gosiak682 28.06.06, 11:40 WITAM! Szukam kontaktu z rodzicami których dzieci miały zamykany ubytek ASDII operacyjnie i najlepiej w Zabrzu.Jestem pełna niepokoju, obaw,i wielkiego strachu o moją Anusię.Pozdrawiam Gosia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sikorkaptak Re: Szukam kontaktu ASDII 28.06.06, 11:58 witaj moja 2.5letnia corcia miała operacyjnie zamykane asdII duże 1.5cm.ale w centrum zdrowia dziecka nie wiem czy czasem nie rozmawiałam z tobą przez telefon?? w każdym razie wczoraj bylismy na kontroli jest ok.nie martw sie nic te zabiegi są najprostsze i zawsze sie udają będę sie modliła za twoją córcie czy już wiadomo czy będzie operacja czy jeszcze nie?? pytaj o wszystko co cie nurtuje pozdrawiam aneta moja martynka szaleje ledwo nadążam papa wszystko będzie dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
polibius Re: Szukam kontaktu ASDII 28.06.06, 13:16 Witam. MOja 2 letnia Ania będzie miała operację 18 lipca. Po powrocie opiszę wszytsko jak najdokładniej. Podaję również mój nr telefonu 603034456. Pozdrawiam Ola PS na kiedy wyznaczono Wam termin? Odpowiedz Link Zgłoś
gosiak682 Re: Szukam kontaktu ASDII 28.06.06, 21:58 My mamy operacje 10 lipca!!!TO tak mało i tak dużo czasu chyba oszaleję!! Dziękuje za słowa otuchy. Odpowiedz Link Zgłoś
k.k.k Re: Szukam kontaktu ASDII 28.06.06, 13:37 Jestem do dyzpozycji Moja Zuzia (20 m-cy) miała zamykany chirurgicznie ubytek w Zabrzu pół roku temu. Pytaj o wszystko, co Cię nurtuje, chętnie odpowiem. Ale bądź spokojna, jesteście naprawdę w dobrych rękach i wszystko będzie dobrze! Gorąco pozdrawiam Kasia Odpowiedz Link Zgłoś
jukilop Re: Szukam kontaktu ASDII 28.06.06, 20:50 widzisz Gosia - będzie dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gosiak682 Re: Szukam kontaktu ASDII 28.06.06, 21:55 Madziu jesteś wspaniała dziękuje.!U Was tez będzie dobrze !!!Wierzę w to z całych sił!!!Gosia Odpowiedz Link Zgłoś
bac30 Re: Szukam kontaktu ASDII 02.07.06, 22:20 Cześć jestem Basia. Moja córcia miała zamykane asd w Zabrzu w 2002r. Jest ok.prowadzi nas dr Frycz,a operację przeprowadzał dr Haponiuk. Jak chcesz coś więcej wiedzieć to pytaj. Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
bac30 Re: Szukam kontaktu ASDII 02.07.06, 22:20 Cześć jestem Basia. Moja córcia miała zamykane asd w Zabrzu w 2002r. Jest ok.prowadzi nas dr Frycz,a operację przeprowadzał dr Haponiuk. Jak chcesz coś więcej wiedzieć to pytaj. Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
monikapp1 Re: Szukam kontaktu ASDII 04.07.06, 16:00 Mój syn Kubuś(20 msc) miał zamykany ubytek 3 kwietnia tego roku w Zabrzu, wszystko odbyło się rewelacyjnie, bez zadnych komplikacji. U Was też tak będzie tylko musisz jeszcze troszke niestety poczekac i sie postresować, zawsze tak jest, gdybys miala jakies pytanie to podaje nr gg 4451398 Odpowiedz Link Zgłoś
agusiah Re: Szukam kontaktu ASDII 06.07.06, 14:45 Moja córeczka miała zabieg w Zabrzu w zeszłym roku, daj znac jeśli masz jakies pytania. Będzie dobrze Odpowiedz Link Zgłoś