Dodaj do ulubionych

Hulajnoga Micro Mini czy zwykła trójkołowa ?

31.05.08, 11:45
Babcia chce zrobić prezent 2,5letniej wnuczce prezent w postaci trójkołowej
hulajnogi
Kupić zwykłą trójkołową np.
allegro.pl/item372025731_hulajnoga_trojkolowa_regulowana_koszyk_kauczuk.html
czy dołożyć trochę grosza i kupić coś takiego
www.scooterboom.pl/index_pliki/hulajnogi_mini_micro.htm
Proszę o Wasze opinie - z góry dziękuję
Obserwuj wątek
    • magia Re: Hulajnoga Micro Mini czy zwykła trójkołowa ? 31.05.08, 14:50
      Moje dizeci jezdza na mini micro.
      Hulajnoga jest swietna, zwrtona i amortyzowana.
      Bez problemu na niej jezdzi 3.5 latek i 20-miesieczniak.
      Bardzo zwrotna. Wymaga nauczenia sie balansowania cialem na niej, bo
      skreca sie dociskajac noga prawa lub lewa strone kładki.
      Hamuje sie naciskajac pomaranczowy blotnik z tylu.
      3 latek balansowania i hamowania nauczyla sie w jedno popludnie, 20-
      miesieczniak kilka dni.
      Bardzo polecam.
      Jesli masz mozliwosc to sciagnij sobie z za granicy. W Szwajacarii
      sa po 50chf ok. 110zl.
      Acha, kolory kladek sa bardzo intensywne.
      • olgaandrzej Re: Hulajnoga Micro Mini czy zwykła trójkołowa ? 31.05.08, 16:28
        niestety nie mam możliwości kupienia za granicą, będę zmuszona kupić przez internet ale może zrobimy zrzutkę z babcią i córka będzie śmigać - dziękuję za opinię
        • sonka3 Re: Hulajnoga Micro Mini czy zwykła trójkołowa ? 24.06.08, 15:05
          znalazłam ten wątek i mam odp, chyba mój 1,5 roczniak po troszeczke
          załapie jak jeździć, ona chętna na taką zwykłą starszej córki, ale
          troszkę zamała jeszcze. Pozdrawiam
    • kasiam12 Re: Hulajnoga Micro Mini czy zwykła trójkołowa ? 24.06.08, 22:43
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=583&w=81281553&a=81310921
      • magia Re: Hulajnoga Micro Mini czy zwykła trójkołowa ? 25.06.08, 01:43
        Na mojej jest info o wadze do ok. 30kg.
        Poszukalam w sieci i w USa jest dopuszczenie Mini micro do ok. 34kg
        (75 lbs).
        I wyjasnienie, ze normy europejskiej pozwalaja na oznaczenie
        nosnosci tylko ogolnie do 20, 50 lub 100kg, stad te 20kg na
        opakowaniu, choc faktycznie jest 34kg.

        www.microstoreusa.com/minimicro.html
        • sonka3 www.scooterboom.pl 27.06.08, 14:41
          a kupowałyście przez ten sklep, orientujecie się czy szybko dostawa :
          www.scooterboom.pl
          • magia Re: www.scooterboom.pl 27.06.08, 14:53
            Niestety nie znam tego sklepu.
            Kupowalam za granica w zwyklym sklepie.
            • monii_1 Re: www.scooterboom.pl 27.06.08, 14:55
              Kupowałam w tym sklepie właśnie hulajnogę trójkołową dla córki na zajączka,
              dostawa w miarę szybka.
              • pasik Re: www.scooterboom.pl 28.06.08, 15:52
                Puściłam wieści bezpośrednio do Szwajcarii..czekam na odpowiedź w jakiej jest cenie trójkołowa hulajnoga, chcę kupić córcesmile
                Wydaje sie solidna.
                • magia Re: www.scooterboom.pl 28.06.08, 22:30
                  W Szwajcarii kosztuje 50chf,
                  • olgaandrzej Re: www.scooterboom.pl 29.06.08, 09:41
                    Ja zamawiałam w tym sklepie ( zamówiłam w niedzielę a dostałam w czwartek)
                    • sonka3 Re: www.scooterboom.pl 30.06.08, 07:49
                      i kupiłam ... Polecam ten sklep zamówiona hulajnoga w czwartek była już u mnie w
                      sobotę!
                      • wordshop Re: www.scooterboom.pl 04.07.08, 09:40
                        wczoraj zamówiłam dla swoich dzieci hulajnogi w tym sklepie (za pobraniem). nie
                        dostałam jeszcze mailowego potwierdzenia zamówienia. telefonu w sklepie nikt nie
                        odbiera, numer komórki jest nieczynny. wysłałam maila, ale zaczynam się
                        niepokoić, bo urodziny dzieciaków tuż tuż. czy miałyście jakiś kontakt z tym
                        sklepem (potwierdzenie zamówienia)?
                        • sonka3 Re: www.scooterboom.pl 04.07.08, 13:35
                          ja też nie mogłam się dodzwonić na podane nr telefonów tylko e-mailowo. Ale
                          zamówienie zostało szybko zrealizowane.
    • mamazlegionowa Re: Hulajnoga Micro Mini czy zwykła trójkołowa ? 29.06.08, 22:24
      najlepeij przymierzyc dziecko. ja przymierzyłam wcześniej do takie
      zwykłej 3-kołowej to młoda zaczepiała nogą o tylnie koła. Kupiłam
      micro i jest rewelacyjna... Mam nadzieję, że to co piszecie o
      ograniczeniach wagowych to prawda bo hulajnoga nasza ma napisane do
      20kg, jest przeznaczona od 3 do 5 lat. Młoda za 2 tyg kończy 3 lata
      i wazy juz 20kg wink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka