iies
09.05.13, 15:25
U mojej 3 miesięcznej córeczki został po przez badanie pH-metryczne wykryty Refluks żołądkowo-przełykowy. Wczoraj wykupiliśmy lek taki jak Helicid 10. Od wczoraj podajemy. Mam kilka pytań do Mam/Tatusiów którzy również podawali te lek swoim Maluszkom.
W jakiej formie go podawaliście? Mi lekarka powiedziała, żeby na łyżeczkę wysypać zawartość kapsułki i rozrobić z wodą, moja Mała jednak się tym zakrztusiła i wszystko wypluła. Dziś podaje jej na łyżeczce ale z mleczkiem i do razu po tym butelkę, żeby "przepchać" granulki dalej. W ulotce jest informacja, żeby wodą popijać, czy jak ja daje jej z mlekiem to nie robię czegoś źle?
I kolejne pytanie - po jakim czasie ten lek u Was zaczął działać? U nas na razie nie ma żadnej poprawy a wręcz przeciwnie.