Gość: andy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.05, 22:13 Teraz, zaczynam odczówać, jak mi go będzie brakowało Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: andy Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.05, 22:32 zapalcie w oknach świeczki Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE 02.04.05, 22:33 Już żeś z Łojcym Bogym Łotwar Pyjter wrota Dobrze mosz za progym Bo wiodła Cie cnota Pasoł żeś baranki Tako jako umioł Dnie noce poranki Zdo sie - świat zrozumioł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: establishment Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE IP: *.klc.vectranet.pl / 195.85.229.* 02.04.05, 22:38 [*] ave papa, żyj przez duże Ż :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uroczysko Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE IP: *.klc.vectranet.pl / 195.85.229.* 02.04.05, 22:52 głeboko przeżywamy śmierć Ojca Sw.,ale mieszkańcom,Uroczyska jak każdego dnia zakłócają spokój pijaki spod sklepu "Groszek',władza jest głucha na telefony,Własciciel sklepu jest zawsze zachłanny,nawet dzisiaj,oby sie opamiętał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: psycho dekoder czarci grosz na urok.czy ubek..li...ty. IP: 213.199.193.* 02.04.05, 23:03 tak tak .. a ubecka szczekaczka jak szczekała tak szczeka... a 'wieśniscy' palą śmiecie w piecach.. tak tak chociaż dzisiaj uszanowali by bliźniego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: [*] Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.05, 09:08 [*] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adk Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE IP: *.klc.vectranet.pl / 195.85.229.* 03.04.05, 09:23 Wczoraj wieczorem kilka minut po usłyszeniu tragicznej wiadomości o śmierci Naszego Ukochanego Papieża musielismy sie prosic o otwarcie koscioła Miłosierdzia Bożego w Kielcach gdyż tutejszy proboszcz zamknął Kościół i kazał przyjśc rano.Dopiero zdecydowana postawa osób gromadzących się pod Kościołem doprowadziła do wydania kluczy ministrantom i otwarcie Koscioła.Proboszcz w Kosciele sie nie pojawił! Odpowiedz Link Zgłoś
pstrykacz.imieninowy Świat modli się za zdrowie Papieża - zdjęcia ['] 03.04.05, 10:30 ['][']['] serwisy.gazeta.pl/fotografie/5,35077,2631342.html ['][']['] Odpowiedz Link Zgłoś
pstrykacz.imieninowy Cześć Jego Pamięci ['] ['] ['] 03.04.05, 10:52 onephoto.net/info.php3?id=125671 onephoto.net/info.php3?id=125410 Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE 03.04.05, 10:43 iycie to - pomarł poeta Toż rymym ślintać se godzi Łostatni jo wierszokleta Dyć dusza durś płaczka rodzi I gańbić se tym niy byda Ni tropić zaś nożyczkami Chca - bestoż tukej z niom ida Wybeczeć tymi rymami Mie niy trza kiru żałoby Chorongwi tysiyncy mszy Bele to szkryfnońć tu szło by Papiyż z Ponboczkym - Łon wiy Coby se tropić - niy pedzioł Spokojnie poszoł do Boga Dyć wiyncy łod nos już wiedzioł Za to dać gowa tyż moga Rym niychej świyczkom jest życia Ło kerym szkryfloł do końca Choć niyporadnie go klyca Zdo mi sie - ździybko w niym słońca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KALA Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE IP: *.klc.vectranet.pl / 195.85.229.* 04.04.05, 12:14 ODSZEDŁ NAJWYBITNIEJSZY POLAK I CZŁOWIEK NA SWIECIE.ALE NA ZAWSZE ZOSTANIE W NASZYCH SERCACH !!!!KOCHAMY CIĘ OJCZE ŚWIĘTY!!!!!!!!!złóżmy hołd OJCU ŚWIĘTEMU i zapalmy świeczkę w oknach wieczorem ,codziennie ,aż do pogrzebu Ojca Świętego Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE 03.04.05, 15:45 Boże Miłosierny Skończoł żeś Mu mynka Nojpiyrszy z nos wierny Już we Twojich rynkach Bestoż - Alleluja! Rymym Cie pochwola W żolu radość czuja Niych jest wola Twoja. Odpowiedz Link Zgłoś
supa_grzegorz Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE 03.04.05, 16:21 Odszedł wielki człowiek - człowiek Boga !! Moje kondolencje dla wszystkich którzy czują się z nim związani. [*] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szperacz Apel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.05, 18:08 info.onet.pl/1,15,11,10629033,31272096,1536320,0,forum.html APEL DO WSZYSTKICH - PROSZĘ CZYTAJCIE Apeluję po raz kolejny do wszystkich Polaków aby poparli ideę którą chcę nazwać " Pamięć o Wielkim Polaku ". Chodzi o to aby w każdą sobotę Ku Czci Pamięci po Ojcu Świętym Janie Pawle II o godz. 21,37 zabiły wszystkie dzwony we wszystkich kościołach w Polsce. Niech to będzie nasza pamięć i cześć oddana Papieżowi jakiego już nie będzie. Jeżeli nasze wnuki zapytają się dlaczego w każdą sobotę o godz.21,37 biją dzwony we wszystkich kościołach w Polsce odpowiemy im, że o tej właśnie godz. Odszedł Największy z Polaków Jan Paweł II- Papież. Proszę Was o poparcie tej idei. Pozostaję w głębokim Zalu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magda Re: Apel IP: *.in-addr.btopenworld.com 03.04.05, 19:01 Mysle, ze to wspanialy pomysl.On zawsze pamietal o nas to i my pamietajmy o nim. Przeciez to nic trudnego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wodz Re: Apel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.05, 19:03 Tylko gdzie przekazać ten apel? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karo Re: Apel IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 03.04.05, 19:19 Odszedł ku Wyżynom Nieba Wielki Człowiek.Jakże będzie nam Go brakować nigdy o Nim nie zapomnimy. Niech zabrzmią dzwony o tej pamiętnej godzinie wtedy to wszystkich nas połączy z Ojcem w Niebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADK Re: Apel IP: *.klc.vectranet.pl / 195.85.229.* 03.04.05, 21:14 Wspaniały pomysł.Jutro kożystając z pewnych powiązań przekażę ten pomysł w kręgi kieleckich kapłanów za posrednictwem jednego z Dziekanów dekanatu kieleckiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pupa Re: Apel IP: *.hsd1.ma.comcast.net 04.04.05, 05:42 nawet tu iteraz musza byc powiazania ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: solidarny Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.05, 22:03 Duże kieleckie osiedle-setki okien, a tylko w nielicznych palą się lampki. Zapalmy w swoich oknach lampki -to tak niewiele wysiłku, a piękny symbol. [`] [`] [`] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przemo1-92 Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 08:42 Ktoś dostał specjalnego SMS-a o śmierci Papieża Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE IP: *.pu.kielce.pl 04.04.05, 09:38 odciął nam rurkę z mądrością .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buz Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.04.05, 18:22 zapalmy wszyscy disiaj w nocy świece w oknach. [*] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abdul Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 23:26 nie. nie tylko dzisiaj w nocy... zapalajmy je każdego wieczora,aż do samego pogrzebu ojca świętego. A w naszych sercach palmy takową świeczkę zawsze,niech na zawsze pozostanie w naszej pamięci... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: ZAPALMY ŚWIECE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.04.05, 23:24 to taki niewielki wysiłek a wielki symbol Odpowiedz Link Zgłoś