IP: *.* 23.02.03, 10:34
Czesc dziewczynyMam do Was pytanko.Kiedy dzidziusiom pojawiaja sie pierwsze pieprzyki?Mojemu Niuniowi (a ma juz 16 miesiecy) pojawilo sie takie cos na buzce nad ustami no i nie wiem pieprzyk czy zadrapanie (alez mamuska ze mnie ze zadrapania nie rozpoznaje :) ohhhhh ) Po glebszej analizie stawiam na pieprza :) ale moze to za wczesnie? I z wabika :) beda nici? Kiedy mozna sie ich spodziewac?Pozdrawiam Guśka
Obserwuj wątek
    • Gość: Weronisia Re: pieprzyki IP: *.* 23.02.03, 13:45
      Mojej córeczce pierwsze pieprzyki zaczęły wyłazić po roczku. Najpierw były bardzo jaśniutkie, ledwo widoczne, próbowałam to zmyć ;) bo myślałam, że to coś brudnego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka