04.04.06, 15:27
dopiero teraz mi się pojawiły rozstępy, na szczęście nie na brzuchu tylko po
bokach. Nie jest ich wiele, ale są bardzo widoczne. Pomagają kremy na
rozstępy, jeśli tak to jakie polecacie bo do tej pory żadnych nie używałam
Obserwuj wątek
    • agat78 Re: rozstępy 04.04.06, 15:57
      Ja używam od 4 miesiąca kremu Gerbera. W Tesco kosztuje niecałe 24 zł. Od 6 mc
      używam go 2 razy dziennie. Jak narazie ani jednego rozstępu, a skóra jest
      gładka i miła w dotyku. Kończe własnie 3 tubkę.
      • dawida25 Re: rozstępy 04.04.06, 16:24
        kurcze to nie wiem czy jest sens teraz go używać jak się pojawiły?
        • zukov Re: rozstępy 04.04.06, 17:13
          Z firmy Mustela, są dwa typy kremów na rozstępy.Jeden zapobiegawczy, a drugi na
          juz istniejące. Miałam oba jestem bardzo zadowolona.Polecam. Nie są najtańsze,
          ale ponoć w aptekach internetowych można kupic troszke taniej.
          • agness25 Re: rozstępy 04.04.06, 18:07
            dla mnie b.dobry jest Fissan, ok,20 zł, w aptekach.
    • dido_dido Re: rozstępy 04.04.06, 18:35
      Witaj,
      Ostatnio natknęłam się na reklamy kremu redukującego istniejące rozstępy firmy Eris:

      www.pharmaceris.pl/produkt.php?id=44
      Cena 39 złotych, można zmówić przez internet.
      Niestety nie wiem czy jest skuteczny i pewnie trudno o jakąś opinię bo to chyba
      nowość.
      Iwona
      • dawida25 Re: rozstępy 04.04.06, 18:43
        dzięki dziewczyny smile
        • madziu1 Re: rozstępy 04.04.06, 22:10
          NIESTETY ROZSTęPY JUż NIE ZNIKNą. STANą SIę TYLKO BEZBARWNE,BO TERAZ Są ZAPEWNE
          CZERWONE...
          KREM FISSAN JEST FAKTYCZNIE BARDZO SKUTECZNY ,POMOżE CI ZREDUKOWAć KOLOR
          ISTNIEJąCYCH JUZ ROZSTęPóW I ZAPOBIEGNIE POWSTAWANIU NOWYM.
          TYLKO PAMIETAJ O SMAROWANIU , NAJLEPIEJ 2 RAZY DZIENNIE, PONIEWAż TE BLIZNY BęDą
          CI TOWARZYSZYłY CAłE żYCIE.... WIEM COś O TYM...
          POZDRAWIAM MAGDA I BRZUSZKOWY FRANUś
    • pszczolka2 Re: rozstępy 04.04.06, 22:16
      Zaczęłam używać 1-go dnia 7-mc
      firmy Ziaja "ZiAJkA" krem przeciw rozstępom mamma mia. Cena 12zł.
      Jak narazie ani jednego nie widać. Do 7 mc smarowałam się balsamem
      ujędrniającym i robie to nadal tylko, że rano a wieczorkiem używam tamtego.

      Pozdrawiam,Ola
    • lila_m Re: rozstępy 05.04.06, 07:51
      O moich paskudnych bordowych, niespodziewanych rozstępach pisałam parę dni
      temu. Wczoraj kupiłam właśnie krem o którym tu wspominacie - I.Eris.
      Są dwa rodzaje -większa tubka na zapobieganie rostępom, mniejsza o połowę na
      już istniejące. Kupiłam w aptece, cena - 25zł. Będę używać codziennie, mam
      nadzieję doczekać się dobrych rezultatów.
      Myślę, że wynika to z rozmiarów brzucha, mój naprawdę jest duży smile
      Na szczęście nawet jeśli zostaną jakieś ślady to niezamierzam rozpaczać, mój
      mąż się nierozwiedzie ze mną z tego powodu a ja nie planuję kariery modelki smile

      pozdrawiam, Lila
      • rozgwiazdka13 Re: rozstępy 05.04.06, 14:26
        Jeśli chodzi o fisan to ja niepolecam, stosowałam go właściwie odkąd
        dowiedziałam sie że jestem w ciązy i na początku 4 miesiąca już pojawiły mi się
        na piersiach... sad potem przerzuciła sie na mustelle taką specjalną do piersi i
        nie mam ani jednego nowego, a te stare zrobiły się mniej widoczne smile burzszek
        uda i pupę smaruje oliwką Niwea i jak narazie na brzuchu nic niewyskoczyło,
        tylko na pupie nietety pojawiły sie te wstretne szlaczki smile no ale coż może
        taka moja uroda, a może jest to wynikiem tego ze duzo przytyłam smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka