Gość: fann IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.07, 20:16 małe nieporozumienie z tym Jarmarkiem,bazar sie robi na naszej wizytówce miasta,zozumiem obrazy ,chleb ze smalcem,dzielo ludowe, kwiaty czy ramy ale nie chinszczyzna ....ochyda Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: matoł Re: Sienkiewicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.07, 23:39 Ochydny nie, ohydna tak, ochydny nie, ohydna tak, ochydny nie, ohydna tak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pstryku Serdecznie Re: Sienkiewicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.07, 23:56 Singapurskie paski i Chińskie portfele. Gdzie kupię na dowód osobisty opakowanie ładne ? u babci na Plantach za 4 złote ? Odpowiedz Link Zgłoś