Czesc dziewczynyMam do Was pytanko.Kiedy dzidziusiom pojawiaja sie pierwsze pieprzyki?Mojemu Niuniowi (a ma juz 16 miesiecy) pojawilo sie takie cos na buzce nad ustami no i nie wiem pieprzyk czy zadrapanie (alez mamuska ze mnie ze zadrapania nie rozpoznaje

ohhhhh ) Po glebszej analizie stawiam na pieprza

ale moze to za wczesnie? I z wabika

beda nici? Kiedy mozna sie ich spodziewac?Pozdrawiam Guśka