Dodaj do ulubionych

Sienkiewicza

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.07, 20:16
małe nieporozumienie z tym Jarmarkiem,bazar sie robi na naszej wizytówce
miasta,zozumiem obrazy ,chleb ze smalcem,dzielo ludowe, kwiaty czy ramy ale
nie chinszczyzna ....ochyda
Obserwuj wątek
    • Gość: matoł Re: Sienkiewicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.07, 23:39
      Ochydny nie, ohydna tak, ochydny nie, ohydna tak, ochydny nie, ohydna tak.
      • Gość: Pstryku Serdecznie Re: Sienkiewicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.07, 23:56
        Singapurskie paski i Chińskie portfele.

        Gdzie kupię na dowód osobisty opakowanie ładne ? u babci na Plantach za 4
        złote ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka