Dodaj do ulubionych

IgE całkowite

24.11.05, 12:52
witam

Ile potrzeba jest krwi na badanie IgE...czy jest ona pobierana z palca czy z
żyły?? pozdrawiam i z góry dzięki
Obserwuj wątek
    • atopik Re: IgE całkowite 24.11.05, 14:34
      Synkowi pobrano pół probówki krwi z żyły

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka