Dodaj do ulubionych

DO MAM DZIECI Z LAMBIĄ

21.01.06, 19:19
Proszę o kontakt z mamami dzieci chorych na lambie jakie pomogły leki? ile
trwało leczenie czy trzeba zastosować przestrzeganie jakiś zasad ? czy
trzeba przeleczyć pozostałych w rodzinie ?Jakie może nieś niebezpieczne
skutki dla zdrowia dziecka?Co trzeba wyeliminować z diety dziecka a co
powinno się jeść.Z góry dziękuję trochę wystraszona mama.
Obserwuj wątek
    • sigvaris Re: DO MAM DZIECI Z LAMBIĄ 21.01.06, 23:16
      Zapraszam na forum alergie. Jest nas tam trochę - tzn. mam po lambliach i w
      trakcie leczenia lamblii.
      A wklejam Ci post o leczeniu m.in. lamblii z tego forum:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=577&w=35388578&a=35398422
      Zerknij na cały wątek. Warto. Na tym forum jestem b.rzadko, więc jeśli chcesz
      coś dopytać - szukaj na alergiach.
    • patyczako Re: DO MAM DZIECI Z LAMBIĄ 22.01.06, 18:12
      moja corka byla leczona przez 10 dni metronidazolem i pomoglo... nazlezy przede
      wszystkim czesto myc rece nawet z jakims srodkiem odkazajacym... u nas nie
      trzeba bylo przeleczac nikogo wiecej oprocz corki...trzeba wykluczyc banany i
      bardzo ograniczyc słodycze a jezeli sie da to i wykluczyc je na jakis czas...
      warto podawac sok z kapusty jezeli dziecko jest w stanie wypic albo inne kwasne
      owoce czy warzywa, pestki z dynii

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka