Gość: agniecha
IP: *.chello.pl
21.12.06, 18:03
chcielibysmy wybudowac dom w okolicach kielc, a dokladniej teren- makoszyn,
bieliny.Jak przedstawia sie cena za ar?.Dzialka moze byc nieuzbrojona....A
moze ma ktos na sprzedaz taka dzialke ok 18 arow?Z gory dziekuje za odpowiedz.