magia Re: łączą ale 08.02.07, 09:43 Nie kazdy klocek Duplo polaczy sie z quatro. Sa tez takie, ktore mimo, ze teoretyczniew lacza ie to w praktyce maja duze luzy i jeden klocek nie trzyma sie drugiego (duplo<->quatro). Odpowiedz Link Zgłoś
mmala6 Re: łączą ale 08.02.07, 13:39 niektore sie lacza a niektore nie.Magia a lacza Ci sie Quatro do Duplo? bo nam tylko Duplo do Quatro, czyli najpierw musi byc Quatro a na to Duplo.I tez nie kazde Duplo wchodzi nam na kazde Quatro.Mamy problem z wcisnieciem a nie z luzami Odpowiedz Link Zgłoś
magia Re: łączą ale 08.02.07, 13:55 Lacza sie quatro do duplo i duplo do quatro ale nie wszystkie i nie w dowolnej konfiguracji. Lacza sie dowolnie na pewno duplo (z zestawu lego zoo) z osmioma wypustkami i kwadratowe czyli z 4 wypustkami. Reszta roznie. Nawet jesli pasuja do siebie to nie trzymaja. Odpowiedz Link Zgłoś