08.01.07, 12:12
Przeczytałam Twój post w innym wątku. Pisz tu, bo moż nie wrócisz już do
tamtego postu.
Mam dwa pytania:
1. Czy jakies badania potwierdziły epilepsję (np.EEG)?
2. Czy wykluczałas inną możliwośc napadów?

To drugie pytanie bierze się z autopsji. U mojego dziecka (wtedy 4 msc)
również podejrzewano padaczkę po stanach napadowych epsi (książkowo
idntycznych do napadów u niemowląt). Okazało się, że to lamblioza bardzo
rzadko, ale może dawać takie objawy. Po leczeniu lambliozy (potwierdzonej
badaniami) nigdy więcej te napady nie powtórzyły się - a minęło już 2 lata.
Charakterystyczną rzeczą też dla lambliozy jest nietolerancja mleka i jego
pochodnych. Także często obserwuje się problemy z migdałkami lub uszami
(wysięki, stany zapalne), zwłaszcza u dzieci.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka