12.04.06, 20:22
witaj przeczytałam że twoja córcia miała niedawno w czdz operacje moja
2.5letnia córcia ma po świetach tam operowane asdII bardzo sie boje nie moge
spać napisz prosze czy wiekszośc operacji sie udaje na co była operowana
twoja córcia pozdrawiam aneta
Obserwuj wątek
    • agabro Re: do agabro 13.04.06, 18:29
      Wiem, że się bardzo denerwujesz, ale uwierz mi niedługo będzie po wszystkim i
      szybko o tym zapomnicie. Takie operacje udają się i nie słyszałam, żeby kiedyś
      komuś sie nie udały!
      To nie jest poważna wada serca (z tego co mi wiadaomo). A lekarze tam sa
      cudotwórcami. Operują takie wady, że nam sie w glowach nie mieści. Naprawdę
      Twoje dziecko jest w dobrych rękach.
      Córcia dojdzie szybciutko do siebie i dopiero wtedy uświadomisz sobie, ze nie
      bylo czego się aż tak bardzo bać. Ale na to niestety musicie poczekać.
      Wszystko mija... To powiedzenie jaest na naszą korzyść. Trzymaj się!
      Pisz do mnie na agabro@wp.pl.
      Czekam na dobre wiadomości

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka