aska76 24.11.05, 12:52 witam Ile potrzeba jest krwi na badanie IgE...czy jest ona pobierana z palca czy z żyły?? pozdrawiam i z góry dzięki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
atopik Re: IgE całkowite 24.11.05, 14:34 Synkowi pobrano pół probówki krwi z żyły Odpowiedz Link Zgłoś