mejdejka
04.08.06, 21:07
WITAJCIE
czekają mnie trudne dni w poniedziałek jadę z córką do szpitala
na zabieg usunięcia migdałków, córeczka ma 8lat
w szpitalu zostanę razem z nią
ponoć nie jest to trudny zabieg i trwa tylko 10minut
ale wiąże się z cierpiniem mojej córeczki i to mnie strasznie przeraża
nie wiem czego się spodziewać ? jak pomóc swojemu dziecku ?
czy to bardzo boli ? na czym dokładniej polega ten zabieg ?
mam nadzieję ,że może któraś z WAS przechodziła przez ten zabieg albo WASZE
dzieci i odpowie mi na nurtujące mnie pytania i chodz troszkę ukoi mój
strach
z góry serdecznie dziękuję i czekam na WASZE odpowiedzi
pozdromejdejki