nika_wawa 27.04.07, 09:28 Co o tym foteliku sądzicie dla mnie super? www.bebeconfort.com/axiss/default.htm Pozdrowionka Dominika Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gregorian102 Re: Nowość AXISS Bebe Confort 27.04.07, 10:38 Witam Oglądałem ten fotelik na żywo i jest super. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest możliwość obracania siedziska by łatwiej wsadzić bądz wyciągnąć dziecko dodatkowo ciekawym rozwiązaniem jest napinacz pasa samochodowego, którego obsługujemy jedną ręką prawie bez użycia siły. Fotelik w pewnym stopniu jest podobny do Maxi-Cosi Tobi tylko ma więcej funkcji. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ela-e22 Re: Nowość AXISS Bebe Confort 27.04.07, 11:31 Są na Allegro, cena 990-999zł. Odpowiedz Link Zgłoś