kruffa 26.10.05, 06:31 Sama bardzo go lubię, ale od dawna nie kupuję, bo zawarta w nim ilość dodatków E i innych takich mnie przeraża. Dzisiaj znalazłam coś takiego: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=777&w=30986440&v=2&s=0 Kruffa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
utka Re: ser topiony 26.10.05, 11:49 moja babcia zawsze robila ze zgliwialego - smazyla go z maslem, jak odparowala serwatka dodawala przyprawy sol i zoltka. Nigdy nie dawala sody ani smietany; taki serek byl najlepszy na cieplo, bo potem robil sie dosc twardawy, ale wtedy tez byl zjadliwy. Odpowiedz Link Zgłoś