Dodaj do ulubionych

szukanie lamblii - info dla SZCZECINIANEK

23.09.05, 23:52
Cały tydzień oddawałam te same próbki kału w 4 różne miejsca (tzn.z jednej
kupy brałam 4 szpachelki i wrzucałam do 4 pojemniczków i zanosiłam do 4
różnych laboratoriów. Medicus - porażka- tam laborantki twierdzą, że kał na
lamblie oddaje się tylko raz. Podobnie w Laboratorium w Wojewódzkiej
Przychodni Specjalistycznej na Piłsudskiego!!! A w ogóle na Piłsudskiego i w
Micromedice na staromłyńskiej ZAPOMNIELI mi raz zbadać probkę !!! Po prostu
oddałam, a oni nie zbadali.Lamblie wyszły mi u pani, która wykonuje usługi
laboratoryjnie prywatnie na Zawadzkiego. W ogóle była najbardziej w temacie,
widać, że zna się na rzeczy. Bada metodą zagęśzczającą i
enzymatyczną.Przewidywała,że za 3 razem wyjdzie wynik i tak się stało.Nie
tylko okazała się najskuteczniejsza, ale i najtańsza. Zainteresowanym prześlę
namiar na priv. Kontakt dostałam też od dziewczyny z forum.
Obserwuj wątek
    • slonisia Re: szukanie lamblii - info dla SZCZECINIANEK 24.09.05, 15:31
      Ja bardzo prosze o namiar!
      Próbowałam prosić inaczej - ale nie wiem czy mi się udało.
      Pozdr.
      iwona
    • ka12 Re: szukanie lamblii - info dla SZCZECINIANEK 24.09.05, 18:21
      wysłałam słonisiu.
    • beci Re: szukanie lamblii - info dla SZCZECINIANEK 24.09.05, 21:43
      to chyba ode mnie dostałaś, bo ostatnio zachwalałam i kilka dziewczyn prosiło o
      namiary.cieszę się, że macie potwierdzenie i wiadomo co leczyć.

      niech teraz jeszcze któraś mama podpowie, gdzie zrobić posiew kału w kierunku
      grzybów. ta pani z Zawadzkiego powiedziała, że w sanepidzie, ale tam nie robią.
      w PAMie trzymają dwa dni, jak nic nie wyjdzie.
      ręce opadająsad
    • jamila Re: szukanie lamblii - info dla SZCZECINIANEK 24.09.05, 23:45
      I ja tez prosze bardzo o namiary! jamila@gazeta.pl
      Pozdrawiam i z gory dziekismile
    • jamila badanie grzybow 24.09.05, 23:49
      Nie wiem, becia, czy sprawdzalyscie na Pilsudskiego (lab. w przychodni zdaje
      sie) - slyszalam, ze sie tam bardziej przykladaja, moze tam warto sie
      dowiedziec?

      Jamila
      • sigvaris Re: badanie grzybow 25.09.05, 00:40
        macie na pewno przychodnię mykologiczna w Szczecinie. Tam róbcie badanie na
        GRZYBY I PLEŚNIE. Taka jest pełna nazwa tego badania.
        Szukajcie przychodni mykologicznej. Mykologia to nauka o grzybach. Oni już
        wiedzą, jak to się robi. Piszą inne eMamy z innych stron Polski, że trzymają
        próbki 3 tygodnie. Znaczy: dobrze jest.
        • dziunia_f Re: badanie grzybow 27.09.05, 10:16
          Przychodni mykologicznej w szczecinie nie ma, grzyby i plesnie sa hodowane w
          laboratoraich mikrobiologicznych, chyba najpowazniejsze tego typu lab. to to
          przy PAM na Powstancow. Mykologia troche per noga jest traktowana
          niestety.Jesli ktoras z dziewczyn jest zainteresowana badaniami,to prosze o
          kontakt na priv. Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka