aggi11 20.05.07, 18:12 kochane mamuski! kolezanka mowi ze jej maly synek (3 mniesiace ) ma sapke , niestety nie potrafie nigdzie znalezc co to jest? moze ktos mi wytlumaczy co to takiego jest? jak sie fachowo nazywa? z gory dzikuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ewamalcahn Re: "sapka" dziecieca 20.05.07, 20:13 wiem o co chodzi, ale jak to się fachowo nazywa to nie wiem. Wydaje sie jakby dziecko ciężko oddychało. Czasem jest to związane z alergią. Czasem pomaga disnemar lub jakaś sól fizjologiczna Odpowiedz Link Zgłoś