luty71
07.02.07, 23:21
wiem, że mamy młodsze dzieci w podobnym wieku, a starsze z podobnymi
alergicznymi problemami, a przede wszystkim jesteś dla mnie forumowym
ekspertem do spraw żywienia (wiele Twoich rad wcieliłam w życie i sprzedałam
znajomym) i stąd moje pytanie: jakie mleko podajesz synkowi? i czy zaczęłaś
już wprowadzać nabiał? (moja Zosia nie ma żadnych objawów alergii) - dziękuję