy żeby stadion na którym ma grać nasza ukochana drużyna miał krzesałka w jej barwach, jeżeli na tym satdionie nie jestemśmy gospodarzami a gościmi to ja wole stadion przt T29 a tam w Letnicy niech panowie pseudokibice i projektanci grają sobie w bierki a raz na rok może jakiś koncert wam zrobią! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buziek Re: Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.adsl.inetia.pl 03.09.09, 13:30 dokladnie Antku ! Albo bedziemu u siebie albo ja pie..., nie ide. Bede Lechie wspierał na wyjazdach, a takze druzyne rezerw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KLUB WIEJSKI Krawężniki malowac na bialo, i wkopane opony tez IP: *.gdynia.mm.pl 03.09.09, 13:37 PEREŁKI ARCHITEKTURY WIEDZĄ NAJLEPIEJ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Columbus Jestem za kolorami bursztynu... IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 03.09.09, 14:29 Bo po pierwsze stadion jest budowany z pieniędzy publicznych, a nie przez klub Lechia i będzie mógł być wykorzystywany również np. przez Gedanię, Reprezentację Polski, każdy inny klub piłkarski, który istnieje w Gdańsku, a będzie potrzebował fantastycznego obiektu do rozegrania meczu. Po drugie krzesełka biało-zielone kompletnie nie pasują do projektu. To tak jakby Sea Towers obłożyć sidingiem, albo pomalować Dworzec PKP na zielono biało. Po trzecie - nie będzie to własność klubu lechia, pomimo zapowiedzi co niektórych. To ma być stadion miejski, regionalny, a nie klubu Lechia. Jeżeli Arka będzie chciała np. zagrać na tym stadionie, bo cud się stanie i awansuje do ligi mistrzów, to niech gra, bo po to on jest budowany. Lechia ani nie będzie w stanie zarządzać tym obiektem, ani go utrzymać. Z kibiców hehe. Takiego obiektu nie utrzyma się z biletów samych za mecze ekstraklasy, tu trzeba robić imprezy masowe, koncerty, meetingi, przedstawienia, mistrzostwa, cokolwiek innego, żeby ten obiekt utrzymać. A Lechia. Niech chłopaki grają w piłkę, kibice im niech kibicuj, niech grają oczywiście na codzień na nowym stadionie, jak najbardziej, niech nie płacą za wynajem obiektu, bo w końcu jeżeli będą dobrze grali i nie będzie bandy idiotów, którzy po meczu wypełzają ze stadionu i jak szarańcza niszczą wszystko co im się przytrafi, to będzie to świetna wizytówka miasta, żywa reklama dla Gdańska. Nech się Lechia rozwija, niech tworzy muzeum Lechii w pomieszczeniach nowego obiektu, niech kultywuje swoje tradycje związane z barwami, oczywiście że tak. Nie szalik świadczy o człowieku!!! Niech kibice Lechii eksponują na każdym kroku przywiązanie do barw, niech się ubierają na biało- zielono, niech przynoszą flagi, niech w końcu zapomną, że to będzie na wyłączność ich stadion - BO NIE BĘDZIE. Będzie to stadion wspólny z krzesełkami w 6 odcieniach bursztynu!!! I nie uważam, żeby to ujma była dla klubu. Wręcz przeciwnie, Panowie i Panie, będziecie mieli okazję kibicować zespołowi, a zespół grać na najpiękniejszym stadionie w Polsce i jednym z piękniejszych w Europie!!! Z ładnymi krzesełkami w kolorach bursztynu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d Re: Jestem za kolorami bursztynu... IP: 194.181.96.* 04.09.09, 13:58 1. Na dzisiaj żaden klub trójmieski za wyjątkiem Arki i Lechii nie może nawet w małym stopniu zapełnic tego stadionu i gadanie o Gedanii to jak zastanawianie się czy warto instalować podgrzewane siedzenia bo może nastąpi zlodowacenie. Arka ustami p. Szczurka odpowiedziała, że buduje swój stadion więc tu też nie ma co dywagować. 2. czy krzesełka w jakiejś kolorystyce pasuja czy nie to warto najpierw przygotować wizualizacje. Zielona murawa tak samo nie pasuje do proponowanych trybun. 3. Oczywiście, że takiego stadionu Lechia nie utrzyma, ale może bardzo pomóc. Czy gdy nie będzie biało-zielonych to Lechia nie zagra. pewnie i tak zagra ale po co robic na złość tym którzy maja tu przychodzić? Lepiej współpracować. 4. Stadion wspólny z kim? Z Jarmarkiem Europa? 5. Zapomnijcie, że będą tu koncerty co tydzień albo inne imprezy. Było już mówione, że po takich eventach potrzebna jest wymiana murawy. Kto za to zapłaci? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AG Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.ptr.magnet.ie 03.09.09, 15:02 wam sie chyba cos poj....lo krzeszelka blado seledynowe to nie jest stadion srechi wescie sie ogarnijcie TAG Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nep Krzesełka IP: 81.15.171.* 03.09.09, 15:15 wypowiedź rzecznika Biegu Michała Kruszyńskiego: "...jak można zamontować biało-zielone krzesełka na obiekcie który ma imitować bursztyn? Przypomnę też, że stadion nie jest stadionem Lechii...". W takiej sytuacji to pan Kruszyński może sobie na tym stadionie parady równości urządzać (kolorystyka idealna)!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zielono_bialy Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.09.09, 15:37 całkiem ciekawe komentarze - jak zawsze na trójmiejskich forach. Proponuję, by wszyscy fani Lechii pomalowali swoje domy na biało i zielono.. jak już pomalujecie domy to proponuję przemalować starówkę na biało i zielono, a zacząć można np. od bazyliki mariackiej i żurawia, oczywiście pasy na ulicy też biało - zielone, we fladze gdańskiej - kolor czerwony zamienić np na zielony, a na SKM Żabianka zrobić dużą stację przesiadkową z dodatkowymi składami skm w kolorach biało-zielonych, bo przecież nie wypada jeździć żółto-niebieską kolejką .. a to wszystko po to by wszyscy gdańszczanie czuli się jak w domu, bo przecież Gdańsk to tylko i wyłącznie Lechia.. zieleniak już jest zielony - jeden budynek mniej do pomalowania ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lechista Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.nwrk.east.verizon.net 03.09.09, 15:39 Niech nam PO ufunduje pokrowce w kolorach klubu na te krzeselka,napewno znajda sie pieniazki w skarbcu panujacej nam parti!! A za ten prezent bedziemy podpierac slupki popularnosci naszego dobrodzieja Donalda Tuska i jego ekipy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Architekt Kazdy Polak to specjalista IP: *.messagelabs.net 03.09.09, 16:34 Tak jak projektanci Baltic Areny nie udaja premiera, tak niech premier nie udaje projektanta! Kolorystyka jest elementem projektu. Projekt jest robiony wedlug jedej koncepcji i przez jeden zespol projektowy. Koniec dyskusji. Chyba ze zgadzamy sie aby architekci przejeli wladze w rzadzie, stoczniowcy pelnili role lekarzy a prawnicy niech zajma sie hodowla kur! Niech kazdy robi co do niego nalezy i nie wtraca sie innym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pytia Panie Tusk,nie buduje Pan za swoje- IP: *.ip.jarsat.pl 03.09.09, 18:05 I nie wypada,by w ten sposob nabijal Pan sobie punkty.Kibice Lechi moga poszyc sobie z eleganckiego tworzywa pokrowce bialo-zielone i zabierac je na mecze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antek Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.cos2.cable.ntl.com 03.09.09, 18:16 A więc jeżeli Lechia ma być stroną najmującą to skoro my wynajumjemy stadion to żądamy żeby krzesełka podczas wynajmu stadionu były biało- zielone jeżeli Arka zagra kiedykolwiek mecze w LM (niekupując ich) i będą stroną najmującą to nie sobie zażyczą krzesełek wiadomo jakich to jest wasze myślenie tak???? Lechia będzie grać tam mecze i w dużej mieże będzie zapełnieć kalendarz imprez na BA jeżeli kiedy kolwiek odbędzie się tam meeting,koncert czy bóg wie co to co komu będzie przeszkadzać kolor krzesełek????ludzie przyjdą na koncert ,meeting itd kolejne pytanie czy jak zjawi się sponsor i powie dam tyle i tyle żeby stadion świecił się na kolory mojej firmy ??? czy wtedy tez będziecie protestować???? że tak nie można??? bo kłuci się to z wizją projektantów bo mial być bursztyn??? czy znajdziecie inne usprawiedliwienie lub odcień to jest chore i na całym świecie nie ma stadionu który nie identyfikuje się z miastem oraz z klubem wtakim wypadku jestem za tym żeby LECHIA ZOSTAŁA NA T29 POwIEKSZYŁA TRYBUNY ZA EWENTUALNE KOSZTY WYNAJMU BA i niech tam się dzieje co che róbcie sobie koncerty niech nawet hokej na trawie tam gra, a ci co nie umieją liczyć i nie znają się na matematyce może powinni wrócic do szkoły!! bo Kibice lechii w dużej mierze będą opłacać stadion oraz wdużej mierze pokrywac koszta bo po to on jest budowany i ustawiany jest kalendarz.Lechia na t29!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blablabla Re: Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.chello.pl 03.09.09, 19:14 Lechia nie będzie grała na T29 z prostej przyczyny. Właściciel na to nie pozwoli. Dla niego liczy się to, żeby czerpać z tego biznesu (tak!!!BIZNESU) pieniądze. A można i Gdańsk ma potencjał bo mając wspaniały obiekt, możemy szybko stać się liczącą się siłą w piłkarskiej ekstraklasie (oczywiście pod względem sportowym). Więcej kibiców to więcej pieniędzy dla klubu nie tylko z biletów, ale przede wszystkim z reklam. Zapewniam Cię również, że przyszły właściciel nazwy tego obiektu będzie wolał spójny, piękny projekt bursztynu (w tym przypadku również bursztynowe krzesełka) niż upstrzony w biało zielone siedziska. Obiekt piękny to obiekt przyciągający uwagę. Z pstrokatego się pośmieją, popukają w głowę i zapomną. A Wam - kibicom powinno zależeć na tym, żeby te krzesełka były zajęte, że na stadionie nie będzie pomarańczowo tylko biało-zielono, ale może boicie się właśnie tego, że większość mieszkańców Gdańska nie ma w sercu barw biało-zielonych... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.09, 19:11 Mam nadzieję że BIEG się nie podda. Zielone krzesła będa fatalnie wyglądać na tym pięknym obiekcie! Nie zmarnujcie tego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doanald Tusek do roboty IP: *.gla.ac.uk 03.09.09, 20:05 Od kiedy to plemiel zajmuje sie takimi duperelami. A jak go pytali o naduzycia synalka imc Czumy, to schowal glowe w piasek. Odpowiedz Link Zgłoś
patman U nas na wsi tys momy zielone ksesełka 03.09.09, 20:33 Jak pasiemy na polu gęsi i krówki, to se siedzimy na nasych zielonych ksesełkach. W oborze tys momy zielone ksesełka. Cemu u was na stadionie nie moze być troche wsi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antek Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.cos2.cable.ntl.com 03.09.09, 20:34 powiedz mi teraz tak skorś taki mądry lepsze pełne trybuny na T29 czy Puste na BA ??? zgadza się właściciel będzie chial zarobić ile zarobi na pustych trybunach a ile zarobi na pełnych??? proste odcienie bursztynowej zieleni oraz bieli moim zdaniem wspaniale by pasowały do bursztynowej korony stadionu!!!! Lechia na t29 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piaskowy Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: 92.116.162.* 03.09.09, 21:01 murawe stadionu zmienic z koloru zielonego na kolor pasujacy do barw bursztynu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POzamiatany Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.adsl.inetia.pl 03.09.09, 23:03 Tusk - NIEROBIE ! Zajmij się tym co do ciebie należy !!! Odpowiedz Link Zgłoś
jaac-p Re: Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka 04.09.09, 01:42 To takie duże dziecko. Piłeczka jako sens życia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Roman Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.centertel.pl 04.09.09, 06:22 Sprawa jest prosta, Nie będzie biało zielonych krzesełek MY KIBICE tam nie pójdziemy. Niech stadion stoi jako pomnik estetycznej głupoty. A wy negatywnie nastawieni dostaniecie tam prace przy sprzątaniu pajęczyn Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: --- premier RP - kibol :))))) IP: *.vnet.pl 04.09.09, 08:21 premier RP okazał się bardziej kibicem niż mężem stanu... :) (zresztą to nie dziwne... już kiedyś podczas ważnej debaty sejmowej w piłkę z kolesiami grał)... to żenada, skandal i karygodne, by wysoki urzędnik państwowy zajmował się takimi duperelami, jak kolor krzesełek... to uwłacza godności urzędu premiera RP Tusk zajmując się kibolskimi sprawami ośmiesza urząd premiera to karygodne, by premier w takich duperelach wykorzystywał swoją pozycję wywierając naciski na władze lokalne w jakichś listach, w których "wyraża zaniepokojenie dyskusją o kolorze krzesełek" - w ogóle nie powinien sie tym zajmować i wypowiadać w tej sprawie... Tusk zajmując stanowisko w sprawie krzesełek i stając po stronie tych, którzy żądają, by były one w barwach określonego klubu sprowadza się (i urząd, który zajmuje) do poziomu kibolstwa ! decydujący i ostateczny głos w sprawie koloru krzesełek powinni mieć architekci i plastycy, a nie kibole ! a poza wszystkim innym to NIE jest / nie ma być stadion należący do Lechii... jeśli prywatna firma Lechia odda przynajmniej połowę kosztów budowy stadionu (budowanego za publiczne pieniądze, czyli m.in. z moich podatków), to będzie sobie mogła rozporządzać kolorem krzesełek.. a teraz WARA !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anioł Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.09, 09:04 -jaki kolor ma dach? -brązowy (bursztynowy) - a krzesełka? - zielone (zielono -białe) - wie pan, jak to będzie wyglądało?jak g...o w lesie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Sopot Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.chello.pl 04.09.09, 14:45 Tylko Biało-Zielone!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaczor Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.09, 09:55 Premier zawsze z większością. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rasputin Premier Tusk apeluje o zielone krzesełka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.09, 11:48 Car Donald powiedział i tak ma być! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agata Zostawcie estetykę artystom! IP: *.chello.pl 07.09.09, 13:32 To jakiś koszmar, tragedia. Jednym gestem można zniszczyć całą urodę tego obiektu. Szczególnie boli to, że ten zamach popiera Premier. Mam nadzieję, ze są jeszcze jakieś szanse na uratowanie Baltic Areny... Odpowiedz Link Zgłoś