Dodaj do ulubionych

C&A- 25% z okazji 10-lecia w Polsce

29.09.11, 08:34
Info z Facebooka od 30.09.2011 do 5.10.2011.
Obserwuj wątek
    • nelly123 Fajnie, :) 29.09.11, 09:53
      dzięki za info. tylko jak wydrukowac ten kupon, hmmmmmm
      • aurinko Re: Fajnie, :) 29.09.11, 10:10
        Nie ma żadnego kuponu, to jest ogólna zniżka na wszystko z kolekcji damskiej, męskiej, młodzieżowej i dziecięcej, rabat nie łączy się z innymi promocjami ani kartami podarunkowymi.
        • a-e-p Re: Fajnie, :) 29.09.11, 11:01
          Dokładnie, nic nie trzeba drukowac.

          Mozna sie dzisiaj wybrac i odłożyc rzeczy na jutro smile
    • pia_ Dotyczy także przecen :-) 30.09.11, 16:47
      Kupowałam zestaw tiszert + kr spodenki r 74 i dwupak body kopertowych dla dziewczynki na 56. Obie rzeczy po 5 zł, po zniżce 3,75 smile
      • jagodasoft2 Re: Dotyczy także przecen :-) 30.09.11, 22:09
        Do tego spore obniżki jeszcze po lecie. Spodenki spódniczki bluzki po 7zł, dłuższe sukienki i spodnie po 19 i od tego jeszcze -25%. Przynajmniej w Gdańsku tak jest
    • syka7 Re: C&A- 25% z okazji 10-lecia w Polsce 02.10.11, 13:37
      Byłam dziś w C&A w sillesia K-ce i się obkupiłam
      * golfy hello kity 110 i 116 oraz 122 za 19zł minus 25% smile
      to przecież super cena,
      * sweterki dzianinowe są piękne po 49 zł -25%
      * dużo przecen i je też obejmuje -25%

      No i znowu 250 zł nie moje

      syka7 Zabrze
      • agni71 Re: C&A- 25% Arkadia 02.10.11, 13:51
        No to ja jakaś nieudolna chyba jestem, bo z kupionych wczoraj 4 rzeczy (w tym jeden dwupak) wszystko mam do zwrotu. Bluzki koszulowe dla corki - jedna fajna, ale za wąska pod pachami, a większy rozmiar miałby za długie rękawy, druga za bardzo rozchełstana pod szyją, dwupak spodni dresowych dla najmlodszej - duzo za szerokie w pasie. Przecen zadnych na dziale dziecięcym nie widziałam, dla starszych dziewczynek nic fajnego tez nie znalazlam
        sad
        Jeszcze wysyłam męża w pon. - moze on cos dla siebie znajdzie, choc mam wrażenie, że Arkadia akurat najbardziej oblegana i kiepsko z wyborem.
        • patatajowa Re: C&A- 25% Arkadia 02.10.11, 14:43
          nie tylko ty agni...wink
          ja juz przy poprzedniej promocji -25% z kuponem z fejsbuka nic nie mogłam wybrac. kupiłam "na siłę" zakiet który i tak oddałam w końcu.
          dla starszej córki pow.134 nie podoba mi sie praktycznie nic.
          dla syna w rozm116 cos bym moze wybrała ale ma za duzo ubrań wink
          dla siebie trafiam tam cos raz w roku, no jakoś mi nie po drodze z tym sklepem tongue_out
          • silje78 Re: C&A- 25% Arkadia 02.10.11, 15:13
            ja podobnie... już byłam przy kasie z śliczną kurtką dla małej, ale mąż mnie doprowadził do pionu, bo córka ma już trzy i kombinezona w planach... ale ładna była, choć rozmiarówka dziwna. córka ma 113cm, a dobra była na 122 i to bez specjalnego luzu... mąż później tylko wrócił po jeansy z hello kitty bo ola żyć nie dawała, ale ile zapłacił nie wiem. na pewno ze zniżką.
            • fredy58 Re: C&A- 25% Arkadia 05.10.11, 15:05
              Czy to potwierdzone info że tylko do 5.10 te - 25%
              • malowanka06 Re: C&A- 25% Arkadia 05.10.11, 15:41
                Czyż za niepotwierdzone info można uznać banery z ta informacją, na prawie każdej przeglądarce i wielkie plakaty na każdym kroku w sklepie?
                Wisi napis jak byk, że do 5. X !
                Chyba, że potem będzie nowa, inna promocja.
                • julka-4 Sezonowe obniżki 05.10.11, 17:20
                  Od jutra.Info z facebooka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka