martulinek 29.01.05, 20:10 Gosiu! Chciałabym sie z Tobą skontaktować w sprawie tematu mojego wątku - u mojej córeczki wykryto obie wady, czy mogę pisać na priv? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gosia69 Re: VSD+ASDII -do gosi69 30.01.05, 18:56 Witaj. Oczywiście, pisz na adres gazetowy:gosia69@NOSPAM.gazeta. pl Bardzo chętnie udzielę wszelkich informacji. Pozdrawiam Gosia Odpowiedz Link Zgłoś
martulinek Re: VSD+ASDII -do gosi69 31.01.05, 13:26 Gosia, dziś wysłałąm maila na adres gazetowy Pozdrawiam Marta i malutka Hania VSD+ASDII Odpowiedz Link Zgłoś
martulinek Re: VSD+ASDII -do gosi69 02.02.05, 17:07 Gosia, serdecznie Ci dziękuję za twój list. jestem szczęśliwa, że Twoja córeczka tak dobrze sobie radzi po oeracjach i mam teraz dużo optymizmu na przyszłość... Jeszcze raz dzięki! Marta i malutka Hania (VSD+ASDII) Odpowiedz Link Zgłoś
gosiamarciniak Re: VSD+ASDII -do gosi69 04.02.05, 16:31 Dziewczyny, czy moge do Was pisać? U mojej córeczki tez wykryto te wady. Martulinek - podaj mi swój adres, Gosia69 - czy do Ciebie tez moge napisac na adres gazetowy? Mój e-mail: pawelmarc@poczta.onet.pl Odpowiedz Link Zgłoś
martulinek Re: VSD+ASDII -do gosi69 04.02.05, 19:38 Mój adres gazetowy: martulinek@gazeta.pl Pisz! Odpowiedz Link Zgłoś
gosia69 Re: VSD+ASDII -do gosi69 06.02.05, 14:10 Oczywiście, że możesz. Pisz na forum albo na adres gazetowy. Pozdrawiam Gosia Odpowiedz Link Zgłoś
tomek9917 Re: VSD+ASDII -do gosi69 17.02.05, 22:11 nasz synek też ma te same wady W tej chwili czekamy na operację w Poznaniu i bardzo się denerwujemy. Jak możecie napiszcie coś o operacji - jak długo trwała, po jakim czasie wyszliście do domu czy można było być z dzieckiem w szpitalu i wszystko inne co Was wówczas interesowało Z góry dziękuje Odpowiedz Link Zgłoś
gosia69 Re: VSD+ASDII -do gosi69 18.02.05, 14:03 Moja córeczka miała operację w wieku 9 miesięcy. Ma zamknięte VSD i ASD szwami na pletgetach. Był to zabieg na otwartym sercu w krążeniu pozaustrojowym, całość trwała około 4 godzin. Długośc pobytu w szpitalu po operacji jest głownie uzależniona od stanu dziecka w naszym przypadku było to 10 dni. Paula była operowana w CZD. Ja byłam z dzieckiem do operacji i po operacji jak zostało przewiezione z OIOM cały czas ( w nocy niestety tylko krzesełko). Ale w róznych ośrodkach sa różne zwyczaje, więc warto się wcześniej czegoś dowiedzieć. Trzymam kciuki za powodzenie zabiegu i życzę dużo zdrówka. Pozdrawiam Gosia mama Pauli (VSD+ASD+CoA) Odpowiedz Link Zgłoś