Dodaj do ulubionych

Czy Lego Quatro łączą się z Duplo?

07.02.07, 21:45

Obserwuj wątek
    • busy_bee łączą - n/t 07.02.07, 21:50
      • magia Re: łączą ale 08.02.07, 09:43
        Nie kazdy klocek Duplo polaczy sie z quatro.
        Sa tez takie, ktore mimo, ze teoretyczniew lacza ie to w praktyce maja duze
        luzy i jeden klocek nie trzyma sie drugiego (duplo<->quatro).
        • mmala6 Re: łączą ale 08.02.07, 13:39
          niektore sie lacza a niektore nie.Magia a lacza Ci sie Quatro do Duplo? bo nam
          tylko Duplo do Quatro, czyli najpierw musi byc Quatro a na to Duplo.I tez nie
          kazde Duplo wchodzi nam na kazde Quatro.Mamy problem z wcisnieciem a nie z
          luzamiwink
          • magia Re: łączą ale 08.02.07, 13:55
            Lacza sie quatro do duplo i duplo do quatro ale nie wszystkie i nie w dowolnej
            konfiguracji.
            Lacza sie dowolnie na pewno duplo (z zestawu lego zoo) z osmioma wypustkami i
            kwadratowe czyli z 4 wypustkami. Reszta roznie. Nawet jesli pasuja do siebie to
            nie trzymaja.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka