Dodaj do ulubionych

ZAPALENIE PŁUC A BAŃKI

16.01.04, 10:27
Witam, mój Maciek (22 m-ce) ma zapalenie płuc crying . Jedna choroba po drugiej,
nie możemy się opędzić od tego dziadostwa tongue_out. Co myślicie na temat stawiania
baniek?? Mam takie bezogniowe z pompeczką smile Nie mam pojęcia ile tych
baniek, co jaki czas i czy to jest skuteczne????? Bierzemy antybiotyki i
takie tam jeszcze inne świństwa. Czy znacie może inne sposoby mniej inwazyjne
a skuteczne na zapalenie płuc? POZDRAWIAM
Obserwuj wątek
    • squaw1 Re: ZAPALENIE PŁUC A BAŃKI 16.01.04, 15:02
      Banki dzialaja troche jak szczepionka, pobudzaja uklad odpornosciowy.
      Dziecku, ktore ukonczylo rok stawia sie 6 baniek: pod lopatkami, miedzy
      lopatkami(nie na kregoslupie)i nad lopatkami, czyli po 3 banki po kazdej
      stronie plecow, trzyma sie je przez 10 minut przykrywajac plecy kocykiem.
      Po zdjeciu baniek mozna te miejsca cienko posmarowac kremem.Po zabiegu dziecko
      powinno zostac w domu co najmniej przez 3 dni, gdyz organizm jest oslabiony
      i podatny na infekcje
      Pozdrawiam
      • lili111 Re: ZAPALENIE PŁUC A BAŃKI 16.01.04, 16:05
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=577&w=8371399, tutaj masz wątek
        dotyczący stawiania baniek.
        • lili111 Re: ZAPALENIE PŁUC A BAŃKI 16.01.04, 16:10
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=577&w=8371399

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka