Dodaj do ulubionych

test na IGE

06.04.06, 21:56
Mój synek (19 mies.) miał badany współczynnik IGE. Wyszło 111 (prawie 3-
krotne niż norma), wobec tego pediatra zalecił zrobienie testów z krwi na
panel pokarmowy. Badanie nic nie wykazało. Wynik na najbardziej znane
alergeny wyszedł negatywny. Czy jest możliwe, że Mikołaj jest np. uczulony na
mleko, a test z krwi tego nie wykazał? Przez pierwsze 12-mies. zycia nie
podawałm mu mleka i nabiału, jest nadal na cycu więc ja też byłam na diecie
bezmlecznej. Potem trochę odpuściliśmy, a po testach już jemy nabiał. Jednak
od czasu do czasu jeszcze ma wysypkę. Cy mogę wierzyć testom? a może po
prostu uczula go coś, co nie zostało zbadane? Na ile zaufać badaniu?
Obserwuj wątek
    • mikaa7 Re: test na IGE 06.04.06, 22:02
      Aha, i jeszcze- co to jest badanie biorezonansem? Czy jest bardzij wiarygone
      niz badanie krwi? Na czym polega?
    • marki0 Re: test na IGE 06.04.06, 22:04
      ja nie mm zaufania do testów z krwi. Zrobiłam mojemu jak miał ok 6 m-cy i tylko
      mi w głowie namiesazły. Dziecko które dostaje zapaści po nabiale, wg ige
      swoistego było na niego kompletnie nie uczulone! Coś tu jest chyba nie tak.
      Wysztarczyło go mlekiem posmarowac i dowstawał wysypkę. Ige miał wówczas 154 a
      po dwóch latach 615. Teraz już go nie robie ma 5 lat i od ubigłego roku robimy
      testy skórnr. Mój alergolog nie barzo ufa ty swoistym z kwri.Zresztą do 3 roku
      bardzo ta alergia się zmienia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka