09.04.03, 12:41
cześć. jestem z wami po raz pierwszy. mamą zostanę dopiero na prełomie lipca
i sierpnia. szukam informacji na temat monitora oddechu. czy zdaje egzamin?
może ktoś ma zbędny i mógłby mi odsprzeadać?
Obserwuj wątek
    • lula11 Re: akcesoria 09.04.03, 16:14
      Droga prsyszła mamo, kiedy byłam w ciąży z pierwszym dzieckiem też o tym
      myślałam. Bałam się nagłej śmierci łóżeczkowej, ale kiedy urodziłam lekarz
      pediatra przekonał mnie ,że ten zakup jest niepotrzebny, wystarczy spełnić
      kilka warunków dotyczących bezpieczeństwa:-nie kłaść dziecka do snu na
      brzuszku, -nie przykrywać grubą kołderką, - wietrzyć pokój w którym śpi
      dziecko, - a łóżeczko najlepiej żeby stało w pokoju rodziców.Zyczę wszystkiego
      dobrego. Mama 2,7 letniej Oli i 0,6 miesięcznej Julci.
    • k1w0 Re: akcesoria 12.04.03, 20:29
      Ja miałam monitor oddechu i uważam, że jest to świetne urządzenie... zwłaszcza
      dla rodziców, którzy zdają sobie sprawę z zagrożenia SIDS. Nie miałam go przez
      pierwsze dwa miesiące życia mojej córki i uważam, że to były najgorsze dwa
      miesiące w moim życiu. Nikt nie jest w stanie przewidzieć momentu tragedii... A
      żaden lekarz, który wie cokolwiek więcej na temat SIDS, nie powie z pełną
      odpowiedzialnością, że wystarczy tylko nie kłaść na brzuchu, nie stosować
      poduszek itp. i na pewno nie dojdzie do bezdechu-bo to po prostu nieprawda.
      Największe "głowy" światowej medycyny nie znają przyczyny śmierci łóżeczkowej,
      a dopóki tak jest możemy jedynie sami sobie dać szansę reakcji (uratowania
      dziecka), a to właśnie daje monitor oddechu...

      Pozdrawiam Ania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka