11.05.06, 13:41
Mam krem Elidel, kupiłam go kiedyś, jak miałam problemy z cerą na policzkach
mojej córeczki. Posmarowałam chyba ze dwa razy i....leży bezużytecznie.
Ważność sprawdziłam - drudzień 2006 r. Może komuś się przyda? Propozycje
prosze na priva.
Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka
Obserwuj wątek
    • agnieszka3613 Re: Elidel 11.05.06, 13:57
      Zapomniałam dodać, że oddam go komuś za darmo no może ewentualnie jakby ktoś
      zamienił się ze mną na np. spódniczke dla mojej córki to byłoby fajnie.
      Agnieszka
      • mgurniak Re: Elidel 11.05.06, 14:34
        a czy wiesz ze elidel może byc otwarty i zuzyty w ciągu 3 miesiecy ... potem to go juz mozesz wyrzucić a nie oddawać smile
        • kruffa Re: Elidel 12.05.06, 09:18
          Jak jest trzymany w lodówce - może byc dłużej.

          Kruffa
        • agnieszka3613 Re: Elidel 12.05.06, 11:40
          Nie, nie wiedziałam, ale po co ta złosliwość? Ok, to wyrzucę a nie oddam.
    • kerstink Re: Elidel 12.05.06, 09:06
      Agnieszko, zajrzyj do skrzynki.
      K.
      • agnieszka3613 Re: Elidel 12.05.06, 11:39
        Odpisałam, dzięki.
        • justin301 Re: Elidel 12.05.06, 13:33
          Ja na swoim napisałam datę otwarcia.
          Szkoda, ze nie wiedziałam o tym przechowywaniu w lodówcesad.
          • mgurniak Re: Elidel 12.05.06, 16:28
            nie byłam złośliwa ... jeśli tak to odebrałaś to przepraszam a w lodówce przez ile mozna przechowywać?
            • bydz Re: Elidel 15.05.06, 10:35
              Otwarty przez 12 miesięcy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka