glory77
14.03.07, 18:34
spodobał mi się taki płaszczyk:
www.allegro.pl/item175075697_nowy_plaszczyk_wiosenny_coccobello_watermelon_104.html
ale nie widziałam nigdzie ubranek tej firmy w realu i nie wiem, jak się
sprawują w użytkowaniu, czy są z dobrych materiałów, jakiej jakości itp.
Jeżeli macie doświadczenia z coccobello napiszcie, czy warte są swojej ceny?