juleczkakuleczka1
14.04.07, 21:45
proszę o pomoc!!! mam dwie córeczki jedna ma 6 lat druga 4 miesiące. Ta
starsza często choruje na grypę żoładkową, jak była mamła nikt mi nie mówił o
szczepionce na wirus rota, wiem że już aszczepiś jej nie mogę. Ale czy któraś
z was szczepiła swoje maleństwo??? Jeśli tak to jaki jest koszt tej
szczepionki???
dzięki Gocha Julka i Marta