elfik100
04.01.09, 22:25
Witam wszystkich ponownie!
Długo się nie odzywałam, bo potrzebowałam czasu aby otrząsnąć się z
szoku. Niestety wszystkie diagnozy postawione podczas USG
potwierdziły się. Do tego doszło oprócz agenezji wiele innych wad
m.in. spodziectwo, wzmożone napięcie, wady układu kostnego, wady
wzroku... Dużo by wymieniać. Dawid po 3 tygodniowym pobycie w
szpitalu jest już od tygodnia z nami w domu. Cały czas jak na niego
patrze to łzy kręcą mi się w oczach. Z agenezją już się jakoś
pogodziłam ale świadomość tego że może nigdy nie widzieć całkiem
mnie dobiła... Czy któreś z Waszych dzieci miało stwierdzone
małoocze lub szczelinę tęczówki? Tak mało jest o tym w internecie a
wizyta u okulisty dopiero przed nami...