Dodaj do ulubionych

lokal na wesele

24.10.08, 19:29
Poszukuje lokalu na wesele Sandomierz, Tarnobrzeg lub ostatecznie
Stalowa Wola.
Obserwuj wątek
      • kingazzz Re: lokal na wesele 27.09.09, 23:15
        butterfly

Heyka:)
        Moja siorka i jej narzeczony zalozyli studio fotograficzne
        polecam ich usługi
        krecili i robili foty u mnie na weselichu
        sa super, film z polotem, pomyslem, przekonasz sie
        jestem z Sandomierza oni dojerzdzaja z Gorzyc
        serdecznie zapraszam na strone w kontaktach znajdziesz telefon:)
        www.visionstudio.xn.pl
        • darkoy Re: lokal na wesele 27.10.09, 21:53
          Witam.
          Polecam lokal w gorzycach "wenus" można zobaczyć na www.wenusgorzyce.pl Miałem
          tam wesele rok temu było spoko tak że polecam. Dużo miejsca, daleko od drogi
          itd. warto sie przejechać i obejerzeć.
          Pozdrawiam.
          • djmichal173 Re: lokal na wesele 11.11.09, 17:32
            Witam jesli chodzi o lokal na wesele to mogę polecić "Hotel Grodzki".
            Jeśli potrzebują Państwo Dj'a który poprowadzi wesele to zapraszam do
            współpracy.Zajmuję się oprawą muzyczną imprez,mam własny sprzęt nagłośnienie i
            oświetlenie oraz doświadczenie w prowadzeniu imprez.
            Tel: 519-617-801
            email:djmichal173@op.pl
    • rzmija Re: lokal na wesele 14.11.09, 00:39
      A czy był ktoś na weselu w niedawno powstałym hotelu Sarmata? Czy jedzenie jest
      smaczne i obsługa ok? Miejsce wydaje się ciekawe. I jakie są stawki w hotelu
      basztowym? Niestety na stronce nie ma cen menu.
    • moniquea Re: lokal na wesele 04.11.19, 12:56
      Tu masz bardzo ładne miejsce na wesele w okolicach Stalowej Woli - www.klimatycznewesele.pl/. Bawiłam tam na weselu brata i było super. Impreza pierwszorzędnie przygotowana. Ładnie udekorowana sala bankietowa, super jedzenie. Potrawy urozmaicone i elegancko podane. Sala ładna i przestronna. Polecam
    • malgomalgosia Re: lokal na wesele 07.05.20, 10:23
      Bardzo ładnie i klimatycznie jest w Racławicach w Domu nad Rozlewiskiem. Miałam tam swoje wesele w zeszłym roku i jestem mega zadowolona mój mąż też. Bardzo miły i pomocny właściciel. Mają duży wybór menu. Jedzonko w ogóle jest bardzo smaczne.
    • jadziamarc Re: lokal na wesele 03.06.20, 13:37
      Dom nad Rozlewiskiem jest w porządku. Sama szukam lokalu na wesele i to miejsce jest u mnie na pierwszym miejscu. Dogrywamy tylko z narzeczonym termin i pewnie tam zorganizujemy nasze wesele. Bawiliśmy tam w zeszłym roku i było pięknie. Do niczego nie można się było przyczepić a ja z reguły jestem czepialska. Mam nadziej że moja imprezę też taka będzie
    • izizkaiz Re: lokal na wesele 04.09.20, 16:40
      Bardzo podobało mi się wesele w tym miejscu klimatycznewesele.pl/, Ładnie przygotowali wesele mojej przyjaciółce. Bardzo podobała mi się sala i obsługa. Jedzenie tez bardzo smaczne w odpowiedniej ilości i odpowiednio podane. Sama mam zarezerwowany termin na swoje wesele także mam nadzieje ze będzie równie udane
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka