victta
03.12.06, 21:55
Witam
Jestem mama dwuletniej alergiczki.Mam prosbe o odpowiedz na moj problem.A
minowicie jak uzupelniacie wapn,gdy dziecko nie spozywa nabialu.Martwie sie
,ze corka ma za malo wapnia w okresie gdy jest on najbardziej potrzebny.
Pozdrawiam