Dodaj do ulubionych

[++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.05, 22:13
Teraz, zaczynam odczówać, jak mi go będzie brakowało
Obserwuj wątek
    • Gość: andy Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.05, 22:32
      zapalcie w oknach świeczki
    • broneknotgeld Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE 02.04.05, 22:33
      Już żeś z Łojcym Bogym
      Łotwar Pyjter wrota
      Dobrze mosz za progym
      Bo wiodła Cie cnota

      Pasoł żeś baranki
      Tako jako umioł
      Dnie noce poranki
      Zdo sie - świat zrozumioł.
      • Gość: establishment Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE IP: *.klc.vectranet.pl / 195.85.229.* 02.04.05, 22:38
        [*] ave papa, żyj przez duże Ż :(
    • Gość: uroczysko Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE IP: *.klc.vectranet.pl / 195.85.229.* 02.04.05, 22:52
      głeboko przeżywamy śmierć Ojca Sw.,ale mieszkańcom,Uroczyska jak każdego dnia
      zakłócają spokój pijaki spod sklepu "Groszek',władza jest głucha na
      telefony,Własciciel sklepu jest zawsze zachłanny,nawet dzisiaj,oby sie
      opamiętał.
      • Gość: psycho dekoder czarci grosz na urok.czy ubek..li...ty. IP: 213.199.193.* 02.04.05, 23:03
        tak tak .. a ubecka szczekaczka jak szczekała tak szczeka...
        a 'wieśniscy' palą śmiecie w piecach..
        tak tak chociaż dzisiaj uszanowali by bliźniego...
    • Gość: [*] Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.05, 09:08
      [*]
    • Gość: adk Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE IP: *.klc.vectranet.pl / 195.85.229.* 03.04.05, 09:23
      Wczoraj wieczorem kilka minut po usłyszeniu tragicznej wiadomości o śmierci
      Naszego Ukochanego Papieża musielismy sie prosic o otwarcie koscioła
      Miłosierdzia Bożego w Kielcach gdyż tutejszy proboszcz zamknął Kościół i kazał
      przyjśc rano.Dopiero zdecydowana postawa osób gromadzących się pod Kościołem
      doprowadziła do wydania kluczy ministrantom i otwarcie Koscioła.Proboszcz w
      Kosciele sie nie pojawił!
      • pstrykacz.imieninowy Świat modli się za zdrowie Papieża - zdjęcia ['] 03.04.05, 10:30
        [']['][']

        serwisy.gazeta.pl/fotografie/5,35077,2631342.html
        [']['][']
        • pstrykacz.imieninowy Cześć Jego Pamięci ['] ['] ['] 03.04.05, 10:52
          onephoto.net/info.php3?id=125671
          onephoto.net/info.php3?id=125410
    • broneknotgeld Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE 03.04.05, 10:43
      iycie to - pomarł poeta
      Toż rymym ślintać se godzi
      Łostatni jo wierszokleta
      Dyć dusza durś płaczka rodzi

      I gańbić se tym niy byda
      Ni tropić zaś nożyczkami
      Chca - bestoż tukej z niom ida
      Wybeczeć tymi rymami

      Mie niy trza kiru żałoby
      Chorongwi tysiyncy mszy
      Bele to szkryfnońć tu szło by
      Papiyż z Ponboczkym - Łon wiy

      Coby se tropić - niy pedzioł
      Spokojnie poszoł do Boga
      Dyć wiyncy łod nos już wiedzioł
      Za to dać gowa tyż moga

      Rym niychej świyczkom jest życia
      Ło kerym szkryfloł do końca
      Choć niyporadnie go klyca
      Zdo mi sie - ździybko w niym słońca.
      • Gość: KALA Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE IP: *.klc.vectranet.pl / 195.85.229.* 04.04.05, 12:14
        ODSZEDŁ NAJWYBITNIEJSZY POLAK I CZŁOWIEK NA SWIECIE.ALE NA ZAWSZE ZOSTANIE W
        NASZYCH SERCACH !!!!KOCHAMY CIĘ OJCZE ŚWIĘTY!!!!!!!!!złóżmy hołd OJCU ŚWIĘTEMU
        i zapalmy świeczkę w oknach wieczorem ,codziennie ,aż do pogrzebu Ojca Świętego
    • broneknotgeld Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE 03.04.05, 15:45
      Boże Miłosierny
      Skończoł żeś Mu mynka
      Nojpiyrszy z nos wierny
      Już we Twojich rynkach

      Bestoż - Alleluja!
      Rymym Cie pochwola
      W żolu radość czuja
      Niych jest wola Twoja.
    • supa_grzegorz Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE 03.04.05, 16:21
      Odszedł wielki człowiek - człowiek Boga !!

      Moje kondolencje dla wszystkich którzy czują się z nim związani.

      [*]
      • Gość: Szperacz Apel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.05, 18:08
        info.onet.pl/1,15,11,10629033,31272096,1536320,0,forum.html
        APEL DO WSZYSTKICH - PROSZĘ CZYTAJCIE
        Apeluję po raz kolejny do wszystkich Polaków aby poparli ideę którą chcę nazwać
        " Pamięć o Wielkim Polaku ". Chodzi o to aby w każdą sobotę Ku Czci Pamięci po
        Ojcu Świętym Janie Pawle II o godz. 21,37 zabiły wszystkie dzwony we wszystkich
        kościołach w Polsce. Niech to będzie nasza pamięć i cześć oddana Papieżowi
        jakiego już nie będzie. Jeżeli nasze wnuki zapytają się dlaczego w każdą sobotę
        o godz.21,37 biją dzwony we wszystkich kościołach w Polsce odpowiemy im, że o
        tej właśnie godz. Odszedł Największy z Polaków Jan Paweł II- Papież. Proszę Was
        o poparcie tej idei. Pozostaję w głębokim Zalu.
        • Gość: Magda Re: Apel IP: *.in-addr.btopenworld.com 03.04.05, 19:01
          Mysle, ze to wspanialy pomysl.On zawsze pamietal o nas to i my pamietajmy o
          nim. Przeciez to nic trudnego.
          • Gość: Wodz Re: Apel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.05, 19:03
            Tylko gdzie przekazać ten apel?
        • Gość: karo Re: Apel IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 03.04.05, 19:19
          Odszedł ku Wyżynom Nieba Wielki Człowiek.Jakże będzie nam Go brakować nigdy o
          Nim nie zapomnimy. Niech zabrzmią dzwony o tej pamiętnej godzinie wtedy to
          wszystkich nas połączy z Ojcem w Niebie.
        • Gość: ADK Re: Apel IP: *.klc.vectranet.pl / 195.85.229.* 03.04.05, 21:14
          Wspaniały pomysł.Jutro kożystając z pewnych powiązań przekażę ten pomysł w
          kręgi kieleckich kapłanów za posrednictwem jednego z Dziekanów dekanatu
          kieleckiego.
          • Gość: pupa Re: Apel IP: *.hsd1.ma.comcast.net 04.04.05, 05:42
            nawet tu iteraz musza byc powiazania ?
    • Gość: solidarny Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.05, 22:03
      Duże kieleckie osiedle-setki okien, a tylko w nielicznych palą się lampki.
      Zapalmy w swoich oknach lampki -to tak niewiele wysiłku, a piękny symbol.
      [`] [`] [`]
    • Gość: Przemo1-92 Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 08:42
      Ktoś dostał specjalnego SMS-a o śmierci Papieża
    • Gość: ktoś Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE IP: *.pu.kielce.pl 04.04.05, 09:38
      odciął nam rurkę z mądrością ....
      • Gość: buz Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.04.05, 18:22
        zapalmy wszyscy disiaj w nocy świece w oknach.
        [*]
        • Gość: abdul Re: [++++++] NASZ PAPIEŻ NIE ŻYJE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 23:26
          nie. nie tylko dzisiaj w nocy... zapalajmy je każdego wieczora,aż do samego
          pogrzebu ojca świętego. A w naszych sercach palmy takową świeczkę zawsze,niech
          na zawsze pozostanie w naszej pamięci...
    • Gość: olo Re: ZAPALMY ŚWIECE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.04.05, 23:24
      to taki niewielki wysiłek a wielki symbol
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka