Dodaj do ulubionych

Nowość AXISS Bebe Confort

27.04.07, 09:28
Co o tym foteliku sądzicie dla mnie super?
www.bebeconfort.com/axiss/default.htm

Pozdrowionka Dominika
Obserwuj wątek
    • gregorian102 Re: Nowość AXISS Bebe Confort 27.04.07, 10:38
      Witam

      Oglądałem ten fotelik na żywo i jest super.
      Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest możliwość obracania siedziska by łatwiej
      wsadzić bądz wyciągnąć dziecko dodatkowo ciekawym rozwiązaniem jest napinacz
      pasa samochodowego, którego obsługujemy jedną ręką prawie bez użycia siły.
      Fotelik w pewnym stopniu jest podobny do Maxi-Cosi Tobi tylko ma więcej funkcji.


      pozdrawiam
      • duszka30 Re: Nowość AXISS Bebe Confort 27.04.07, 10:42
        są już w Polsce? A ceny?
        • ela-e22 Re: Nowość AXISS Bebe Confort 27.04.07, 11:31
          Są na Allegro, cena 990-999zł.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka