ka12
23.09.05, 23:52
Cały tydzień oddawałam te same próbki kału w 4 różne miejsca (tzn.z jednej
kupy brałam 4 szpachelki i wrzucałam do 4 pojemniczków i zanosiłam do 4
różnych laboratoriów. Medicus - porażka- tam laborantki twierdzą, że kał na
lamblie oddaje się tylko raz. Podobnie w Laboratorium w Wojewódzkiej
Przychodni Specjalistycznej na Piłsudskiego!!! A w ogóle na Piłsudskiego i w
Micromedice na staromłyńskiej ZAPOMNIELI mi raz zbadać probkę !!! Po prostu
oddałam, a oni nie zbadali.Lamblie wyszły mi u pani, która wykonuje usługi
laboratoryjnie prywatnie na Zawadzkiego. W ogóle była najbardziej w temacie,
widać, że zna się na rzeczy. Bada metodą zagęśzczającą i
enzymatyczną.Przewidywała,że za 3 razem wyjdzie wynik i tak się stało.Nie
tylko okazała się najskuteczniejsza, ale i najtańsza. Zainteresowanym prześlę
namiar na priv. Kontakt dostałam też od dziewczyny z forum.