Dodaj do ulubionych

"sapka" dziecieca

20.05.07, 18:12
kochane mamuski! kolezanka mowi ze jej maly synek (3 mniesiace ) ma sapke ,
niestety nie potrafie nigdzie znalezc co to jest? moze ktos mi wytlumaczy co
to takiego jest? jak sie fachowo nazywa? z gory dzikuje
Obserwuj wątek
    • ewamalcahn Re: "sapka" dziecieca 20.05.07, 20:13
      wiem o co chodzi, ale jak to się fachowo nazywa to nie wiem. Wydaje sie jakby
      dziecko ciężko oddychało. Czasem jest to związane z alergią. Czasem pomaga
      disnemar lub jakaś sól fizjologiczna

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka