rybcia001
29.04.05, 11:59
Zrobilam badanie ogolne kalu - ph kalu i stopien strawienia sa OK
Kal na posiew - wyszla zwykla flora jelitowa
Kal na grzybki - nie wyhodowano
Kal na lamblie - wynik ujemny
Badanie krwi i moczu (ogolny + posiew) robilismy dwa tyg temu przy okazji
pobytu w szpitalu. Wyszly dobrze.
Dac sobie juz spokoj, czy jeszcze jakies badanie powinnam zrobic?