Dodaj do ulubionych

Szukam kontaktu ASDII

28.06.06, 11:40
WITAM! Szukam kontaktu z rodzicami których dzieci miały zamykany ubytek ASDII
operacyjnie i najlepiej w Zabrzu.Jestem pełna niepokoju, obaw,i wielkiego
strachu o moją Anusię.Pozdrawiam Gosia
Obserwuj wątek
    • sikorkaptak Re: Szukam kontaktu ASDII 28.06.06, 11:58
      witaj moja 2.5letnia corcia miała operacyjnie zamykane asdII duże 1.5cm.ale w
      centrum zdrowia dziecka nie wiem czy czasem nie rozmawiałam z tobą przez
      telefon?? w każdym razie wczoraj bylismy na kontroli jest ok.nie martw sie nic
      te zabiegi są najprostsze i zawsze sie udają będę sie modliła za twoją córcie
      czy już wiadomo czy będzie operacja czy jeszcze nie?? pytaj o wszystko co cie
      nurtuje pozdrawiam aneta moja martynka szaleje ledwo nadążam papa wszystko
      będzie dobrze
    • polibius Re: Szukam kontaktu ASDII 28.06.06, 13:16
      Witam. MOja 2 letnia Ania będzie miała operację 18 lipca. Po powrocie opiszę
      wszytsko jak najdokładniej. Podaję również mój nr telefonu 603034456.
      Pozdrawiam
      Ola
      PS na kiedy wyznaczono Wam termin?
      • gosiak682 Re: Szukam kontaktu ASDII 28.06.06, 21:58
        My mamy operacje 10 lipca!!!TO tak mało i tak dużo czasu chyba oszaleję!!
        Dziękuje za słowa otuchy.
    • k.k.k Re: Szukam kontaktu ASDII 28.06.06, 13:37
      Jestem do dyzpozycji smile
      Moja Zuzia (20 m-cy) miała zamykany chirurgicznie ubytek w Zabrzu pół roku temu.
      Pytaj o wszystko, co Cię nurtuje, chętnie odpowiem. Ale bądź spokojna, jesteście
      naprawdę w dobrych rękach i wszystko będzie dobrze!
      Gorąco pozdrawiam
      Kasia
      • jukilop Re: Szukam kontaktu ASDII 28.06.06, 20:50
        widzisz Gosia - będzie dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!
        • gosiak682 Re: Szukam kontaktu ASDII 28.06.06, 21:55
          Madziu jesteś wspaniała dziękuje.!U Was tez będzie dobrze !!!Wierzę w to z
          całych sił!!!Gosia
    • bac30 Re: Szukam kontaktu ASDII 02.07.06, 22:20
      Cześć jestem Basia. Moja córcia miała zamykane asd w Zabrzu w 2002r. Jest
      ok.prowadzi nas dr Frycz,a operację przeprowadzał dr Haponiuk. Jak chcesz coś
      więcej wiedzieć to pytaj. Powodzenia
    • bac30 Re: Szukam kontaktu ASDII 02.07.06, 22:20
      Cześć jestem Basia. Moja córcia miała zamykane asd w Zabrzu w 2002r. Jest
      ok.prowadzi nas dr Frycz,a operację przeprowadzał dr Haponiuk. Jak chcesz coś
      więcej wiedzieć to pytaj. Powodzenia
    • monikapp1 Re: Szukam kontaktu ASDII 04.07.06, 16:00
      Mój syn Kubuś(20 msc) miał zamykany ubytek 3 kwietnia tego roku w Zabrzu,
      wszystko odbyło się rewelacyjnie, bez zadnych komplikacji. U Was też tak będzie
      tylko musisz jeszcze troszke niestety poczekac i sie postresować, zawsze tak
      jest, gdybys miala jakies pytanie to podaje nr gg 4451398
    • agusiah Re: Szukam kontaktu ASDII 06.07.06, 14:45
      Moja córeczka miała zabieg w Zabrzu w zeszłym roku, daj znac jeśli masz jakies
      pytania. Będzie dobrzesmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka