marynia32
22.12.05, 00:45
Mam interesujące mnie bardzo pytanie.Jak długo te wstrętne robale (pasożty)
żyją w ludzkim organizmie jeżeli nie podejmuje się żadnej próby ich
leczenia.Czy one mają jakiś swój okres życia ,po którym samoistnie obumierają
(dotyczy wszystkich pasożytów).I jeszcze jedno czy pasożty dostają się do
organizmu tylko poprzez zarażnie,albo czy jest taka mozliwość ,że się same w
nas wytworzą poprzez np.choroby ,błędy w odżywianiu.Wiem że dziwne i śmieszne
są te moje pytania ,ale mają związek z moim dzieciaczkiem u którego jakoś
intuicyjnie wyczuwam te robale tylko szukam ich przyczyny i dlatego najpierw
zadaję to pytanie i będę wdzięczna za odpowiedź.Pozdrawiam.