maja285 18.10.06, 23:19 bardzo mi ise spodobał ale nie wiem gdzie takie coś dostać? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mysia125 tylko nie OSIOL, pls !!! 19.10.06, 09:31 Rody to nie osiol ! Rody to KONIK !!!! Owszem, ma dłuższe uszy, ale do trzymania sie przy skakaniu u nas jest hitem od kiedy Mlody skonczyl 6 miesiecy, na zajeciach niemowlakowych sadzalismy maluchy na Rodim i podtrzymywalismy, podskakujac. Na Gwiazdke dostal swojego wlasnego i teraz jest w sanie sam szalec. A zabawka sluzyc bedzie do 4-5 lat Rody w niemieckich sklepach netowych kosztuje od 20 do 25 euro. Na ebayu uzywane sa tansze. -------------- Kasia & Felix 23/01/2005 Felix for beginners Odpowiedz Link Zgłoś
maja285 Re: osioł do skaknia Rody 19.10.06, 09:47 www.nowaszkola.com.pl/product_info.php?cPath=15_57&products_id=2733&PHPSESSID=_95 juz znalazłam tutaj za 95 zł, ale piszą że on jest od 3 lat, a ja go chciałam kupić na 2 urodzinki czy to nie za wcześnie? Odpowiedz Link Zgłoś
katarzyna2222 Re: osioł do skaknia Rody 19.10.06, 10:36 my mamy takiego www.allegro.pl/item124229300_konik_dmuchany_kon_do_skakania.html córeczka dostała mając rok i trzy miesiące, na początku tylko podskakiwała, a potem nauczyła się przemieszczać na nim... myślę, że 2 latek powinien bez problemu sobie poradzić, chyba, że ten Rody jest za wysoki??? ale chyba nie... Odpowiedz Link Zgłoś
maja285 Re: osioł do skaknia Rody 19.10.06, 10:44 jejku też fajny, nawet lepszy bo ma takie wgłębienie na siedzisku. A gdzie takiego można kupić? Odpowiedz Link Zgłoś
mysia125 konik Rody 19.10.06, 12:59 Owszem, napisali, ze od 3 lat, ale spokojnie nadaje sie dla mlodszych. Co prawda dopiero mysle dwulatek jest w stanie samodzielnie przemierzyc lokal skaczac, ale mlodsze tez maja radoche. tu w wieku 11 miesiecy www.kasiamarcin.com/online/zblog.nsf/pictures/KZAI-6KQAA7 tu siedmiomiesieczniaki na zajeciach www.kasiamarcin.com/online/zblog.nsf/pictures/KZAI-6JWTP5 a tu jest link do ebaya, uzywane zaczynaja sie od kilku euro search.ebay.de/search/search.dll?cgiurl=http%3A%2F%2Fcgi.ebay.de%2Fws%2F&fkr=1&from=R8&satitle=rody&category0= -------------- Kasia & Felix 23/01/2005 Felix for beginners Odpowiedz Link Zgłoś
misialla Re: Konik do skaknia Rody 19.10.06, 23:02 Kupiliśmy naszej córeczce Rodiego, kiedym miała 2 latka i 3 miesiące i już wtedy świetnie sobie radziła ze skakaniem na nim. Na początku skakała tylko w miejscy, teraz już skacze na nim po całym mieszkaniu. Na grzbiecie konik ma lekkie wgłębienie, żeby dziecku wygodniej było w nim siedzieć. Zrobiony jest z grubej gumy. U nas ten konik sprawdza sie rewelacyjnie. Odpowiedz Link Zgłoś
mama-smyka Re: do misialla 20.10.06, 00:15 Tu są: baby.search.ebay.de/rody_Baby_W0QQfromZR8QQfsooZ2QQfsopZ19QQsacatZ12081QQsbrsrtZl Przesyłka do Polski wychodzi prawie 17 euro. Ale za każdą następną rzecz dolicza się już tylko 4euro... Może zrobimy zbiorowe zamówienie? Ja jestem chętna, choć wolałabym w Polsce kupić, bo na pewno taniej wyjdzie. Może ktoś je przywozi z Niemiec? Może są w jakimś sklepie internetowym? Idę szukać. Odpowiedz Link Zgłoś
mama-smyka Re: do misialla 20.10.06, 00:18 www.nowaszkola.com.pl/product_info.php?cPath=15_57&products_id=2733&PHPSESSID=_95 -tu jest dokładnie ten sam Rody, więc eBay odpada, nie warto. Znalazłam jeszcze tu: www.meden.com.pl/data/rehab/shop/shop_pl.html ale nie chce mi sie dzwonić i pytać o cenę, chcę od razu zamówić, więc padnie na nową szkołę. Odpowiedz Link Zgłoś
maja285 a skąd jesteś Mamo-smyka??????????? 20.10.06, 20:12 może zamówimy z nowej szkoły wspólnie to przesyłka taniej wyjdzie, bo cos mi sie kojarzy że ze Śląska jesteś....ja z Zabrza Odpowiedz Link Zgłoś
misialla Re: do misialla 23.10.06, 23:38 Kupiliśmy konika w Niemczech. Można było jeszcze dla mniejszych dzieci dokupić coś w rodzaj biegunów i zrobić z Rodiego bujaczek. Za naszego zapłaciliśmy tam ok. 30 EUR. Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 Re: osioł do skaknia Rody 21.10.06, 20:06 A ja widziałam podobnego ale nie idencznego w sklepie z akcesoriami jeżdzieckimi,Amigo na Rajskiej w Krakowie KOnik to był,a jakże-brązwy z żółtą grzywą i ogonem.Dmuchany z grubej gumy,żeby wytrzymać skoki jak najbardziej aktywnych amazonek i dżokejów-)) KOsztował coś koło 150zł ale na Julę wtedy był za duży.Teraz już go któs kupił i będę musiała zamówić;-(( Ale fajna zabawka-to pewne) Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 Re: osioł do skaknia Rody 21.10.06, 20:08 On wyglądał jak taka kuleczka-a raczej piłka do skakania z Ikei. Odpowiedz Link Zgłoś
beti_1975 Re: osioł do skaknia Rody 22.10.06, 11:07 na allegro: www.allegro.pl/item136060371_skoczek_rody_osiolek.html Odpowiedz Link Zgłoś
gucci77 Re: osioł do skaknia Rody 23.10.06, 22:09 to Rody jest do 3 lat czy od 3? Odpowiedz Link Zgłoś
misialla Re: konik Rody 23.10.06, 23:48 To jest właśnie oryginalny Rody. Nasz jest taki sam tylko czerwony. Moim zdaniem nie jest to na konik dla dziecka tylko do 3 lat. Posłuży znacznie dłużej. Można go napompować mniej albo bardziej, tak żeby był odpowiedni dla mniejszego i większego dziecka. Moim zdaniem będzie dobry nawet dla pięciolatka. W oryginalnym zestawie są też końcówki do pompowania Rodiego. Nie wiem jak jest z pompowaniem, jeśli tych końcówek nie ma, a w opisie aukcji sprzedający nie pisze, że są załączone. Jeśli któraś chciałaby kupić, to lepiej zapytać o to. Odpowiedz Link Zgłoś
misialla Re: konik Rody 23.10.06, 23:51 I jeszcze jedno. Wydaje mi się, że roczne dziecko sobie na takim koniku nie poskacze. Moja kuzynka kupiła Rodiego dla swojego synka na roczek i dokupiła dodatkowo coś w rodzaju biegunów. Zrobił się z tego bujaczek i dopiero wtedy było ok. Odpowiedz Link Zgłoś