aniak-i
06.12.05, 10:44
dziewczyny własnie zaczął mi sie 2 misiac zwolnienia i tak sie zastanawiam>
bo zameldowana jestem w Kielcach-ten adres mam na zwolnieniu. Pracuje w
Myslenicach koło Krakowa. Mieszkam w Krakowie_ale tu nie moge sie jeszcze
zameldowac. Jak by mnie chcieli skontrolowac to gdzie w kielcach czy w
krakowie?