Dodaj do ulubionych

nie kupilam bebe confort allegro

08.06.04, 17:02
i juz chyba sie nie uda kupic tego wozeczka z ebaya...
szkoda.

nie wiem co robic dalej, bo znow sie zastanawiam bc allegro czy moze jednak
cos innego...

chcialam tylko sie podzielic z moimi doradczyniami ta nie wesola nowinka.

pozdrowionka

ka
Obserwuj wątek
    • iwonabw Re: nie kupilam bebe confort allegro 08.06.04, 21:14
      Oj szkoda, że Ci się nie udało go kupić. Ja kupiłam parę dni temu w sklepie i
      jestem bardzo zadowolona z tego wózka.
      • katse Re: nie kupilam bebe confort allegro 08.06.04, 21:24
        moze zdecyduje sie kupic w sklepie.
        a jaki masz kolor - ja chcialam ten fioletowy.

        powiedz jak Ci sie go prowadzi?? raczka nie za krotka??
        • pinik Re: nie kupilam bebe confort allegro 09.06.04, 11:22
          Hej Katse,

          a to nie ty kupilas ten fioletowy na ebay'u? Juz mi sie troche myli, bo czesto
          komus z forum w jakims zakupie pomagam, ale myslalam, ze to ty.

          Ja mam e-mail do tej dziewczyny, ktora sprzedawala je na ebay. Mnie sprzedala
          ten wozek poza ebayem (napisalam maila, czy jeszcze takie maja i mieli kilka,
          ale nie wstawiali do ebaya - chyba maja tez normalny sklep). Ja kupilam
          fioletowego od niej za 85 euro (plus przesylka, ktora do POlski powinna wynosic
          przy tej wadze jakies 20,50 euro poczta).

          Fajny, maly, zgrabny wozeczek. Tylko cos dziewczyny narzekaja na tapicerke z
          czasem, ze sie mechaci. Ja go malo uzywalam, wiec nie wiem.
          • katse Re: nie kupilam bebe confort allegro 09.06.04, 14:12
            pink,

            ja wygralam te aukcje, ale Pani nie odpowiada na e-maile. nie wiem za ile jesy
            gotowa wyslac do pl (czy wlasnie za te 20.50 w deutsche post) no i dlatego nie
            wiem ile jej wplacic na konto.

            a wozek nadal mi sie podoba.
            a jak sie nie uda, to sie wkurze i naciagne meza na ppp3. tylko nie wiem w jaki
            maly sie sklada i czy duzo ciezszy niz bca

            pozdrowionka
            • pinik Re: nie kupilam bebe confort allegro 09.06.04, 14:53
              Hej,

              napisz do sprzedawczyni z ebay na adres: massenpfader@gmx.net
              jesli ci nie odpowie, to ja moge do niej napisac, z pytaniem dlaczego.

              P3 jest ciezszy od allegro i wiekszy (grubszy) po zlozeniu. Ale komfort jazdy
              tez napewno wiekszy.
              • pinik Re: do katse 09.06.04, 22:37
                Mam nowego maila od twojej sprzedawczyni. Napisz do mnie na pryw.
                kurop000@hotmail.com

                bo to tu chyba nikogo innego nie obchodzi (zeby nam sie nie oberwalo od
                moderatora smile
            • pinik Re: do katse 09.06.04, 20:33
              Hej,

              tak kobieta pyta, czy ty, to ta pani z Francji. Jesli dobrze kojarze, to Twoja
              babcia jest we Francji i tu byly jakies kombinacje co do transportu.
              Ten wozek dalej na ciebie czeka i wg. mnie powinnas go kupic, bo ebay jest
              normalna umowa kupno-sprzedaz i jest prawnie wiazaca. Zapytalam, czy wysyla
              wozek do PL.
              • katse Re: do katse 09.06.04, 22:43
                tak to jasmile)

                mysmy sie zalogowali na ebayu francuskim i faktycznie fiuguruje tam adres we Fr.
                a nie da sie go wyslac do Frsad(

                a dlaczego ta Pani nie odpowiada na moje e-maila. Moj niemiecki nie jest super
                biegly, ale datad byl przez Niemcow rozumiany...

                juz sie wlasciwie rozmyslilam. bo to tak dlugo trwa.

                i jesli nie wysle za te 20 euro do pl, to zrezygnujesad((

                dzieki za pomoc.

                kasia
                • pinik Re: do katse 10.06.04, 20:45
                  Hej katse,

                  ja ci tak rezygnowac nie radze, bo to jest umowa, ktora zawarlas! Ta pani moze
                  go tez wyslac do Francji (ona z koleji nie wie, gdzie ma go wyslac), ale
                  przesylka poczta do Francji kosztuje tyle samo.

                  Zrobisz, jak uwazasz, ale takie rezygnowanie uwazam za troche niepowazne...

                  Przemysl to.
                  • katse Re: do katse 11.06.04, 15:57
                    nie, ja nie chce rezygnowac, ale ta pani nie odpowiada na moje e-maile. i to
                    mnie martwi.

                    napisze jeszcze raz.

                    a odpisala Tobie - czy wysle do Polski??

                    Dzieki

                    k
        • iwonabw Re: nie kupilam bebe confort allegro 09.06.04, 20:56
          Ja też kupiłam ten fioletowy smile Rączka jest jak dla mnie troche za krótka, ale
          ja jestem dość wysoka i nie znalazłam parasolki, w której rączka byłaby wyżej.
          Tylko w moim Mutsy rączka jest dla mnie na ok wysokości. Poza tym wszystko jest
          super, ładnie jedzie nawet prowadzony jedna ręką.
      • pinik Re: nie kupilam bebe confort allegro 09.06.04, 13:25
        a moze ten?

        nie ma on siatki na zakupy, ale pasuje taka uniwersalna, montowana z tylu
        oparcia (sprawdzalam!).

        cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=23627&item=3728884641&rd=1&ssPageName=WDVW
    • pinik Re: do katse! 09.06.04, 14:57
      Napisalam do sprzedawczyni!
    • katse Re: nie kupilam bebe confort allegro 13.06.04, 12:44
      pink kochana,

      podeslij mi e-mail do tej pani od bc. bardzo chcialabym wiedziec ile jej
      wplacic tej kasy.

      dzieki
      • agaa.k Re: nie kupilam bebe confort allegro 16.06.04, 13:01
        Czy możecie mi zdradzić, gdzie w necie można ten wózek zobaczyć. Sama teraz
        muszę kupić parasolkę na wyjazd( za 2 tyg.). Mam już mało czasu, a widzę, że
        polecacie ten wózek, zastanawiam się jeszcze nad BD trawel. Może jest w W-wie
        sklep gdzie zobaczę oba te wózki? Jeszcze może ktoś zna ich ceny, nie chcę
        wydać znowu fortuny.
    • katse Re: nie kupilam bebe confort allegro 15.06.04, 18:18
      pani mi nie odpowiada. a przekleilam Twoj tekst i wyslalam. ja nie wiem co sie
      dzieje.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka