myszka2312 29.09.11, 08:34 Info z Facebooka od 30.09.2011 do 5.10.2011. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nelly123 Fajnie, :) 29.09.11, 09:53 dzięki za info. tylko jak wydrukowac ten kupon, hmmmmmm Odpowiedz Link Zgłoś
aurinko Re: Fajnie, :) 29.09.11, 10:10 Nie ma żadnego kuponu, to jest ogólna zniżka na wszystko z kolekcji damskiej, męskiej, młodzieżowej i dziecięcej, rabat nie łączy się z innymi promocjami ani kartami podarunkowymi. Odpowiedz Link Zgłoś
a-e-p Re: Fajnie, :) 29.09.11, 11:01 Dokładnie, nic nie trzeba drukowac. Mozna sie dzisiaj wybrac i odłożyc rzeczy na jutro Odpowiedz Link Zgłoś
pia_ Dotyczy także przecen :-) 30.09.11, 16:47 Kupowałam zestaw tiszert + kr spodenki r 74 i dwupak body kopertowych dla dziewczynki na 56. Obie rzeczy po 5 zł, po zniżce 3,75 Odpowiedz Link Zgłoś
jagodasoft2 Re: Dotyczy także przecen :-) 30.09.11, 22:09 Do tego spore obniżki jeszcze po lecie. Spodenki spódniczki bluzki po 7zł, dłuższe sukienki i spodnie po 19 i od tego jeszcze -25%. Przynajmniej w Gdańsku tak jest Odpowiedz Link Zgłoś
syka7 Re: C&A- 25% z okazji 10-lecia w Polsce 02.10.11, 13:37 Byłam dziś w C&A w sillesia K-ce i się obkupiłam * golfy hello kity 110 i 116 oraz 122 za 19zł minus 25% to przecież super cena, * sweterki dzianinowe są piękne po 49 zł -25% * dużo przecen i je też obejmuje -25% No i znowu 250 zł nie moje syka7 Zabrze Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: C&A- 25% Arkadia 02.10.11, 13:51 No to ja jakaś nieudolna chyba jestem, bo z kupionych wczoraj 4 rzeczy (w tym jeden dwupak) wszystko mam do zwrotu. Bluzki koszulowe dla corki - jedna fajna, ale za wąska pod pachami, a większy rozmiar miałby za długie rękawy, druga za bardzo rozchełstana pod szyją, dwupak spodni dresowych dla najmlodszej - duzo za szerokie w pasie. Przecen zadnych na dziale dziecięcym nie widziałam, dla starszych dziewczynek nic fajnego tez nie znalazlam Jeszcze wysyłam męża w pon. - moze on cos dla siebie znajdzie, choc mam wrażenie, że Arkadia akurat najbardziej oblegana i kiepsko z wyborem. Odpowiedz Link Zgłoś
patatajowa Re: C&A- 25% Arkadia 02.10.11, 14:43 nie tylko ty agni... ja juz przy poprzedniej promocji -25% z kuponem z fejsbuka nic nie mogłam wybrac. kupiłam "na siłę" zakiet który i tak oddałam w końcu. dla starszej córki pow.134 nie podoba mi sie praktycznie nic. dla syna w rozm116 cos bym moze wybrała ale ma za duzo ubrań dla siebie trafiam tam cos raz w roku, no jakoś mi nie po drodze z tym sklepem Odpowiedz Link Zgłoś
silje78 Re: C&A- 25% Arkadia 02.10.11, 15:13 ja podobnie... już byłam przy kasie z śliczną kurtką dla małej, ale mąż mnie doprowadził do pionu, bo córka ma już trzy i kombinezona w planach... ale ładna była, choć rozmiarówka dziwna. córka ma 113cm, a dobra była na 122 i to bez specjalnego luzu... mąż później tylko wrócił po jeansy z hello kitty bo ola żyć nie dawała, ale ile zapłacił nie wiem. na pewno ze zniżką. Odpowiedz Link Zgłoś
fredy58 Re: C&A- 25% Arkadia 05.10.11, 15:05 Czy to potwierdzone info że tylko do 5.10 te - 25% Odpowiedz Link Zgłoś
malowanka06 Re: C&A- 25% Arkadia 05.10.11, 15:41 Czyż za niepotwierdzone info można uznać banery z ta informacją, na prawie każdej przeglądarce i wielkie plakaty na każdym kroku w sklepie? Wisi napis jak byk, że do 5. X ! Chyba, że potem będzie nowa, inna promocja. Odpowiedz Link Zgłoś