nie wiem może to nie odpowiednie forum na to pytanie co chcę zadać,ale jest na
tym forum duży "ruch"

i jak widzę poruszane są tu różne tematy

dlatego
zdecydowałam się tu obecnych dziewczyn coś doradzić

otóż od pewnego czasu zauważyłam..takie mam odczucie że moja lodówka
(ok.3-letnia Candy) słabo ziębi

tzn.nie ma w niej takiego mocnego chłodku...
tylko sama niewiem..ciepło strasznie też nie jest hihi ale ogólnie czuję że
coś jest lekko nie tak...i chciałam się doradzić na jaki numerek najlepiej
ustawić lodówkę-może mam zle ustawioną ???
chodzi mi o te pokrętło które zapewne wszystkie lodówki mają..
jest od 1 do 5 ....na jakim numerku macie ustawione swoje lodówki ???
kurde boję się że się może psuje...ale mam jeszcze nadzieję że to jednak wina
złego ustawienia...hmmm...
proszę napiszcie jak jest w Waszych lodówkach

będę wdzięczna za wszelkie
porady

Pozdrawiam.