Mam pytanie do posiadaczek nawilżaczy powietrza: czy tego typu urządzenia powodują, że w mieszkaniu się mniej kurzy? Mam ostatnio jakąś masakrę w mieszkaniu - w zasadzie codziennie powinnam latać ze szmatą i wszystko odkurzać

Nawet w lecie gdy okna były non stop otwarte tak nie było. Czy zakup nawilżacza zniweluje ten problem?
Czy mogłybyście mi polecić jakieś konkretne modele?