Dodaj do ulubionych

wolna chata!

03.07.06, 08:26
Olcia 3 dni będzie u dziadków. Będziemy sami, tra la la la la.Choć jakoś tak
dziwnie w domu bez gaduły małej. A WY, często macie wolną chatę?
Obserwuj wątek
            • elag3 Re: wolna chata! 03.07.06, 09:10
              No - u mnie to trwa dopiero 10mcy ale jestem b. zmęczona bo młody w życiu
              przespał raptem 4noce a tak się budzi dość często i wtaje o porach
              skandalicznych. Takbym chciała mieć dzień dla siebie. Wyspałabym się, poszła do
              kosmetyczki, poszłabym w miasto ale nie mam komu odsprzedać mlodego na tak
              długo, przynajmniej dopóki mąż nie wróci do sprawności. Może wtedy uda mi sie go
              namowić na wyjazd do babci. Będzie się bronił. A teściowej nie chcę obciążać
              moim dzieckiem bo wystarczy że zajmuje się non stop starszym wnukiem.
              Dzięki w imieniu mojego ślubnego - opuchlizna powoli schodzi ale niestety rany
              ropieją i ogolnie paskudnie się to goi.
              • kuncwotek Re: wolna chata! 03.07.06, 09:37
                ja tez nie miałam nigdy wolne, ale jak narazie nie przeszkadza mi to. Zuzik
                jest jeszcze za mała, żeby Ją oddać pod opiekę babci na kilka dni. A ja bym
                chyba umarła bez mojego Guzikczka!
                • madziaaaa Re: wolna chata! 03.07.06, 09:43
                  he,he też tak kiedyś myślałam. Pierwszy raz oddaliśmy Olę na noc do dziadków,
                  jak miała 4,5 miesiąca, na sylwestra. Kurczę ciężko było. U nas na szczęście i
                  jedni, i drudzy dziadkowie sami mówią, zeby została na noc. Nigdy nie mamy
                  problemu. Z reguły, to jest 1 noc-wiadomo impreza. Ale teraz są wakacje i zeby
                  jej codzień nie zrywać rano i zawozić, to niech się tam prześpi.W ubiegłym roku
                  była 2 tyg. z moimi rodzicami na działce, myśleliśmy, że będzie płakała a tu
                  nic ani jednej łezki.Ale miała towarzystwo innych dzieci, jezioro i mnóstwo
                  atrakcji.
                  • 1719ko Re: Madziu 03.07.06, 10:18
                    no to znowu Cię pociesze Elu, bo moje cudo ma 14 m-cy i ani razu nie przespało
                    nocy a ostatnio budzi się regularnie o 5.15 skora do zabawysad,pomijajac
                    oczywiscie budzenie sie w nocy z 5-6 razy.Załamać sie można...
                    • madziaaaa Re: Madziu 03.07.06, 10:27
                      a moje cudo ma 4 lata i jeszcze nie miało nieprzespanej nocy,he,he. Ale ona już
                      w szpitalu, po urodzeniu spała od 24 do 6-7 rano. Najgorzej było jak ząbkowała,
                      bo sieę przebudzała na chwilkę, ale po posmarowaniu dziąsełek spała dalej. Jak
                      miała 7-8 miesięcy jadła ostatni raz o 21 i już potem spała spokojnie do rana.
                      Ale na to trzeba sobie zasłużyć ;-]]
                        • madziaaaa Ela! 03.07.06, 11:07
                          głasku, głasku, pocieszam Cię, nie płacz...
                          Zrób sobie drugie, może będzie lepiej?
                          Ale podobno drugie zawsze jest "gorsze" ;-p (hi,hi ja jestem druga i mama
                          zawsze opowiadała, ze mój brat, to taki grzeczny był, spokojny, a ja diabeł
                          wcielony).
    • mamka_klamka Re: wolna chata! 03.07.06, 10:44
      Jacul regularnie u dziadków nocuje, ale my mamy bardzo blisko i jednych i
      drugich dziadków. I na wakacje też często z nimi wyjeżdża. A Marcyl został dwa
      tygodnie temu z babcią, bo my na wesele szliśmy. Myślałam, że będziemy musieli
      doniego wracać o dwunastej, a tu niespodzianka. Bawiliśmy sie do czwartej i jak
      wróciliśmy on dalej spał. Ale na dłuższe wyjazdy jeszcze za wcześnie.
      • 1719ko Re: Madziu 03.07.06, 11:13
        Taka była moja starsza córka,pięknie spała prawie od samego poczatku,ale z
        jedzeniem była tragedia.Młodsza na apetyt nie narzeka ,ale spania jak nie było
        tak niema.Już nadzieje trace,że sie kiedyś wyśpięsad
    • suesslein Re: wolna chata! 03.07.06, 12:01
      Ja jak do tej pory tez jeszcze sie nie odwazylam zostawic malego na noc
      gdziekolwiek, choc babcia pod nosemsmile
      Co do wyspania sie, oto cytat mojej tesciowej:
      jak sa male, to sie z reguly nie wysypiasz, bo to glodne, zabkuja, lub zle sny
      maja; potem tez nie spisz, bo czekasz, kiedy z imprezy wroca; nastepny etap to
      wnuki.
      Slowem- kobieta mnie podbudowalasmile hahaha
          • kika2345 Re: wolna chata! 03.07.06, 14:45
            ja nie mialam 13 miesiecy Patrys ze mna 24/24 .Rodzice 1500km atesciowie 1000km
            wiec nie ma szans ale w te wakacje sobie odbijemy (chociaz znajac siebie i tak
            jak gdzies wyjdziemy bede co chwila dzwonic czy wszystko ok).No i najpierw
            Patrys bedzie musial sie do nowych twarzy przyzwyczaic
            • gusia210 Re: wolna chata! 03.07.06, 23:44
              u mnie też wolnej chaty nie było od roku
              teściowie piętro wyżej a i tydzień potrafią małego nie widzieć
              zresztą teściu chorysad teściowa niby zajęta
              w sumie to może i dobrze,przynajmniej mam ich z głowy
              moja mama zajmuje się małym w dzień jak idę do pracy(2xwtygodniu)więc już w
              nocy by nie chciała
              a i tak nie wiem po co mi wolna chata
              i tak męża nie ma(jest na drugim końcu świata)sad
              więc siedzę tak sobie sama wieczorem i czytam co napiszeciesmile
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka