Dodaj do ulubionych

który ZUS?

06.12.05, 10:44
dziewczyny własnie zaczął mi sie 2 misiac zwolnienia i tak sie zastanawiam>
bo zameldowana jestem w Kielcach-ten adres mam na zwolnieniu. Pracuje w
Myslenicach koło Krakowa. Mieszkam w Krakowie_ale tu nie moge sie jeszcze
zameldowac. Jak by mnie chcieli skontrolowac to gdzie w kielcach czy w
krakowie?
Obserwuj wątek
    • zebra51 Re: który ZUS? 06.12.05, 10:52
      Na zwolnieniu powinnaś mieć wpisane miejsce przebywania podczas zwolnienia. Bo
      narazie ZUS moze chciec Cie skontrolowac w miejscu, ktore masz wpisane na l4 -
      czyli zameldowania.
      • aniak-i Re: który ZUS? 06.12.05, 15:36
        hihi na razie mam ze w łózkusmile w którym nie piszesmile
      • aniak-i Re: który ZUS? 06.12.05, 15:37
        mam jeszcze nadzieje ze moze nie beda chcieli sie ze mna kontaktowac. a jak sie
        juz skontaktuja to złoze stosowne wyjasnienie.
      • kkatie Re: który ZUS? 06.12.05, 16:06
        ZUS bedzie Cie kontrolowal (ewentualnie oczywiscie) wedlug adresu wypisanego na
        zwolnieniu.
    • ania_2040 Re: który ZUS? 06.12.05, 16:57
      hej, a jak ci się "udało" dostać zwolnienie? Sorry, za głupie pytanie, ale ja
      właśnie mam taki problem, że potrzbeuję zwolnienia a nie wiem jak je załatwić.
      Ania
      • aniak-i Re: który ZUS? 06.12.05, 19:30
        wiesz co mój lekarz sam mi chciał dac to zwolninie_ jak juz mówiłam dojezdzam
        kawałek wiec nie chciał zebym sie przeziebiła i zeby sie nie wytrzasc po drodze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka