Dodaj do ulubionych

osioł do skaknia Rody

18.10.06, 23:19
bardzo mi ise spodobał ale nie wiem gdzie takie coś dostać?
Obserwuj wątek
    • mysia125 tylko nie OSIOL, pls !!! 19.10.06, 09:31
      Rody to nie osiol ! Rody to KONIK !!!!
      Owszem, ma dłuższe uszy, ale do trzymania sie przy skakaniu wink
      u nas jest hitem od kiedy Mlody skonczyl 6 miesiecy, na zajeciach niemowlakowych
      sadzalismy maluchy na Rodim i podtrzymywalismy, podskakujac. Na Gwiazdke dostal
      swojego wlasnego i teraz jest w sanie sam szalec. A zabawka sluzyc bedzie do 4-5
      lat wink

      Rody w niemieckich sklepach netowych kosztuje od 20 do 25 euro. Na ebayu uzywane
      sa tansze.

      --------------
      Kasia & Felix 23/01/2005
      Felix for beginners
      • maja285 przepraszam za osła :) 19.10.06, 09:43
        a w Polsce jest gdzieś dostępny?
    • maja285 Re: osioł do skaknia Rody 19.10.06, 09:47
      www.nowaszkola.com.pl/product_info.php?cPath=15_57&products_id=2733&PHPSESSID=_95
      juz znalazłam tutaj za 95 zł, ale piszą że on jest od 3 lat, a ja go chciałam
      kupić na 2 urodzinki czy to nie za wcześnie?
    • katarzyna2222 Re: osioł do skaknia Rody 19.10.06, 10:36
      my mamy takiego
      www.allegro.pl/item124229300_konik_dmuchany_kon_do_skakania.html
      córeczka dostała mając rok i trzy miesiące, na początku tylko podskakiwała, a
      potem nauczyła się przemieszczać na nim... myślę, że 2 latek powinien bez
      problemu sobie poradzić, chyba, że ten Rody jest za wysoki??? ale chyba nie...
      • maja285 Re: osioł do skaknia Rody 19.10.06, 10:44
        jejku też fajny, nawet lepszy bo ma takie wgłębienie na siedzisku. A gdzie
        takiego można kupić?
    • mysia125 konik Rody 19.10.06, 12:59
      Owszem, napisali, ze od 3 lat, ale spokojnie nadaje sie dla mlodszych. Co prawda
      dopiero mysle dwulatek jest w stanie samodzielnie przemierzyc lokal skaczac, ale
      mlodsze tez maja radoche.

      tu w wieku 11 miesiecy
      www.kasiamarcin.com/online/zblog.nsf/pictures/KZAI-6KQAA7
      tu siedmiomiesieczniaki na zajeciach
      www.kasiamarcin.com/online/zblog.nsf/pictures/KZAI-6JWTP5
      a tu jest link do ebaya, uzywane zaczynaja sie od kilku euro
      search.ebay.de/search/search.dll?cgiurl=http%3A%2F%2Fcgi.ebay.de%2Fws%2F&fkr=1&from=R8&satitle=rody&category0=
      --------------
      Kasia & Felix 23/01/2005
      Felix for beginners
    • misialla Re: Konik do skaknia Rody 19.10.06, 23:02
      Kupiliśmy naszej córeczce Rodiego, kiedym miała 2 latka i 3 miesiące i już wtedy
      świetnie sobie radziła ze skakaniem na nim. Na początku skakała tylko w miejscy,
      teraz już skacze na nim po całym mieszkaniu. Na grzbiecie konik ma lekkie
      wgłębienie, żeby dziecku wygodniej było w nim siedzieć. Zrobiony jest z grubej
      gumy. U nas ten konik sprawdza sie rewelacyjnie.
      • maja285 do misialla 19.10.06, 23:28
        a gdzie kupiłaś konika?
        • mama-smyka Re: do misialla 20.10.06, 00:15
          Tu są:
          baby.search.ebay.de/rody_Baby_W0QQfromZR8QQfsooZ2QQfsopZ19QQsacatZ12081QQsbrsrtZl
          Przesyłka do Polski wychodzi prawie 17 euro. sad
          Ale za każdą następną rzecz dolicza się już tylko 4euro... Może zrobimy
          zbiorowe zamówienie?
          Ja jestem chętna, choć wolałabym w Polsce kupić, bo na pewno taniej wyjdzie.
          Może ktoś je przywozi z Niemiec? Może są w jakimś sklepie internetowym?
          Idę szukać.
          • mama-smyka Re: do misialla 20.10.06, 00:18
            www.nowaszkola.com.pl/product_info.php?cPath=15_57&products_id=2733&PHPSESSID=_95
            -tu jest dokładnie ten sam Rody, więc eBay odpada, nie warto.
            Znalazłam jeszcze tu: www.meden.com.pl/data/rehab/shop/shop_pl.html
            ale nie chce mi sie dzwonić i pytać o cenę, chcę od razu zamówić, więc padnie
            na nową szkołę. smile
            • maja285 a skąd jesteś Mamo-smyka??????????? 20.10.06, 20:12
              może zamówimy z nowej szkoły wspólnie to przesyłka taniej wyjdzie, bo cos mi
              sie kojarzy że ze Śląska jesteś....smileja z Zabrza
        • misialla Re: do misialla 23.10.06, 23:38
          Kupiliśmy konika w Niemczech. Można było jeszcze dla mniejszych dzieci dokupić
          coś w rodzaj biegunów i zrobić z Rodiego bujaczek. Za naszego zapłaciliśmy tam
          ok. 30
          EUR.
    • weronka77 Re: osioł do skaknia Rody 21.10.06, 20:06
      A ja widziałam podobnego ale nie idencznego w sklepie z akcesoriami
      jeżdzieckimi,Amigo na Rajskiej w Krakowiewink KOnik to był,a jakże-brązwy z
      żółtą grzywą i ogonem.Dmuchany z grubej gumy,żeby wytrzymać skoki jak
      najbardziej aktywnych amazonek i dżokejów-)) KOsztował coś koło 150zł ale na
      Julę wtedy był za duży.Teraz już go któs kupił i będę musiała zamówić;-(( Ale
      fajna zabawka-to pewnewink)
      • weronka77 Re: osioł do skaknia Rody 21.10.06, 20:08
        On wyglądał jak taka kuleczka-a raczej piłka do skakania z Ikei.
    • beti_1975 Re: osioł do skaknia Rody 22.10.06, 11:07
      na allegro:
      www.allegro.pl/item136060371_skoczek_rody_osiolek.html
      • gucci77 Re: osioł do skaknia Rody 23.10.06, 22:09
        to Rody jest do 3 lat czy od 3?
        • misialla Re: konik Rody 23.10.06, 23:48
          To jest właśnie oryginalny Rody. Nasz jest taki sam tylko czerwony. Moim zdaniem
          nie jest to na konik dla dziecka tylko do 3 lat. Posłuży znacznie dłużej. Można
          go napompować mniej albo bardziej, tak żeby był odpowiedni dla mniejszego
          i większego dziecka. Moim zdaniem będzie dobry nawet dla pięciolatka.
          W oryginalnym zestawie są też końcówki do pompowania Rodiego. Nie wiem jak jest
          z pompowaniem, jeśli tych końcówek nie ma, a w opisie aukcji sprzedający nie
          pisze, że są załączone. Jeśli któraś chciałaby kupić, to lepiej zapytać o to.
          • misialla Re: konik Rody 23.10.06, 23:51
            I jeszcze jedno. Wydaje mi się, że roczne dziecko sobie na takim koniku nie
            poskacze. Moja kuzynka kupiła Rodiego dla swojego synka na roczek i dokupiła
            dodatkowo coś w rodzaju biegunów. Zrobił się z tego bujaczek i dopiero wtedy
            było ok.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka