Dodaj do ulubionych

VSD+ASDII -do gosi69

29.01.05, 20:10
Gosiu!
Chciałabym sie z Tobą skontaktować w sprawie tematu mojego wątku - u mojej
córeczki wykryto obie wady, czy mogę pisać na priv?
Obserwuj wątek
    • gosia69 Re: VSD+ASDII -do gosi69 30.01.05, 18:56
      Witaj.
      Oczywiście, pisz na adres gazetowy:gosia69@NOSPAM.gazeta. pl
      Bardzo chętnie udzielę wszelkich informacji.

      Pozdrawiam
      Gosia
      • martulinek Re: VSD+ASDII -do gosi69 31.01.05, 13:26
        Gosia, dziś wysłałąm maila na adres gazetowy smile
        Pozdrawiam smile
        Marta i malutka Hania VSD+ASDII
        • martulinek Re: VSD+ASDII -do gosi69 02.02.05, 17:07
          Gosia, serdecznie Ci dziękuję za twój list. jestem szczęśliwa, że Twoja
          córeczka tak dobrze sobie radzi po oeracjach i mam teraz dużo optymizmu na
          przyszłość...
          Jeszcze raz dzięki!
          Marta i malutka Hania (VSD+ASDII)
          • gosiamarciniak Re: VSD+ASDII -do gosi69 04.02.05, 16:31
            Dziewczyny, czy moge do Was pisać? U mojej córeczki tez wykryto te wady.
            Martulinek - podaj mi swój adres, Gosia69 - czy do Ciebie tez moge napisac na
            adres gazetowy? Mój e-mail: pawelmarc@poczta.onet.pl
            • martulinek Re: VSD+ASDII -do gosi69 04.02.05, 19:38
              Mój adres gazetowy:
              martulinek@gazeta.pl
              Pisz!
            • gosia69 Re: VSD+ASDII -do gosi69 06.02.05, 14:10
              Oczywiście, że możesz. Pisz na forum albo na adres gazetowy.
              Pozdrawiam
              Gosia
            • tomek9917 Re: VSD+ASDII -do gosi69 17.02.05, 22:11
              nasz synek też ma te same wady W tej chwili czekamy na operację w Poznaniu i
              bardzo się denerwujemy. Jak możecie napiszcie coś o operacji - jak długo
              trwała, po jakim czasie wyszliście do domu czy można było być z dzieckiem w
              szpitalu i wszystko inne co Was wówczas interesowało Z góry dziękuje
              • gosia69 Re: VSD+ASDII -do gosi69 18.02.05, 14:03
                Moja córeczka miała operację w wieku 9 miesięcy. Ma zamknięte VSD i ASD szwami
                na pletgetach. Był to zabieg na otwartym sercu w krążeniu pozaustrojowym,
                całość trwała około 4 godzin. Długośc pobytu w szpitalu po operacji jest
                głownie uzależniona od stanu dziecka w naszym przypadku było to 10 dni. Paula
                była operowana w CZD. Ja byłam z dzieckiem do operacji i po operacji jak
                zostało przewiezione z OIOM cały czas ( w nocy niestety tylko krzesełko). Ale w
                róznych ośrodkach sa różne zwyczaje, więc warto się wcześniej czegoś dowiedzieć.
                Trzymam kciuki za powodzenie zabiegu i życzę dużo zdrówka.

                Pozdrawiam
                Gosia mama Pauli (VSD+ASD+CoA)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka