katse
08.06.04, 17:02
i juz chyba sie nie uda kupic tego wozeczka z ebaya...
szkoda.
nie wiem co robic dalej, bo znow sie zastanawiam bc allegro czy moze jednak
cos innego...
chcialam tylko sie podzielic z moimi doradczyniami ta nie wesola nowinka.
pozdrowionka
ka