Gość: A. Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.07, 23:44 Okropna sprawa i mam nadzieje, ze bedzie spokojnie wyjasniona. Z jednej strony tragedia - z drugiej skrajny debilizm sprawcow... Mam nadziej, ze zostana zlapani i posiedza... Edytorowi zwracam uwage, ze w chwili obecnej artykul ilustruje zdjecia....przedstawiajace kieleckich rowerzystow. Jak mniemam mialo ilustrowac artykul o protestach rowerzystow.... Prosze o korekte... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Tragedja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.07, 11:35 Jak można pozbawić kogos życia. Ludzie stają sie co raz to gorsi. Strach wychodzić teraz na ulice, patrząc na to co sie w tych Kieolcach zaczyna dziać...samobójstwa...gwałty...pobicia, a co gorsze najwiecej z tego morderstw. Wyobraście sobie jak by wam tak zabili kogos bliuskiego! Mam nadzieje, że sprawcy tego okropnego wydażenia zostaną surowo ukarani! Składam wyrazy współczucia dla całej rodziny zamordowanego kibica. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: optymista E tam IP: *.pccwglobal.net 25.09.07, 00:10 Gość portalu: Gość napisał(a): > Ludzie stają sie co raz to gorsi. No, nie powiedział bym. To, że jakiś kibol zadźga od czasu do czasu drugiego to jednak mały pikuś w porównaniu z np. II wojną światową albo paleniem czarownic na stosach. Ludzie w ostatnich latach zdecydowanie złagodnieli. :D Odpowiedz Link Zgłoś
t-mon Kibic Korony zadźgany po meczu 24.09.07, 00:02 Cała ta sprawa jest jakaś chora,pokazuje jak niskie jest poczucie moralności ludzi związanych z bandyterką stadionową, jedyne osoby których mi żal w całej sprawie to rodzice zabitego, to wszystko skończy sie tylko eskalacją bandytyzmu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mks Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.cg.shawcable.net 24.09.07, 08:06 A dlaczego na forum wisly krakow jak sie chcialem wypowiedziec w tej sprawie to mi skasowali post? Milcza jakby sie nie stalo nic, ani kondolencjiani pocaluj mnie w dupe.... ich czas nadejdzie niedlugo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ter Re: Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.07, 08:35 A moze to co sie stalo bylo konsekwencja tego co wydarzylo sie pare godzin wczesniej....moze tym powinna zajac sie policja...to nie kibice to bandziory... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.complex.net.pl 24.09.07, 08:37 A co takiego się stało parę godzin wczesniej?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazik Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.07, 08:46 I tyle daje to szowinistyczne zapatrzenie w swój klub. Cały młyn zieje nienawiścią, której pokłosie zbierają później rodziny zabitych i okaleczonych. Była tu kiedyś dyskusja nt. zachowania kibiców. Wielu z młyna się podniecało, że bez nich nie udałby się żaden mecz. No i macie... Rozpędzic towarzycho ze wszystkich młynów na wszystkich stadionach. To tylko wylęgarnia nienawiści. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Sępy, sępy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.07, 09:12 Jestem zbulwersowany niektórymi postami dotyczącymi tego nieszczęścia. Zginął młody, nie czyniący nikomu krzywdy, zaangażowany człowiek. Tymczasem są tacy, którzy chcą wykorzystać Tą śmierć dla swoich chorych poglądów. Sieją nienawiść wobec kibiców, stadionów, sportu. To oni są agresywni, nietolerancyjni. Wstydźcie się źli ludzie!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dede Re: Sępy, sępy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.07, 09:36 Nienawiść to sieją tabuny pijanych, wyzywających wszystkich wokół "kibiców", przemieszczających się miastem po każdym meczu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Re: Sępy, sępy... IP: 81.26.2.* 24.09.07, 11:04 Muszę stwierdzić, ze generalnie to nie jest prawdą. Z reguły nie dochodzi do żadnych większych scysji po meczach. Natomiast już kilkukrotnie widziałem w akcji tzw. "antykibiców" zaczepiających młodych ludzi wracających z imprez sportowych pod byle pozorem, ubliżających im, wyzywających od chołoty itd. Prawdziwi kibice jakich mamy na szczęście w Kielcach w takich sytuacjach nie dają się sprowokować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KSZO żyje Sieją nienawiść IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.07, 09:37 cyt "Sieją nienawiść wobec kibiców, stadionów, sportu. To oni są agresywni, nietolerancyjni. Wstydźcie się źli ludzie!!!!" Ludzie szukają przyczyn tego nieszczęśliwego wypadku po to "aby zło dobrem zwyciężyć".To co się stało wynikło z agresji i nietolerancji kibiców wobec innych kibiców.Piłka nożna stała się tym w starożytnym Rzymie były igrzyska z tą tylko różnicą tylko że gladiatorzy ginęli tylko na stadionie.W koloniach dzieci z Kielc dokuczały dziewczynce tylko dlatego że była jedyna z Ostrowca (jaki był powód kibice wiedzą). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: scyzor Re: Sieją nienawiść IP: *.chello.pl 24.09.07, 10:27 Ale wróciła z kolonii cała i zdrowa? Zastanów sie co piszesz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Kibic Korony zadźgany po meczu IP: 82.160.241.* 24.09.07, 11:51 jesteśmy z TOBĄ :( A tych gnoji powinno sie rozstrzelać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miki Re: Kibic Korony zadźgany po meczu IP: 78.88.219.* 24.09.07, 12:03 A więc jednak... Kraków Kielecka policja zatrzymała sześciu mężczyzn zamieszanych w zabójstwo 22-letniego kibica Korony. - Do zatrzymań doszło w Krakowie - mówią policjanci. Szczegółowe informacje mają być ujawnione podczas konferencji prasowej o godz. 12 w kieleckiej komendzie miejskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miki Re: Kibic Korony zadźgany po meczu IP: 78.88.219.* 24.09.07, 12:05 A więc jednak kraków.... Kielecka policja zatrzymała sześciu mężczyzn zamieszanych w zabójstwo 22-letniego kibica Korony. - Do zatrzymań doszło w Krakowie - mówią policjanci. Szczegółowe informacje mają być ujawnione podczas konferencji prasowej o godz. 12 w kieleckiej komendzie miejskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: victoria Kibic Korony zadźgany po meczu IP: 78.88.222.* 24.09.07, 12:31 ej wie ktoś może kiedy jest pogrzeb Karola? bo nie moge sie skontaktować z jego rodziną Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.chello.pl 24.09.07, 14:32 W dniu 26.09.07 o godzinie 11 zostanie odprawiona msza żałobna w kosciele pod wezwanie Sw.Wojciecha. Następnie udamy sie w ostania droge Karola na cmentarz na Cedzynie W niedziela 30.09.07 o godzinie 16 w kosciele Sw.Wojciecha zostanie odprawiona msza swieta w intecji Karola Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iac1 Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.arcnxx21.adsl-dhcp.tele.dk 24.09.07, 16:16 moze wszystko jest na monitoringu!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gabriel Re: Kibic Korony zadźgany po meczu 24.09.07, 16:43 Nie wiem kto pisał oświadczenie które tutaj się ukazało, i kto je zatwierdzał. Ale to jest po prostu farsa. Jacy pseudokibice? Człowieka mordują bandyci, obojętnie czy mają na sobie dres garnitur czy są w samych kąpielówkach. To że jeden z drugim zakłada koszulkę czy szalik klubu nie czyni z niego kibica. Bo nie szata zdobi człowieka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WK..Y_człowiek Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.chello.pl 24.09.07, 17:04 Nie ważne kto,-psudo,czy nie -pseudo-kibice.W naszym kraju powinna być przywrócona kara śmierci.Ktoś kto odbiera komuś życie powinien sam być jego pozbawiony...!Co?Dożywocie???Mamy jeszcze utrzymywać takiego degenerata,płacić podatki na utrzymanie mordercy...???Bo on przecież jest człowiekiem!!!Nie!!!To nie człowiek,to nawet nie zwierze,to wynaturzony degenerat!!!Kara śmierci jest niecywilizowana???!!!A zabijanie jest cywilizowane???!!!To może jeszcze pocałujmy go w pupcie i pogłaszczmy i pklepmy po ramieniu,jaki to biedy!!!Poprostu szok i farsa !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
polonus3 Re: Kibic Korony zadźgany po meczu 24.09.07, 17:40 Definitywnie musimy dac w tych wyborach pelna wladze PiS-owi aby zlikwidowac te wszelkie patologie spoleczne wprowadzone do Polski przez lewakow z UE! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: [*][*][*] Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.07, 17:13 Wszyscy pamiętamy o Karolu(*)... Był wspaniałym kolegą. Na cześc Karola Niech każdy wpisze imię ponizej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WK..Y_człowiek Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.chello.pl 24.09.07, 17:17 Karol Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.aster.pl 24.09.07, 18:46 a to Polska właśnie. "Solidarne Państwo". Prymitywy, bandziory, oszołomy. Pardzo dobrze wychodzą msze, świeczki, marsze, apele i inne gówna. A potem się idzie wbić nóż komuś. Niech żyje katolicka Polska!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GórnikZabrze S P Karol [*] IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 24.09.07, 19:24 Kondolencje od kibica Górnika Zabrze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: żenada Re: Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.07, 03:23 Co ma do tego katolickość Polski dziecko? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Entuzjasta krytyki Re: Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.07, 10:57 Otóż wydaje mi się że as-owi chodziło oto że wychowanie w duchu religijnym które od kilkunastu lat jest wdrażane do systemu edukacji nie przysłużyło się do utrwalania właściwych, pozytywnych postaw jakie powinny w życiu przyświecać młodym ludziom. Nie trzeba być "dzieckiem" żeby to zrozumieć... Mi zdecydowanie podoba się postawa kibiców ze Śląska i Zagłębia którzy wyrażają swój ból i solidarność z rodziną zamordowanego chłopaka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kjdg Re: Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.chello.pl 24.09.07, 22:05 odwiedze cie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Znawca tematu Kto mieczem wojuje od miecza ginie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.07, 23:44 Prawda jest taka, że nie do końca było tak jak opisują gazety. Fakt, że dostało się niewinnemu chłopakowi ale nikt nie wspomniał, że jego koledzy zatrzymali dwa samochody na KR(rejestracjach) i urządzili sobie małe nap... w centrum miasta. Problem polega na tym, że Ci z Krakowa zamiast bić się na gołe pięści walczyli ze srzętem. Oczywiście nic nie usprawiedliwia srzedanie drugiemu "kosy" ale ludzie czasami dostają małpiego rozumu. Nikt nie pisze o akcjach koroniarzy jeżdżących po Krakowie po to by bić ludzi (małolatów) w szalikach Wisły czy wybijających szyby samochodom z wrogimi rejestracjami. Zawsze znajdzie się grupka debili, którzy po alkoholu mają odje.y i żeby się zabawić muszą kogoś zabić. Najbardziej przykre jest to, że Ci bandyci utożsamiają się z klubem piłkarskim i krzywdzą prawdziwych kibiców. Ale spójrzmy sobie prawdzie w oczy. Dla takiego idioty zawsze znajdzie się powód. Nie raz w Kielcach swój swego bił za niewinność (dawno to zginął chłopak z Dalni potrącony przez dwa samochody gdy uciekał przed oprawcami ?). Trzeba koniecznie wyeliminować bandytyzm bez względu na to jakie ma podłoże. Ja osobiście w sytuacji zagrożenia nie zawahałbym się nawet ani chwili by takiego bandziora z zimną krwią zastrzelić (w obronie koniecznej). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iloa Re: Kto mieczem wojuje od miecza ginie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.07, 11:16 Wklejam link do Echa www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article? AID=/20070924/POWIAT0104/70923044&SearchID=73294534679757..........bo niektórzy pozwalają sobie traktować Karola jak "takiego dresiarza" ;co mu sie należało.................i oprócz tego , że chłopak studiował itp. itd.........TO ON SIEDZIAŁ W SAMOCHODZIE JAKO PASAŻER.....zabili go szybko przez uchylona szybkę.................czy Wy ludzie wyobraźni nie macie............traktujecie czsami Karola jak dresierza,,,,,,,,,,był zaangażowany w ruch kibicowski................ale to nie grzech.............i nie bił sie z Wiślakami---------SIEDZIAŁ W SAMOCHODZIE............. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hugon Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.09.07, 08:28 Od wielu lat z grupą Kolegów jeżdżę na wyjazdy za swoją druzyną , jest piwko , wódeczka dużo zabawy . Emocje raz większe raz mniejsze jedno jest pewne w każdym mieście -klubie są zdegenerowani osobnicy gotowi robić awntury dopuszczać się bestialskich czynów. Wyrazy współczucia dla Rodziny i Kolegów zamordowanego Człowieka. ZAGŁĘBIE S.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HANYS Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.chello.pl 25.09.07, 09:51 TYLKO LUDZIE BEZ HONORU UŻYWAJĄ NOŻY W WALCE .WIELKIE NIE KRAKOWSKIM NOŻOWNIKOM .SZKODA MŁODEGO CHŁOPAKA,MIAŁ CAŁE ŻYCIE PRZED SOBĄ.WIEMY CO TERAZ CZUJECIE RUCH TEZ STRACIŁ DWÓCH KIBOLI Z RĄK C....I ŻABSKICH. TRZYMAJCIE SIĘ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zabol Re: Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.07, 12:00 ty szmato chorzoska jeszcze ciebie trza ogolić zydzie i na golasa po Kielcach puścic do Włoszczowy piechty!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: słowo ironii Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.onecik.pl 25.09.07, 12:39 Po pierwsze DLACZEGO mój post na krakowskim forum został wykasowany???????? Prawda w oczy kole???????? Nie napisałam w nim nic obraźliwego ani nie ubliżyłam nikomu.... Po drugie (to do kibiców wisły kraków)- chłopaki jesteście super! Naprawdę pokazaliście swoją wyższość nad Kielcami! Podziwiamy was! Co za akcja! Jacy wy sprytni jesteście, wow! Jesteście ekstra! Fajnie być ekstra w pierdlu, co nie?! Ale szkoda że długo nie dowiecie się jak fajnie być nieekstra chodząc sobie wolno po ziemi. Słowo prawdy- Moja wyobraźnia jest zbyt mała żeby zrozumieć jak można zabic drugiego człowieka. Nie ma takiego powodu, nie ma żadnego wytłumaczenia, nie ma takiej idei która moglaby to usprawiedliwić. NIE MA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: focus Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.chello.pl 25.09.07, 16:23 kondolencje od kibiców CRACOVI my to zapamiętamy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fo Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.chello.pl 25.09.07, 16:25 KORONO JESTEŚMY Z WAMI CRACOVIA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa// Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.vf.pl 26.09.07, 09:19 co on byl winny to ze kochal swaja druzyne mysle ze osoby za to winne zostana zlapane i nie wyjda na wolnosc po 15 latach tragedia dla rodzinny i mieszancow kielc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: /////// Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.vf.pl 26.09.07, 09:28 i tak miala byc jednosc o ktora prosil nasz kochany papiez i co mamy nie nawolujmy do zemsty bo ona sama przyjdzie na kazdego z nas Odpowiedz Link Zgłoś