Dodaj do ulubionych

coccobello - zna ktoś?

14.03.07, 18:34
spodobał mi się taki płaszczyk:
www.allegro.pl/item175075697_nowy_plaszczyk_wiosenny_coccobello_watermelon_104.html

ale nie widziałam nigdzie ubranek tej firmy w realu i nie wiem, jak się
sprawują w użytkowaniu, czy są z dobrych materiałów, jakiej jakości itp.
Jeżeli macie doświadczenia z coccobello napiszcie, czy warte są swojej ceny?
Obserwuj wątek
    • didith.b Re: coccobello - zna ktoś? 14.03.07, 19:02
      Ja miałam kombinezon zimowy dla swojej córeczki- suuuper!!!! Bardzo ciepły,
      potrządny materiał, ładna kolorystyka i wykończenie. Kosztował 130 zł i wart
      był tej ceny.
      • mamkube Re: coccobello - zna ktoś? 14.03.07, 19:10
        Mnie sie wydaje że to jakis odłam coccodrillo, ale nie wiem na 100% i wydaje mi
        sie ze są dobrej jakoścismile
        • mamkube Re: coccobello - zna ktoś? 14.03.07, 19:12
          ale taniutkie te rzeczy...smile fajne
    • mamiczek0603 Re: coccobello - zna ktoś? 14.03.07, 21:05
      firma jest swietna,warto kupic.ciuszki sa swietnej jakosci.kupowalam juz u tego
      sprzedawcy na allegro ciuchy coccobello.polecam
    • didith.b glory77 14.03.07, 22:28
      Przy okazji obejrzałam zdjęcia Twojej córci- sliczna z niej panienka. Ja też
      mam córcię z 2005 r, ale z listopada.
      Aha, a tam na zdjęciach stoi Twój mąż z córeczką i biało-czarnym pieskiem- to
      Wasz? Ja miałam identycznego!!! Po prostu klon! To była suczka, niestety 3 lata
      temu odeszła i jak zobaczyłam zdjęcie to aż mi łezka w oku się zakręciła.
      Pozdrawiam!
      • glory77 Re: glory77 14.03.07, 22:59
        ten piesek to Ejsi, mojej babci,
        przykro mi z powodu Twojej suczki...
        pozdrawiam
        • didith.b :-) 15.03.07, 11:11

    • anyamama Re: coccobello - zna ktoś? 15.03.07, 09:27
      ja tez kupowalam u tego sprzedawcy, rok temu. kurteczka do tej pory nam sluzy-
      jest sliczna i swietnej jakosci. takze zdecydowanie polecam!
      • chyzia1 Re: coccobello - zna ktoś? 15.03.07, 11:42
        moja córka ma swetrek na polarze z tej firmy, bardzo przadne wykonanie i
        porządne materiały
    • sophie05 Re: coccobello - zna ktoś? 15.03.07, 16:10
      Miałyśmy ubiegłej zimy kombinezon zimowy. Super! Doskonałe materiały,
      wykończenie. Po sezonie wyglądał jak nowy.
    • glory77 Re: coccobello - zna ktoś? 16.03.07, 14:14
      dzięki za opinie,
      pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka