03.03.14, 21:47
Witam!
Moje mój teraz prawie 1,5 roczny syn przeszedł właśnie po raz drugi zapalenie płuc.. Pierwszy raz w listopadzie zaczęło się od kataru i kaszlu i tak się ciągnęło lekarze odsyłali że to zwykłe przeziebienie w końcu nastąpiło zapalenie oskrzeli po czym zapalenie płuc i szpital. No i teraz w lutym to samo.. zaczęło się katar, kaszel ciągneło się i ciągneło lekarze mówili że to tylko przeziebienie i mnie odsyłali po czym zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, szpital.. uncertain

Dostałam uwagę przy wypisie aby udać się do alergologa bo jest podejrzenie alergii bo to druga taka infekcja w tak krótkim czasie.
Byłam dziś u lekarza na kontroli. Moje dziecko pije mleko Enfamil 3 i powiedział, że na moim miejscu zmienił by na Nutramigen bo to może być alergia na nietolerancję białka mleka krowiego..
Wydaje mi się, że zeby stwierdzic takie coś to muszą być jakieś objawy np. biegunka, wzdęcia ? A On sobie tak na oślep strzelił i nagle mam zmienić mleko bo jemu się tak wydaje?
Nie wiem co o tym myśleć ...
Karmiłam piersią przez 15 mies. jak odstawiłam to był tylko ten Enfamil, wczesniej też dostawał czasami jak miałam zajęcia albo jak mnie nie było i nigdy nic się nie działo.

Zamierzam zrobić testy synowi w Centrum Medycznym w Karpaczu ale mogę to dopiero zrobić najwczesniej w maju bo syn dostawał w szpitalu hydrokortyzon wiec muszę odczekać aż organizm się oczyści z tych hormonów.

Co o tym myślicie? Słyszne podejrzenie tej alergii ?
Obserwuj wątek
    • sonka_sonka Re: Alergia? 04.03.14, 23:50
      mój syn zaczął chorować ok 14 miesiąca życia - tak chorował, chorował, chorował ciągle, był na diecie bezmlecznej, mało co jadł, nie dostawał żadnej mieszanki, bo żadnej nie nauczył sie pić, no i chorował na ciągłe zapalenia górnych dróg oddechowych, żadnych innych objawów, przedtem był AZS, ale no na diecie byliśmy, wtedy odchodziłam od zmysłów, w testach nic nie wychodziło, nadal nie wychodzi zresztą, opowieść moja kończy się odstawieniem glutenu ( żadnych objawów zołądkowo-jelitowych), zaczęło być inaczej/zdrowiej/lepiej - pod opieką alergologa zrobiliśmy po jakimś czasie dwie prowokacje glutenem - po podaniu w gardle pojawiał się gęsty śluz odpowiedzialny za stan zapalny który schodził na górne drogi oddechowe - przykład Ci podaję, bo jest ewidentny, czy podobnie jest w przypadku Twojego dziecka - nie wiem, ale bym się nad tym poważnie zastanowiła.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka