norkas 23.07.03, 20:54 byle nie dr. didkowski. prosze pomuszcie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
joaz Re: szukam dobrego ginekologa w toruniu 24.07.03, 10:03 Polecam dr Wojtynka. Prowadził moją ciąze, ciąże koleżanek, ciąże bliźniacze. jest młody, przyjacielsli. Pracuje tez w naszym szpitalu. uchodzi za jednego z nalepszych w Toruniu specjalistów od USG. Przyjmuje niemal w kążdy dzień tygodnia. Pacjentek ma b. dużo. W 2001 r. przyjmował w gabinecie w soim domu na ul. Konfekcyjnej a USG na Gałczyńskiego róg Matejki (jest tam taki pawilon i gabinety na I piętrze.) Nie wiem czy nadal tam ma gabinety ale wiem, że przyjmuje też w Motopacie. Moge go polecić z czystym sumieniem. jest b. dobrym fachowcem choc w/g mnie ciut konserwatywny. joanna Odpowiedz Link Zgłoś
beti_k Re: szukam dobrego ginekologa w toruniu 24.07.03, 20:41 Moją ciąże prowadził dr Sławomir Koch, rodziła z nim moja siostra i koleżanki ii jest naprawdę super, właściwie to mało powiedziane... też pracuje w szpitalu na bielanach i kiedy mówiłam ze jestem jego pacjentką to wszyscy(tzn wredne położne) inaczej mnie traktowały , poza tym zawdzięczam mu szybszy powrót do domu szybszy poród (5,5 h) i itd.... ma przecudowną osobowość i cierpliwośc i w ogółe uwielbiałam do niego chodzić... pracuje na Rubinkowie III Pozdrawiam Beti i Ninka(^6 styczeń 03) Odpowiedz Link Zgłoś
ahnija Re: szukam dobrego ginekologa w toruniu 26.07.03, 19:56 Ja również polecam dr Wojtynka. Wspaniały lekarz!! Chodzę do niego do Matopatu. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ochotka69 Re: szukam dobrego ginekologa w toruniu 29.07.03, 13:22 A ja polecam Stankiewicza, prowadził ciąze wspieral na duchu, pocieszał (jako jedyny skierowal mnie na badanie toxoplazmozy) niestety okazalo sie ze ja mam. Z tego co wiem lekarze ginekolodzy nie kierują na to badanie, przynajmniej w toruniu.W Lodzi to standard. Przyjmuje w Matopacie. Ale ostrzegam kolejki straszne, obojetne czy prywatnie z NFZ. Odpowiedz Link Zgłoś
barbie-torun Re: szukam dobrego ginekologa w toruniu 31.07.03, 23:16 Kiedyś byłam u dra Gawińskiego, b.dobry fachowiec ale mruk i typ naukowca więc zmieniłam z polecenia znajomej. Dr Michał Szymański przyjmuje na ul. Bema na przeciwko TorToru, wtorek, sroda, czwartek. Miły, rzeczowy, wszystko objaśnia, można podyskutować o leczeniu, lekach itp. Jest ordynatorem w Chełmży od 4 lat ale jesli ktoś nie wstydziłby się w metryce mieć to miasto to zaprasza na porody rodzinne bezpłatne właśnie tam. Ja jednak rodziłam w Toruniu. Jest specjalistą od USG i inni kierują do niego swoje pacjentki, leczy też niepłodność (pomógł mojej koleżance i ma pięknego synka) i jest również seksuologiem Odpowiedz Link Zgłoś
enut Re: szukam dobrego ginekologa w toruniu 29.10.03, 14:16 Odswiezam ten watek, bo mam pytanie do barbie -torun: Czy mozesz podac tel. do dr Szymanskiego, czy ma umowe z NFZ. Pisalas o leczeniu nieplodnosc, a ja chcialabym sie wlasnie czegos dowiedziec. Do wszystkich Torunianek: czy znacie specjalistow od zaburzen hormonalnych? Jesli tak, prosze o namiary. Odpowiedz Link Zgłoś
magkow14 Re: szukam dobrego ginekologa w toruniu 18.11.03, 00:13 Od zaburzeń hormonalnych dobrym specjlistą jest dr Szyszkowska-Sinica, przyjmuje w poniedziałki i środy ( od 9:00 do 14:00)w przychodni na Fałata, a w czwartki od godz. 15:00 na wrzosach. Są do niej długie kolejki. Odpowiedz Link Zgłoś
daga30 szukam dobrego ginekologa w toruniu 18.11.03, 16:53 Potwierdzam opinię magkow.P.Sinica jest przemiłą osoba choć byłam u niej tylko raz pozostawila dobre wrażenie jako lekarz i człowiek.Ma prywatny gabinet w domu na wrzosach. Odpowiedz Link Zgłoś
magkow14 dobregy ginekolog w toruniu, ale kobieta 18.11.03, 00:15 Czy ktoś zna dobrą panią ginekolog??? Niekoniecznie przyjmującą prywatnie. Czekam na odpowiedź. Odpowiedz Link Zgłoś
daga30 Re: dobregy ginekolog w toruniu, ale kobieta 18.11.03, 16:55 Dr Palacz - Marchwińska, ale bliższych informacji Ci niestety nie podam, bo wiem że jest dobra i bardzo ludzka (wysłuchuje i odpowiada na wszelkie pytania) od szwagierki. Odpowiedz Link Zgłoś
barbie-torun Re: do enut 18.11.03, 14:29 Dr Szymański przyjmuje w gabinecie przy ul. Bema 20A na piętrze pawilonu ale wkrótce przenosi się do własnego budynku na Szosie Chełmińskiej ale nie znam numeru, telefon 0-602 254 927. Są to wizyty prywatne, nie wiem czy przyjmuje na ubezpieczenie w Chełmży w Chełmży. Odpowiedz Link Zgłoś
barbie-torun do makow 18.11.03, 14:37 Same superlatywy słyszłam o doktor Obrębskiej-Zalewskiej. Przyjmuje w przychodni Stawki ul. Powstańców Śląskich 10, za kościołem na ul. Hallera (dojazd z Rapackiego 14 lub 36). Tu nie obowiązuje rejonizacja bo panie przyjeżdżają z Wrzosów, Rubinkowa. Można prywatnie lub na ubezpieczenie. Tel.651 41 06. W gabinecie u niej nie byłam ale znam ją osobiście i jest bardzo miła, uprzejma. Mieszkam tu obok więc podaje ci dokładne namiary. Odpowiedz Link Zgłoś
magkow14 Re: do makow 20.11.03, 16:11 Mieszkam na nowym osiedlu z MSM, na podgórzu, także będę miała niedaleko ok. 5 przystanków 36 ))). Dzięki, bardzo się cieszę. Odpowiedz Link Zgłoś
lyla1 Re: szukam dobrego ginekologa w toruniu 19.12.03, 11:54 Ja również polecam dr Szymańskiego. Jest opanowany, spokojny i potrafi odróżnić problemy przydatków od naciągniętego mięśnmia. Ból jest dokładnie taki sam. Jestem jego pacjentką już od ośmiu lat i nigdy się nie zawiodłam. Rok temu pod jego okiem rozwijał sie mój synek. A poza tym jest specjalistą w badaniach USG. Odpowiedz Link Zgłoś
barbie-torun do lyli 23.12.03, 08:27 czy wiesz gdzie teraz przyjmuje dr Szymański , czy w nowej siedzibie chyba na Sz.Chełmińskiej, podaj namiary. Dzięki. PS.Wesołych i zdrowych świąt, szcześliwego nowego roku, pomyślności w wychowaniu dziecka, wspaniałych prezentów i wiele dobroci dla ciebie i twojej rodziny zyczy barbie Odpowiedz Link Zgłoś
lyla1 Re: do lyli 28.04.04, 12:53 Dawno tu nie wpadałam, wię odpowiem Ci Na pytanie teraz. Dr Szymański przyjmuje już od lutego na ul. Chełmińskiej Jest to nowy budynek jadąc od strony Uniwersamu po prawej stronie tuż przed skrzyżowaniem z Bema. Przyjmuje tak jak poprzednio, a o ile wiem komurkę ma tą samą. Zawsze możesz zadzwonić w godzinach dopołudniowych do Chełmży i poprosić z ordynmatorem. NA pewno odpowie na Twoje pytania. Pozdrawam Magda Odpowiedz Link Zgłoś