jarmush
07.03.02, 09:32
Czy slyszelicie o planach budowy pod wzgorzem
katedralnym, a wlasciwie pod ulica Swierczewskiego,
tunelu? Po jego ukonczeniu cale wzgorze ma byc
zamkniete dla ruchu samochodowego (ciekawe czy dla
kleru tez?).
Mam nadzieje, ze miasto nie zgodzi sie na taka glupote,
ale znajac zawzietosc kleru, marnie to widze.