Dodaj do ulubionych

ser topiony

26.10.05, 06:31
Sama bardzo go lubię, ale od dawna nie kupuję, bo zawarta w nim ilość dodatków
E i innych takich mnie przeraża.
Dzisiaj znalazłam coś takiego:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=777&w=30986440&v=2&s=0
Kruffa
Obserwuj wątek
    • sigvaris Re: ser topiony 26.10.05, 11:44
      No tak, ale śmietana....
    • utka Re: ser topiony 26.10.05, 11:49
      moja babcia zawsze robila ze zgliwialego - smazyla go z maslem, jak odparowala
      serwatka dodawala przyprawy sol i zoltka. Nigdy nie dawala sody ani smietany;
      taki serek byl najlepszy na cieplo, bo potem robil sie dosc twardawy, ale wtedy
      tez byl zjadliwy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka